در بودجه ۹۸ کالاهای اساسی با ارز ۴۲۰۰ تامین می‌شود

قیمت کالاهای اساسی

رئیس جمهور گفت:۱۴ میلیارد دلار برای واردات کالاهای اساسی در نظر گرفته شد که این امر با دلار چهار هزار و ۲۰۰ تومانی وارد می‌شود تا افزایش قیمت صورت نگیرد و مردم نگرانی در این حوزه نداشته باشند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان در آخرین برنامه و  روز سفرکاری خود به استان سمنان به دیدار با  خبرنگاران ، اصحاب رسانه و مطبوعات استان سمنان رفت.

حسن روحانی در این نشست گفت: استقبال مردم از دولت تدبیر و امید استقبال بسیار خوبی بود و جا دارد از مردم فهیم استان سمنان کمال تشکر رو کنم و از این وحدت و یکپارچگی مردم استان بسیار خرسند هستم.

وی در ادامه افزود:  بودجه سال 98  تنظیم شده که در آن از همه لحاظ دیدگاهی مثبت برای ملت ایران در نظر گرفته شده است و در صورت آمادگی مجلس تقدیم می شود.

روحانی بابیان اینکه تلاش دولت برای واردات کالاهای اساسی با همان قیمت ارز چهار هزار و ۲۰۰تومانی است، اضافه کرد: ۱۴ میلیارد دلار برایوارداتکالاهای اساسی در نظر گرفته شد که این امر با دلار چهار هزار و ۲۰۰ تومانی وارد می‌شود تا افزایش قیمت صورت نگیرد و مردم نگرانی در این حوزه نداشته باشند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

بدون نظر!

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.