با رعایت ۲۱ نکته جالب و خواندنی لب‌هایتان را زیباتر کنید!!

با رعایت ۲۱ نکته جالب و خواندنی لب‌هایتان را زیباتر کنید!!

شاید برای اکثر قریب به‌اتفاق خانم‌ها در مورد اصول رژ لب حرف زدن کمی عجیب باشد و پیش خودشان به این فکر کنند که مگه میشه یه رژ لب زدن این‌همه ادا و اصول داشته باشه؟؟ یه رژه می‌زَنیم! حالا هر رنگی و هر مدلی و راحت اَزش می‌گذریم.

من اینجا به شما خانم‌های عزیز می‌خواهم بگویم که اصلاً این‌جوری نیست و باید برای لب خودتان ارزش قائل بشوید. برای این‌که لب هاتون زیبا و خاص بشه هر رژلبی را استفاده نکنید و طرز زدن آن را بلد باشید. رژلب‌هایی استفاده نکنید که بعد از مدتی لبتان را پوست‌پوست بکند یا وقتی در طول شبانه‌روز روی لبهاتون هست باعث زیبایی لبتون بشه نه زشتی آن!

خانم‌ها در اینجا چندین و چند نکته طلایی در مورد رژلب‌هاتون می‌خواهم اشاره‌کنم که امیدوارم کمکتان بکنه و در جهت زیبایی شما پیش برود.

۱. رنگ‌های روشن رژلب چه مایع و جه جامد لب‌ها را برجسته و پر می‌کنند. اگر لب‌های باریک دارید و می‌خواهید لبهاتون برجسته بشود، از رنگ‌های روشن استفاده کنید.

۲. اگر لب‌های خشک و ترک‌خورده‌ای دارید از بالم لب یا کره لب استفاده کنید. این محصول جای ویتامین A+D و وازلین را گرفته و با بوی مطبوع لبان شمارا نرم و لطیف می‌کند.

۳. قبل از رژلب زدن بالم لب را استفاده کنید.بالم لب در جهت بهبود پوشش‌دهی رژ لب کمک می‌کند.

با رعایت ۲۱ نکته جالب و خواندنی لب‌هایتان را زیباتر کنید!! بالم لب

۴. گاهی اگر در یک میهمانی رفتید و همه به شما گفتند، رژ لب بر روی دندان‌هایتان مالیده شده است، هیچ نگران نباشید. از این به بعد اگر رژ لب پررنگ زدید، دهان خود را غنچه کرده و انگشت خود را داخل دهان قرار دهید و سپس بکشید. خواهی دید که رژ اضافی بر روی انگشت شما به‌جامانده است. اکنون با خیال راحت به جشن و میهمانی خود بروید.

۵. اگر سن شما از ۴۰ گذشته دیگر زمان زدن رژهای تیره نیست. از برق لب یا لاک لب استفاده کنید و با رژهای براق به لبتان طراوت ببخشید.

۶. اگر عاشق رژ لب قرمز هستید می‌خواهم یک نکته در خصوص دوام این رنگ به شما بگویم و آن این است خط لب قهوه‌ای بزنید و لب‌هایتان با همان رنگ قهوه‌ای‌رنگ کنید. بعدازآن رژ خود را بزنید. خواهی دید چربی رژ گرفته‌شده و رنگ رژ بهتر مشخص می‌شود. رژ لب قرمز برای هر رنگ پوست و هر سنی مناسب است. تصور نکنید که رژ لب قرمز تنها برای یک رده سنی مناسب است.

۷.  تاریخ رژلب‌هایتان را چک کنید. اگر تاریخ آن گذشته، آن را سریع بی اندازید دور. استفاده از رژ تاریخ گذشته لب‌هایتان را پوست‌پوست می‌کند.

