آموزش طراحی ناخن ساده و شیک با لاک+ فیلم و عکس(۱۰ طرح جذاب ۲۰۱۹)

آموزش طراحی ناخن ساده و شیک با لاک+ فیلم و عکس(۱۰ طرح جذاب ۲۰۱۹)

در زمان‌های نه‌چندان دور دغدغه خانم‌ها انتخاب رنگ لاک دستشان بود. البته در آن زمان‌ها تنوع رنگی در لاک‌ها وجود نداشت و نهایتاً از هر برندی بیش از ۱۰ نوع رنگ موجود نبود. و اما امروزه با توجه به تغییر سلایق و پیشرفت مد و فشن و الهام گرفتن از سلبریتی ها که دنیای مد را روز به روز با تغییر و تحول روبرو می‌کنند دیگر سلایق خانم‌ها استفاده از رنگ‌های ساده  قدیم نیست. رنگ‌هایی که فقط تناژ رنگی آن‌ها قرمز و صورتی و رنگ‌های اصلی بود. امروزه لاک‌هایی به بازار عرضه‌شده است که شاید تابه‌حال به گوش شما هرگز نخورده است. لاک‌های کرومی، نئونی، مخملی، طرح دار، لاک مغناطیسی، لاک اکلیلی، آینه‌ای، ژلیش، لاک مات و انواع و اقسام لاک‌های روشن و تیره و برق ناخن ساده و طرح دار برای فصل‌های تابستان و زمستان…

هرکدام از لاک‌ها طرز زدنشان به دست طبق اصول خاصی است. اگر می‌خواهید در مجالس و دورهمی دست‌هایتان به زیبایی بدرخشد و از لاکی که می‌زنید هم خودتان و هم دیگران لذت ببرند باید روش زدن لاک و ترکیب رنگ‌ها را در دیزاین ناخن‌هایتان به‌درستی بدانید. اینکه چه رنگ‌هایی و در کدام فصل سال و با کدام رنگ پوست باید باهم ترکیب شوند مسئله مهمی است که اکثر خانم‌های جوان به آن توجه نمی‌کنند. البته اگر دست و ناخن‌هایتان را به مراکز زیبایی و کاشت ناخن بسپارید به‌راحتی شمارا راهنمایی خواهند کرد.

گاهی پیش می‌آید که برای طراحی ناخن‌هایتان دچار تردید می‌شوید و نمی‌دانید از چه رنگ‌هایی استفاده کنید یا چه طرحی بر روی ناخن‌هایتان بزنید.

برای طراحی ناخن به چند نکته باید توجه کرد:

 • در چه فصلی قرار داریم.
 • پوستمان چه رنگیه؟
 • تم میهمانی‌ای که در آن هستیم چیست؟ ( عروسی، میهمانی شبانه، دورهمی دوستانه، …..)
 • در چه سنی هستیم؟
 • رنگ رژ و آرایش صورتمان در چه زمینه ایست؟
 • محیطی که در آن کار می‌کنیم چه جوی دارد؟

و درنهایت با همه این تفاصیل طراحی ناخن سلیقه‌ای قلبی است و به علت اینکه مدت طولانی بر روی دست شما می‌ماند باید شمارا خسته نکند و با دیدن طراحی روی ناخنتان از طراحی آن لذت ببرید. نه‌تنها شما بلکه همه از دیدن آن شاد و سرزنده بشوند.

ما می‌خواهیم در اینجا شمارا با چندین طرح زیبا بر روی ناخن با توجه به نکاتی که ذکر شد آشنا کنم. طرح‌هایی که شما هم به‌راحتی و بدون نیاز به ناخن کار خود می‌توانید بر روی ناخن‌هایتان ایجاد کنید و در صرف هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید. البته طراحی خوب مستلزم داشتن لاک خوب و خوش‌رنگ است.

نکته دیگری که در طراحی مورد اهمیت است، استفاده از لاک‌های بیس مثل طلائی، نقره‌ای، سفید، تاپ کات و تاپ بیس است. داشتن برق ناخن هم حائز اهمیت است.

انواع طراحی ناخن ساده و شیک با لاک

ساده‌ترین طراحی ناخن فرنچ است. البته فرنچ هم بارنگ‌های متفاوت و مدل‌های مختلف وجود دارد. فرنچ برای سرکار به علت سادگی و در هر فصلی از سال فوق‌العاده است. البته لاک فرنچ را بالاک‌های طلائی و اکلیلی نیز می‌توان ترکیب کرد.

بیس اصلی لاک فرنچ لاک کرم‌رنگ و سفید و تاپ کات است. در ویدئوی زیر نوعی از فرنچ با ترکیب لاک‌های اکلیلی را آموزش می دهیم.

طراحی ناخن سفید و سرمه‌ای برای میهمانی شب

برای طراحی ناخن زیر از رنگ‌های

 • سرمه‌ای
 • سفید
 • قرمز
 • طلائی
 • نگین تزئینی
ترفندهای ساده برای درمان خانگی و سریع اسهال!

استفاده کنید و همه ناخن‌ها به‌جز انگشت یکی مانده به آخری را رنگ سفید بزنید. روی لاک سفید خود با یک لاک طراحی ناخن قرمز و نقره‌ای و طلائی و سرمه‌ای ستاره بکشید و مانند تصویر بالاک طلائی طرح بکشید و در آخر نگین را با چسب بچسبانید. روی لاک خود تاپ کات بزنید یا می‌توانید از لاک برق ناخن اکلیلی بر روی لاک سرمه‌ای استفاده کنید.

