فروش فوق‌العاده جایگزین نمایشگاه عرضه مستقیم کالا شود

قیمت کالاهای اساسی

رییس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه در شرایط فعلی برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا صلاح نیست گفت: فروش فوق‌العاده و تخفیف دار جایگزین نمایشگاه عرضه مستقیم کالا شود.

 

به گزارش فصل تجارت، سعید ممبینی در دومین اجلاس هفتمین دوره هیأت نمایندگان اتاق اصناف ایران اظهار کرد:در شرایط فعلی اقتصاد شرایط جنگ اقتصادی است که شرایط خاص و سختی را برای اصناف ایجاد کرده و برای مردم نیز سختی ایجاد کرده است.
رییس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه اصناف همواره کمک حال بودند، افزود: در حال حاضر نیز در ستاد‌های تنظیم بازار، اتاق‌های اصناف و اتحادیه‌ها حضور فعالی دارند.
وی با اشاره به نزدیک شدن به پایان سال اجرای نمایشگاه عرضه مستقیم، فروش فوق‌العاده و تخفیفات ویژه، گفت: در شرایط فعلی برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا صلاح نیست.
ممبینی با بیان اینکه به جای برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا، باید فروش فوق‌العاده و تخفیف دار جایگزین شود، تصریح کرد: اتاق‌های اصناف برای اجرای این طرح، پیشنهادات خود را ارائه کنند.
رییس اتاق اصناف ایران افزود: افزایش نرخ ارز موجب افزایش قیمت مواد اولیه تولید شده و این موضوع در بازار اثر گذاشته است.
وی با اشاره به توزیع کالا‌های اساسی توسط فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی‌ها گفت: باید واحد‌های سنتی صنفی نیز در این توزیع مشارکت داده شوند تا کالا به صورت مناسب به دست مردم برسد.

منبع: فصل تجارت

بدون نظر!

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.