انواع لاک‌های خوشرنگ؛ همراه عکس و مدل‌های طراحی لاک‌های پرطرفدار

لاک‌های جذاب و خوشرنگ+ چه رنگ لاکی بزنیم؟

دغدغه بیشتر ما خانم‌ها این روزها انتخاب رنگ لاک‌هایمان است. اینکه چه رنگی بزنیم که با هر لباسمون ست بشه یا الان توی این فصلی که هستیم چه رنگی بزنیم که دستامون خوشگل و جذاب نشون داده بشه دغدغه فکری تک تکمون شده و حتی وقتی برای مانیکور و پدیکور و کاشت ناخن به مراکز زیبایی می‌رویم دایماً درگیریم چه رنگی بزنیم و ممکنه از کسایی که اونجا هستن یا ناخن کار خودتون نظر بخواهین و در نهایت رنگی می‌زنید که تا پاتون به خونه رسید پشیمون شوید. حتی برای عروس های گل هم چند نمونه تزئین ناخن گذاشتیم که کار شما را در انتخاب مدل ناخن هایتان راحت کنه.

لاک جذاب

در این مقاله می خوام شما را با لاکهای جدید که جذاب، خوش‌رنگ و دوست‌داشتنی هستند، آشنا کنم.

با پیشرفت صنعت مد لاک‌هایی به بازار عرضه شد که انتخاب را برای بانوان با انواع سلایق متفاوت آسان نمود. امروزه لاک‌ها در رنگ‌های مختلف مثل مداد رنگی موجود است و مثلاً اگر قرمز بخواهیم در بی‌شمار شماره از کم‌رنگترین تا پر رنگ‌ترین آن موجود است و فرد با توجه به سلیقه خود آن را می‌خرد.

چه لاک هایی در بازار وجود دارد؟

در بازار جهانی علاوه بر لاک‌های ساده لاک‌هایی عرضه شد که مورد پسند همگان گردید و تب خرید آنها گریبان‌گیر بانوان شد و اگر از خانمی سوال شود یک بار این لاک را امتحان کرده و در کلکسیون لاک‌هایش موجود است.

لاک مغناطیسی، شب تاب، مخملی، اکلیلی، ترک، شنی، ژله ای، مات، لاک آینه ای یا کروم و غیره از مجموعه این لاک ها است. همه این لاک ها بسته به نوع و سلیقه و محیط کاری و مهمانی که تشریف می‌برید انتخاب می‌شود. اما امروزه معمولاً لاک یک هفته بر روی دست شماست بنابراین باید در رنگ و مدل آن دقت لازم را کرد که زود زده نشوید.

لاک شب‌تاب

لاک خوب شب تاب

لاک شنی

لاک خوب شنی

لاک مخملی

لاک خوب مخملی

لاک ساده

لاکی که اولین بار به بازار عرضه شد لاک ساده بود و در همه رنگ و شماره در بازار عرضه می‌شود و فقط کافیست رنگ لاک مورد علاقه خود را انتخاب و بعد از تست آن را خریداری کنید. این نکته را در نظر داشته باشید که رنگ لاک حتماً روی ناخن تست شود تا رنگ اصلی آن مشخص شود. بعضی از لاک‌ها کم‌رنگ هستند که با چند بار زدن رنگ لاک مورد دلخواه شما مشخص می‌شود که معمولاً این رنگ‌ها برای فصل‌های گرم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برای فرنچ کردن ناخن ها از لاک کم‌رنگ صورتی، سفید( و یا هر رنگ دیگر) و بی‌رنگ معمولی و یا بیس کوت استفاده می‌کنیم که این روش لاک زدن مورد دلخواه همگان است و روش زدن آن اصولی دارد که به آن اشاره می‌کنیم:

رنگ لاک- فرنچ

 

۱-ابتدا ناخن‌های خود را با یک پنبه آغشته به لاک پاک‌کن کاملاً تمیز کرده و پاک کنید.

 

۲- ناخن‌هایتان را با ناخن‌گیر بگیرید و به اندازه دلخواه کوتاه کنید.

 

۳- بعد از آن ناخن خود را سوهان بکشید.

 

۴- دستان را در آب گرم گذاشته تا اینکه پوست دستانتان نرم شود.

 

۵- با لوازم مانیکور اطراف ناخن‌تان را تمیز کنید.

 

۶- لاک پایه خود را بزنید که معمولا صورتی کم‌رنگ است.

۷- بعد از خشک شدن لاک پایه به انگشتان خود چسب بزنید و لاک دلبخواه خود را بزنید. معمولاً لاک رنگ سفید طرفداران بیشتری دارد.

