“فروشگاه اینترنتی اکالا” برنده تندیس جشنواره وب و موبایل سال ۹۸ شد

حضور اکالا در جشنواره وب و موبایل ۹۸

فروشگاه اینترنتی اکالا، در دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران برای دومین سال متوالی، برنده وبسایت برگزیده از نگاه داوران و آرای مردمی شد.

جشنواره وب و موبایل یک رویداد بزرگ در عرصه رقابتی در میان وبسایت‌ها و نرم افزارهای موبایل در گروه‌های مختلف است. در بخش نگاه مردمی، وبسایت یا نرم افزار موبایل های برگزیده توسط آرای تمامی کاربران انتخاب می‌شود و محبوب‌ترین وبسایت یا نرم افزار موبایل ایران در هر گروه توسط صدها هزار رای مردمی انتخاب می‌شود. هدف از برگزاری بخش نگاه مردمی این است که تمامی کاربران وبسایت ها و نرم افزارهای موبایل بتوانند در انتخاب برنده نقش داشته باشند تا شرکت کنندگان نیز به منظور کسب آرای بیشتر، خدمات بهتری را به مردم عرضه کنند.
در بخش رای گیری داوری نیز، داوران با توجه به ملاک‌های داوری اعلام شده وبسایت‌ها و نرم افزارهای موبایل را بررسی می‌کنند، به هریک از معیارها امتیاز می‌دهند و پس از آن برگزیدگان در هر گروه معرفی می شوند.
در بخش داوری معیارهایی چون کارکرد، محتوا، تجربه کلی، طراحی دیداری، ساختار سایت، تعامل و نوآوری وجود دارد. اکالا با پشت سر گذاشتن این معیارها و جلب نظر شورای داوری توانست برنده تندیس جشنواره وب و موبایل در سال ۹۸ شود.
اکالا، یکی از بزرگترین فروشگاه‌های اینترنتی در ایران است. اکالا علاوه بر تهران، در شهرهای دیگری از جمله کرج، مشهد، کرمان، قم، یزد و سمنان نیز فعالیت دارد و به زودی سراسر ایران نیز اکالایی خواهد شد.
در اکالا تنوع محصولات بیشمار است و همه مایحتاج سبد خرید را می‌توان از این وبسایت تامین کرد. محصولاتی مانند لبنیات، برنج، چای، شکر، انواع دمنوش‌ها، پروتئینی، تنقلات و … در وبسایت اکالا موجود است. میوه‌های تازه و ارگانیک، سبزیجات منجمد، لوازم آرایشی و بهداشتی، ابزار و ملزومات نیز از دیگر محصولات این سایت است.
اکالا، در حدود ۳ سال است که فعالیت مستمر در زمینه‌ی خرید مایحتاج روزانه همشهریان عزیز به‌صورت آنلاین و اینترنتی دارد. اکالا تجربه به یاد ماندنی یک خرید آنلاین است. همه محصولات تازه و به تاریخ روز است. تخفیفات، کمپین‌های ویژه و استثنایی آخر هفته از ویژگی‌های این سوپرمارکت اینترنتی است. جاده تخفیف اکالا نیز یکی از چالش‌های هیجان انگیز و پر از تخفیف‌های باور نکردنی است. در این جاده اگر سقف خرید به حد نصاب ایستگاه‌های تعیین شده برسد، مشتری از تخفیف‌های داغ اکالا برخوردار خواهد شد.
چنانچه مشتری از خرید محصولی راضی نباشد، می‌تواند در کمتر از ۷۲ ساعت آن محصول را مرجوع کند. پشتیبانی قوی و آنلاین اکالا از شاخصه‌های اصلی این فروشگاه آنلاین است. مشتریان می‌توانند نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را در خصوص هر محصول در سایت درج کنند یا به‌صورت تلفنی به قسمت پشتیبانی مطرح کنند تا مشکلاتشان در هر زمینه‌ای برطرف شود.

در اکالا می‌توانید بیشتر به زندگیتان برسید!

1 نظر

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.