تولید ۴ دارو برای بیماران هموفیلی و کلیوی

تولید داروی جدید برای بیماران هموفیلی

محمد طبسی ظهر امروز در آیین رونمایی از محصولات جدید شرکت داروسازی ثامن که با حضور تولیت آستان قدس رضوی برگزار شد اظهار داشت: شرکت داروسازی ثامن با هدف تامین نیازهای دارویی کشور و صدور آن به بازارهای هدف با تولید انواع محلول‌های تزریقی و شستشو در اشکال داروئی و یا بطری و کیسه‌های چند لایه پلی الفین در حجم‌های 5 الی5000 میلی لیتر در سال 1363 تأسیس شد و در سال 1371در مشهد به بهره برداری رسید.

طبسی افزود: این شرکت با پیاده‌سازی اصول Gmpکنترل کیفیت Qc و تضمین کیفیت QA نهادینه شده و در جهت استقرار آخرین استانداردهای جهانی داروسازی گام برداشته و تکنولوژی برتر دنیا را در زمینه ساخت فرآورده های تزریقی به کار گرفته است. همچنین این شرکت استانداردهای جهانی  pharmaGmpرا ازشرکت DQs آلمان دریافت کرده است.

تولید دارو برای بیماران هموفیلیمدیرعامل شرکت داروسازی ثامن با اشاره به اینکه این شرکت نخستین تولیده کننده داروهای بیماران کلیوی است، اظهار داشت: شرکت داروسازی ثامن اولین تولید کننده داروهای بیولوژیک نوترکیب و تنها تولیدکننده انحصاری محلول‌های دیالیز صفاقی و ارائه خدمات مراقبت‌های ویژه این فرآورده به بیماران کلیوی ESRD در ایران است.

منبع : خبرگزاری تسنیم

بدون نظر!

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code