۸- اطراف انگشت خود را تمیز کنید و در نهایت لاک بی‌رنگ یا تاپ کوت خود را بزنید.

ٰ

فرنچ را بر روی ناخن پا نیز می‌توانید انجام دهید.

رنگ لاک پا

لاک فصل گرم:

لاک کرم ( قهوه ای روشن):

این لاک به علت اینکه ملایم است برای فصل بهار به دستان‌تان طراوت و زیبایی می‌بخشد. این لاک را برای لاک فرنچ نیز استفاده می‌توان کرد.

رنگ لاک قهوه ای روشن

لاک آبی آسمانی:

این رنگ به مانند باران بهاری روی دستان شما حس آرامش می‌بخشد. این رنگ همچنین به طرف مقابل نیز که به دستان شما نگاه می‌کند حس آرامش را القا می‌کند.

رنگ لاک آبی

لاک سبز:

سبز به معنای سرزندگی و سلامتی برای فصل بهار و تابستان بسیار مناسب است. سبز در تناژهای مختلف از جمله یشمی، زیتونی، چمنی، مغز پسته ای، ارتشی، لجنی و غیره موجود است.

رنگ لاک سبز

لاک نارنجی:

نارنجی روشن برای فصل تابستان و گرما مناسب است و یادآور خورشید و گرماست. بسیاری از خانم‌های جوان در این فصل پوست خود را برنزه می‌کنند و رنگ نارنجی به علت داشتنی پوستی برنزه دستان شما را زیباتر می‌کند.

رنگ لاک نارنجی

لاک زرد:

زرد نشان از خورشید و ماه گرم است و در تناژهای مختلف از لیمویی، طلایی، نخودی، هلویی و شیری و غیره در بازار وجود دارد. این رنگ لاک با آرایش مناسب تابستان معرکه است.

رنگ لاک زرد

لاک یاسی:

رنگ یاسی که از خانواده بنفش است برای فصل گرم و به مصداق گل های بهاره به دستان شما زیبایی می‌دهد.

رنگ لاک یاسی

لاک مشکی:

رنگ لاک مشکی رنگی است که هم در فصل گرم و هم در سرد می‌توانید به ناخن‌ها بزنید و همیشه دستان‌تان را خاص نشان می‌دهد.

لاک مشکی خوشرنگ

لاک سفید:

لاک سفید که حس آرامش را در وجود انسان ایجاد می‌کند برای فصل‌های گرم بهترین گزینه است.

لاک خوب سفید

لاک سرخابی:

شاید پرطرفدارترین لاک رنگ سرخابی باشد که مخصوص فصل تابستان و روزهای گرم آن است. سرخابی که از خانواده رنگ بنفش است در شماره‌بندی مختلف در بازار موجود است.

رنگ لاک سرخابی

لاک فصل سرد:

لاک آبی تیره:

این رنگ مورد علاقه بسیاری از بانوان است و با لباس های شب راحت ست می‌شود. به علت تیرگی گرمابخش دستان سرد شما در فصل سرماست.

رنگ لاک آبی تیره

لاک اکلیلی:

شاید باورتان نشود این لاک در هر فصلی استفاده می شود و بسیار پرکاربرد است. بسیاری از خانم‌ها در دیزاین ناخن از این لاک استفاده می‌کنند. در مراسم شب با زدن طلایی اکلیلی دست شما می‌درخشد. بعضی از اوقات می‌توانید لاک خود را زده و روی آن از لاک شاین بی‌رنگ استفاده کنید.

رنگ لاک اکلیلی

لاک نقره ای:

این رنگ لاک در فرنچ و به صورت ساده استفاده می‌شود و اگر متالیک نقره‌ای باشد درخشش به ناخن‌های شما می‌دهد.

لاک نقره ای

لاک بنفش تیره:

بنفش رنگی دوست‌داشتنی است و چه زیباتر می‌شود زمانی که در روزهای پاییزی و زمستانی از این رنگ استفاده کنیم.

لاک بنفش خوشرنگ

لاک زرشکی:

زرشکی زیرزمینه رنگ قرمز است و به نوعی قرمز تیره است. در فصل زمستان و به هنگام بارش برف دستان‌تان زیبایی برف زمستانه را به رخ همگان می‌کشد و سرمای زمستان را رو به گرمی فرح‌بخش می کشا‌ند.

لاک زرشکی

لاک مغناطیسی:

این لاک با براده‌های آهن ساخته شده و بر پایه مغناطیس است. بوسیله آهن‌ربای مخصوص که بر روی لاک است، می‌توانید به آن طرح‌های مختلف بدهید. با لاک‌های مغناطیسی کلی طرح جذاب و شگفت‌انگیز در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف می‌توانید بزنید.

