بزرگترین ایونت بیوتی ایران

جشن یکسالگی مای

جشن یک‌سالگی بلک دایموند

بلک دایموند لاین جدید آرایشی برند مای تولد یک‌سالگی خودرا در ایونتی باشکوه در حضور اینفلوئنسرهای مطرح ایران جشن گرفت.

این برند در آذر 96 در گروه‌های محصولی رژلب و کرم پودرهای مات و معمولی، ریمل، پنکیک، کانسیلر و خط چشم  لانچ گردید و با توجه به استقبال زیاد بانوان ایرانی، محققان R&D طی تلاش مداوم سبد محصولات را توسعه داده  و امروزه با اضافه شدن پرایمر و مدادهای چشم ولی تعداد محصولات بلک دایموند به 82 قلم محصول رسیده است. لازم به ذکر است این محصولات بر اساس آخرین نوآوری‌های صنعت آرایشی در مجهزترین لابراتوار خاورمیانه و با استفاده از مرغوب‌ترین مواد اولیه از آلمان، فرانسه و ایتالیا در کشور عزیزمان ایران تولیدشده است.

محصولات لاین بلک دایموند نیز همانند سایر محصولات برند مای دارای استانداردهای جهانی بوده و به‌دفعات به‌عنوان برترین برند و صادر کننده نمونه انتخاب و مفتخر به دریافت جایزه‌های گوناگون شده است. شایان‌ذکر است لاین بلک دایموند افتخار کسب استاندارد ISO 22716 که یکی از معتبرترین استانداردها در حوزه‌ی آرایشی بهداشتی است را دارد.

ایونت تولد یک‌سالگی بلک دایموند دریکی از رستوران‌های تهران و با دعوت از مشهورترین بلاگرهای ایرانی در 25 آذر برگزار شد. انتخاب و دعوت بلا گرها توسط تیم حرفه‌ای دیجیتال مارکتینگ و طی چند مرحله ارزیابی شاخصه‌های مختلف انجام گردید تا تاثیرگزاری لازم در فضای مجازی و نسل جوان را داشته باشد. ایونت نیز در فضای صمیمی به همراه سازه‌های جذاب در سطح استانداردهای اروپایی برگزار شد. برنامه‌ها، هدایا و فضاسازی تماماً با الگوبرداری از آخرین ایونت های برندهای آرایشی مطرح دنیا اجرا گردید.

[aparat id=”a1dLA”]

 

 

 

بدون نظر!

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code