آموزش طراحی ناخن ساده و شیک با لاک+ فیلم و عکس(۱۰ طرح جذاب ۲۰۱۹)- لاک سرمه ای سفید میهمانی

طراحی ناخن گلبهی و سفید برای فصل تابستان

برای طراحی این ناخن از رنگ‌های

 • گلبهی
 • اکلیلی
 • سفید
 • مشکی

استفاده کنید و بعد از زدن بیس کات لاک اکلیلی را بر روی انگشت یکی به آخر بزنید. لاک گلبهی را بر روی ناخن مانند تصویر بزنید. حالا انگشت اشاره را سفید بزنید و بالاک طراحی ناخن مشکی و گلبهی طرح زیبای زیر را بکشید. در آخر تاپ کوت خود را بزنید تا لاکتان فیکس و خشک شود.

آموزش طراحی ناخن ساده و شیک با لاک+ فیلم و عکس(۱۰ طرح جذاب ۲۰۱۹)- ترکیب سفید و گلبهی برای تابستان

طراحی ناخن لاک طوسی و اکلیلی

این طرح ساده از دورنگ طوسی و اکلیلی استفاده می‌شود و بسیار ساده است. لاک طوسی خود را بزنید و مانند تصویر لاک اکلیلی و نگین آن را بزنید.

آموزش طراحی ناخن ساده و شیک با لاک+ فیلم و عکس(۱۰ طرح جذاب ۲۰۱۹)- لاک طوسی و اکلیلی

طراحی ناخن تابستانه ساده

این طراحی ناخن ترکیب لاک سفید و صورتی ملایم با طلائی است.ترتیب زدن این لاک سلیقه‌ای است اما بهترین و زیباترین ترکیب این رنگ‌ها، تصویر زیر است.

آموزش طراحی ناخن ساده و شیک با لاک+ فیلم و عکس(۱۰ طرح جذاب ۲۰۱۹)- طراحی ناخن تابستانه

طراحی ناخن برای زمستان و سال نو میلادی

در این طراحی ناخن از لاک قرمز و نقره‌ای استفاده می‌کنیم. مانند تصویر پایین ناخن‌هایتان را طراحی کنید و روی آن تاپ کات بزنید که لاکتان خشک شود و طراحی‌تان از بین نرود. این لاک برای زمستان و شب سال نو میلادی فوق العاده است. برای سال نو معمولاً هز رنگ لاک‌هایی مانند قرمز، نقره‌ای، سبز و سفید استفاده می‌کنند.

آموزش طراحی ناخن ساده و شیک با لاک+ فیلم و عکس(۱۰ طرح جذاب ۲۰۱۹)- سال نو میلادی

طرح های دیگری از ناخن در فصل زمستان

این طرح ها کمی ظریف‌تر و نیاز به‌دقت بیشتری دارد. اما برای فصل زمستان عالی است. از ترکیب رنگ لاک‌هایی به رنگ نقره‌ای، سبز، قرمز، مشکی و سفید دیزاین می‌شود.

آموزش طراحی ناخن ساده و شیک با لاک+ فیلم و عکس(۱۰ طرح جذاب ۲۰۱۹)- طرح ناخن سال نو

و طرح های دیگر

آموزش طراحی ناخن ساده و شیک با لاک+ فیلم و عکس(۱۰ طرح جذاب ۲۰۱۹)- طرح ناخن سال نو

آموزش طراحی ناخن ساده و شیک با لاک+ فیلم و عکس(۱۰ طرح جذاب ۲۰۱۹)- طرح ناخن سال نو

طراحی ناخن ابر و بادی

این طرح ناخن از ترکیب چندرنگ ایجاد می‌شود. در ویدئوی زیر آموزش آن در چند ثانیه داده نشان داده است.

طراحی ناخن لاک کروم( آینه‌ای) با لاک مات

برای طراحی این لاک ساده و شیک از رنگ لاک‌هایی

 • لاک کروم سرخابی
 • لاک مات مشکی
 • لاک اکلیلی طلائی
 • نگین قرمز

استفاده کنید. با ترکیب این لاک‌ها و طراحی زیبا برای میهمانی‌های شبانه و مجالس دستانتان را زیبا کنید.

آموزش طراحی ناخن ساده و شیک با لاک+ فیلم و عکس(۱۰ طرح جذاب ۲۰۱۹)- لاک مات با کروم

طراحی ناخن برای روز ولنتاین

طراحی ناخن‌های زیر برای روز ولنتاین یا روز سالگرد عروسی و زادروز آشنایی‌تان با همسرتان بهترین سورپرایز است. روز ولنتاین یکی از روزهایی است که هرگز فراموش نمی‌شود و چه‌بهتر که در این روز با آرایش کامل و جذاب و دستانی با طراحی ساده و شیک همسرتان را خوشحال کنید.

آموزش طراحی ناخن ساده و شیک با لاک+ فیلم و عکس(۱۰ طرح جذاب ۲۰۱۹)- طراحی ناخن ولنتاین

و طرح های دیگر

آموزش طراحی ناخن ساده و شیک با لاک+ فیلم و عکس(۱۰ طرح جذاب ۲۰۱۹)- طراحی ناخن ولنتاین

آموزش طراحی ناخن ساده و شیک با لاک+ فیلم و عکس(۱۰ طرح جذاب ۲۰۱۹)- طراحی ناخن ولنتاین

و اینک شمارا به طراحی‌های ناخن جالب و خاص که به‌راحتی در منزل می‌توانید انجام دهید آشنا می‌کنم و در ویدئوی زیر آموزش داده می‌شود.

امیدوارم با دیدن عکس‌ها و فیلم‌های آموزشی و انتخاب لاک‌های خوب با ترکیب درست در رنگ آن‌ها ناخن‌هایی زیبا را به خود هدیه بدهید و از طراحی‌های ساده و شیک لذت ببرید.

6 پیام

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.