قبل از زدن لاک مغناطیسی لاک تقویت ناخن خود را بزنید. این لاک باعث تقویت ناخن شده و با فرمولاسیون مغذی موجود در آن از ریش ریش شدن، لایه لایه شدن، شکنندگی و زرد شدن ناخن جلوگیری می کند. این یکی از راههای نگهداری و تقویت ناخن در زیر لاک است.

 

 

رنگ لاک و طراحی را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که هر رنگ و طراحی مغناطیسی همراه هم و در یک لاک است.

آهن‌ربای مغناطیسی، که معمولا به درپوش لاک مغناطیسی ساخته شده است. شما نوارهایی از فلز را می بینید که طرح‌هایی مانند خطوط موازی، ستاره، شابلون یا منحنی‌ها ایجاد می‌کنند. اگر تصویری از طرح نهایی که می‌خواهید بر روی دستان‌تان باشد را ببینید قبل از خرید آن را امتحان و بعد انتخاب کنید. مارک های خوب لاک مغناطیسی مانند سالی هانسن، Essie، OPI در بازار موجود است.

 

همه چیز درباره بیش فعالی(ADHD)؛ اختلال کم توجهی و عدم تمرکز!

قلم مو را روی ناخن از پایین به بالا بکشید. حواستان باشد از آهن‌ربا استفاده نکنید. وقتی لاک خشک شد مجدداً لاک بزنید تا لاک بر روی دستان‌تان خودش را خوب نشان بدهد. هرچه قدر لاک ضخامت بیشتری داشته باشد، آهن‌ربا روی ناخن طرح زیباتری ایجاد می‌کند.

 

روی لاک خود لاک بی‌رنگ را زده و وقتی حجم زیادی از لاک بر روی ناخن‌هایتان بود درپوش مغناطیسی را روی لاک زده و ۱۰ الی ۱۵ ثانیه صبر کنید و خواهی دید طرح مورد نظر روی ناخن شما قرار دارد.

 

و در انتها تاپ کوت خود را بزنید. تاپ کات بر روی لاک،زمان ماندگاری را بیشتر می‌کند.

و در نهایت لاکی با طرحی شگفت‌انگیز زیبایی دستان‌تان را دو چندان خواهد کرد.

لاک خوشرنگ لاک مغناطیسی

لاک ژله ای:

لاک ناخن ژله ای با ظاهری شبیه لاک‌های طبیعی و با ژل اکریلیک ترکیب شده است. بر روی ناخن‌هایتان قرار می گیرد. لاک ژله ای زیر نور ماوراء بنفش و دستگاه UV محکم و سفت می شود. زمان ماندگاری آنها دو الی سه هفته است و با استون یا لاک پاک کن، پاک نمی‌شود. دست چپ و راست به مدت حداقل ۵ دقیقه در زیر دستگاه ماورا بنفش باید بماند و طی عمل شیمیایی ژل به ناخن خواهد چسبید. لاک ژله‌ای را در منزل نیز می‌توانید انجام دهید ولی در مراکز کاشت ناخن این عمل بهتر و با ظرافت خاصی بعد از مانیکور دستان‌تان انجام خواهد شد.

رنگ لاک ژله ای

و اما چرا لاک ژله‌ای؟

لاک ژله‌ای برای کسانی مناسب است که زمان زیادی برای تمدید و تغییر در لاک خود ندارند و ترجیح می دهند لاک مدت زمان طولانی‌تری روی ناخن‌هایشان بماند یا دوست دارند روی ناخن‌هایشان طراحی و دیزاین شود. لاک ژله‌ای به راحتی از روی ناخن پاک نمی‌شود و هرگز سعی نکنید با اجسام تیز از روی ناخن آن را پاک کنید زیرا آسیب جدی به ناخن‌های خود می‌زنید. اگر ناخن‌های حساس و شکننده‌ای دارید از لاک ژلی به مدت طولانی استفاده نکنید به این علت که به ناخن‌ها اکسیژن نخواهد رسید و به مرور آسیب جدی به ناخن‌هایتان می‌زند و با مرور زمان رنگ‌شان زرد خواهد شد.

لاک آینه ای یا کروم:

لاک آینه ای جذاب در رنگ‌های مختلف، دست شما را زیبا و خاص می کند. امروزه مارک‌های خوب در سطح دنیا در زمینه فعالیت و در گوی رقابت را در زمینه لاک‌های آینه ای از هم سبقت می‌گیرند. تنوع رنگ لاک‌های آینه ای خیلی زیاد است و مارک‌های خوب و معروف از جمله لاک کروم OPI و نارس و غیره این لاک شگفت‌انگیز را به بازار عرضه کرده‌اند.

