۳ اصل تاثیر گذار در آب شدن چربی های شکم و پهلو

ورزش‌های هوازی بهترین روش برای سوزاندن چربی شکم و اطراف آن است.

از جمله:

پیاده روی

دویدن

دوچرخه سواری

کوهنوردی و ….

خیلی از افراد با انجام دادن این ورزش ها خسته میشوند و  آن را رها میکنند. ولی ما  با 3 روش ساده که میتوانید در منزل انجام دهید را به شما آموزش میدهیم تا از شکم و پهلو های خود خلاص شوید.

 

 

درازنشت:

معروفترین روش چربی سوزی که بین همه افراد رایج است درازنشست است حرکتی مفید و موثر برای فرم بخشیدن به ناحیه شکم که شما می توانید در خانه این کار را انجام دهید.

  • به این ترتیب که روی تخته ای دراز میکشید
  • کمر نباید در امتداد پاها باشد در غیر اینصورت به کمر فشار وارد میشود
  • بیش از حدموقع حرکت بالا نیایید، چون به عضلات شکم  فشار وارد نمیکند و تاثیری در سوخت و ساز ندارد.
  • بصورت یکنواخت حرکات را انجام دهید نه ضربه زدن به پایین ترین نقطه ی حرکت اگر سرعتتان زیاد باشد به عضلات فرصت انقباض را تمی دهید و به مهره های کمر فشار وارد میکند.
  • اگر می خواهید تمرینات دراز نشست سنگین تر باشد باید به تعداد حرکات اضافه کنید.اول 25 بار و دوباره تکرار کنید.

لاغری پهلو :

به پشت بخوابید و زانوهای خود را به سمت سینه خم کنید. یک دمبل سبک را با دو دست بگیرید بعد وقتی  به راست  میایید زانو ی راست را به  گوشه بالای سمت راست بیاورید و پای چپ به سمت بالا مستقیم میاوریم. بصورتی که انگشتان پای راست به نزدیکی زانوی پای چپ برخورد کند مانند عکس، 6 مرتبه تکرار کنید. این حرکت را 3 تا 5 بار در هفته نیز انجام دهید. این حرکت بسیار تاثیر گذار است در کوچک شدن پهلو و بعد از چهار هفته تاثیر این حرکت مطمنن خواهید دید.

 

روش دایره زدن:

این روش هم در لاغری شکم و پهلو بی تاثیر نیست  و سعی کنید برای شروع حرکات دایره را خیلی تند شروع نکنید  در نظر داشته باشید برای تمام این ورزش ها باید بدن شما از  قبل گرم شده باشد تا آسیبی به بدنتان وارد نشود و میتواند بین 10 تا 15 دقیقه زمان ببرد.

5 پیام

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.