۸. اگر رژ جامدی دارید که دوستش دارید و تاریخ آن نگذشته اما به‌جایی رسیده که نمی‌توانید بر روی لب بکشید با یک فرچه کوچک داخل رژ بزنید و رژتان را بکشید. حتی با این فرچه کوچک می‌توانید رژ لب را دقیق و به‌خوبی بر روی لبتان پوشش بدهید.

۹. برق لب همیشه بر روی رژ استفاده کنید. اگر برق لب ندارید همین امروز از فروشگاه‌های آنلاین اینترنتی سفارش بدهید و استفاده کنید. برق لب هم به‌تنهایی و هم بر روی لب باعث برجسته و پرحجم شدن لب‌هایتان می‌شود.

۱۰. اگر لب‌هایتان به‌اندازه کافی برجسته و بزرگ است از برق لب استفاده نکنید. در این صورت جلوه‌ی زیبایی به لب‌هایتان نخواهد داد.

۱۱. خط لب مکمل آرایش شماست. قبل و بعد رژ لب از خط لب استفاده کنید و به لب‌هایتان فرم بدهید. رژ لب به‌تنهایی به لب‌هایتان فرم نمی‌دهد.

۱۲. بعضی‌اوقات خانم‌هایی را می‌بینید که رژلبشان با خط لب‌هایشان هماهنگی ندارد. اصلاً این کار را نکنید. رژ لب و خط لب باید باهم هماهنگ باشد و در یک تناژ رنگی باشند.

۱۳. اگر لب خیلی باریک دارید هیچ‌وقت از رژ مات و تیره استفاده نکنید. لب‌هایتان را باریک‌تر نشان می‌دهد.

۱۴. در فصل تابستان رژهای جامد ممکن است آب شوند. برای دوام بیشتر آن‌ها را در یخچال قرار دهید. اگر فقط در تایم‌های خاصی این رژ را می‌زنید حتماً رژلبتان در محیط خنک باشد.

۱۵. خانم‌هایی که فکر می‌کنید رژ لب روی پشت دست برای تست بهتر است و به رنگ لبتان می‌خورد سخت در اشتباهید. رژ لب را باید روی نوک انگشت خود بزنید. نوک انگشت به رنگ لب شما نزدیک‌تر است.

۱۶. اگر رژی را بر روی لب کسی دیدید که بسیار خوش‌رنگ است و همان شماره را خواستید بخرید حتماً قبل آن بر روی لب‌هایتان امتحان کنید. رژها روی لب‌های مختلف رنگ متفاوت دارند و اگر بر روی لبی خوش‌رنگ است دلیل بر این نیست بر روی لب شما هم خوش‌رنگ است و همان رنگ را نشان می‌دهد.

۱۷. اگر رژی زدید که روشن است و می‌خواهید چند درجه تیره‌تر نشان بدهد از خط لب تیره یا برق لب تیره استفاده کنید.

۱۸. اگر سایه خیلی تیره زده‌اید یا آرایش غلیظ کرده‌اید، از رژلبی استفاده کنید که خیلی روشن یا برق لب باشد. استفاده از رژ لب تیره جلوه خوبی به آرایشتان نمی‌دهد. رنگ رژ لب و سایه باید متضاد هم باشد.

با رعایت ۲۱ نکته جالب و خواندنی لب‌هایتان را زیباتر کنید!! رژ کم رنگ

۱۹. بهترین رنگ رژ لب، رنگی است که دو درجه تیره‌تر از رنگ طبیعی لب شما باشد. رنگ نارنجی یا قهوه‌ای جزء رنگ‌هایی است که در مورد افراد اندکی مناسب است، این رنگ‌ها، باعث زرد جلوه دادن رنگ دندان می‌شوند.

۲۰. رژلبی تستی مغازه را بر روی لب خود برای تست اصلاً نزنید. این عمل غیربهداشتی است و ممکن است مریض شوید.

۲۱. اگر دندان‌هایتان سفید نیست و رو به زردی است از رژهای ته رنگ تیره مثل صورتی و بنفش و شرابی استفاده کنید.

2 پیام

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.