امروز در مجلس چه گذشت؟

جدید ترین اخبار مجلس

تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسوولان اجرایی کشور درباره موضوعات اقتصادی، سیاسی و اجتماعی در مجلس قرائت شد.

احمد امیرآبادی در جلسه علنی امروز-سه شنبه-مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسوولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، میمه، برخوار به وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی درباره این که علت کسر 5 درصد حقوق کامیون داران و نفت کش ها چیست و همچنین  به رئیس جمهور درباره تسریع در پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان سال 97 تذکر داد.

وی همچنین به وزیر نفت درباره علت عدم فروش کود اوره به قیمت مصوب توسط شرکت پتروشیمی به کشاورزان تذکر داد.

منصور مرادی نماینده مریوان، سروآباد به رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی درباره تصویب و رسیدگی به آلودگی آب های سیروان به دلیل واژگونی تانکرهای حامل سوخت، تسریع تخصیص بودجه برای بهسازی و مرمت جاده های استان کردستان، علت بی توجهی به استان کردستان در زمینه توسعه و عدم اجرای زیرساخت برای اشتغال زایی تذکر داد.

حسن نوروزی نماینده رباط کریم، بهارستان به وزیر نفت و جهاد کشاورزی؛ تذکر داد که در حالی که در سایه درخت برجام خوابیده اید و آینده نگری می کنید ونزوئلا در صدور نفت جای ایران را در حوزه گرفته است

محمدمهدی زاهدی نماینده کرمان، راور به همراه 16 نفر از نمایندگان به رئیس جمهور درباره این که زمزمه هایی از درون دولت می رسد که امکان دارد جنابعالی با ترامپ بی شرف در سفر به نیویورک وجود دارد، این صحبت ها علیه دستاوردهای ملت ایران و مقاومت آن ها در منطقه است می طلبد که سریعا موضع گیری کنید و این موضوع را تکذیب کنید، مگر با آدم دیوانه ای که تعبیر جنابعالی مذاکره معنا دارد تذکر دادند.

سید محمد جواد ابطحی، احد آزادی خواه و احمد امیرآبادی فراهانی به همراه ۸۰ نفر از نمایندگان به رئیس جمهور تذکر دادند: علت اتخاذ مواضعی خلاف مواضع رهبری چیست؟ چرا درصدد ملاقات با فردی هستید که خودتان او را دیوانه خواندید؟ مگر مقام معظم رهبری نفرمودند که با این دولت آمریکا به هیچ وجه مذاکره نمی‌کنیم و این سم مهلک است.

منبع :ایرنا

بدون نظر!

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code