لاک جذاب آینه ای
لاک کروم از طریق پودر کروم یا سایه چشم اکلیلی متالیک تشکیل شده است. ابتدا لاک بیس کوت با رنگ دلخواه خود را زده و بعد از خشک شدن کامل آن توسط دستگاه UV با فرچه سایه، پودر کروم را روی ناخن زده و معجزه لاک را می‌بینید. بعد از آن تاپ کوت بی‌رنگ را روی لاک بزنید تا ماندگاری لاک کروم بالا برود.

چگونه لاک براق خود را مات کنیم؟

لاک ناخن مات

لاک ناخن مات این روزه طرفداران بسیاری دارد و یکی از ترند های مورد علاقه بانوان جوان است. لاک مات دارای طرح های مختلف است و با توجه به سلیقه و استعداد ناخن کار خود می توانید طرح های زیبا و جذاب بر روی ناخن های خود پیاده کنید.

چندین روش برای مات کردن لاک های شما وجود دارد که در اینجا به آن اشاره خواهیم کرد:

۱) ابتدا بیس کوت خود را بزنید و زمانی که کاملاً خشک شد، لاک براق با رنگ مورد دلخواه خود را بزنید. یک کتری را که پر از آب است را روشن کرده و زمانی که شروع به بخار کردن کرد و بخار به حدی بود که قابل دیدن است ناخن های خود را در مقابل بخار گرفته و خواهید دید لاک‌تان رو به ماتی خواهد رفت. اگر همچنان براق بود مجدداً دست خود را روی بخار بگیرید. این روش بسیار ساده و مقرون‌ به صرفه است.

۲) یک سایه چشم رنگی با رنگ دلبخواه برداشته و کاملاً آن را پودر کنید. می توانید به جای سایه درون لاک براق خود آرد نشاسته بریزید. مقداری از لاک بی‌رنگ و براق خود را داخل فویل تا ورقه روغنی بریزید و سایه چشمی که پودر کردید با آن مخلوط کرده و وقتی کاملاً با آن حل شد با فرچه لاک روی ناخن های خود بکشید. لاک مات به علت داشتن پودر اگر درست و با دقت کشیده نشود روی ناخن دچار برجستگی و دون دون می‌شود. بنابراین قبل از لاک مات سوهان ناخن را با دقت زده و بیس کوت خود را بزنید.

۳) یک راه دیگر برای لاک ناخن مات استفاده از تاپ کوت مات است که قیمت آن به نسبت تاپ کوت براق گران‌تر است ولی یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای مات کردن لاک است.زمانی که لاک خود را زدید و خشک شد تاپ کوت مات خود را روی ناخن‌های خود بزنید.

بهترین برند لاک مات:

لاک مات ESSIE، ZOYA، OPI، CHINA GLAZE، CND و غیره است. این برند ها در طرح ها و رنگ های مختلف موجود است.

لاک مات ZOYA:

لاک قرمز مات زویا با خاصیت خشک شدن سریع مخصوص دست‌های سبزه و برنزه است. البته رنگ‌های مات دیگر زویا چشم گیر و فوق العاده است و برای هر خانمی با سلیقه متفاوت موجود است. لاک آلبالویی زویا با رنگی خاص و شیک برای مهمانی‌ها بسیار عالی است.

لاک خوشرنگ زویا

لاک مات OPI:

لاک مات بنفش OPI بسیار خوش‌رنگ است و با استقبال خانم های جوان روبرو شده است. لاک بنفش رنگی است که همه قشر جوان و امروزی جامعه به این رنگ علاقه دارند و به راحتی با هر رنگی ست می‌شود.

لاک مات

لاک مات ESSIE:

لاک صورتی مات اسی ملایم و با دوام مورد علاقه همگان است. لاک صورتی ملایم برای محیط‌‌ های اداری و مکان‌هایی که می‌خواهید رنگ لاک‌تان بسیار نمایان نباشد انتخاب مناسبی است.

لاک مات

لاک مات china Glaze:

این لاک خوش‌رنگ با رنگ آبی نفتی مات برای فصول گرم و سرد به بازار عرضه شده است. رنگ‌های دیگر این برند نیز بسیار خوش‌رنگ و جذاب هستند.

لاک خوشرنگ مات

زدن لاک به دستان روح شادی و سرزندگی را در انسان زنده می کند و به زندگیتان رنگ و لعاب تازه ای می بخشد.

تزئین ناخن عروس

یکی از دغدغه‌های عروس خانم‌ها در زمان عروسی مدل و طرح ناخن هایشان است. ما اینجا چند نمونه عکس مدل تزئین ناخن عروس گذاشته‌ایم که هم ساده و زیبا هستند، هم از رنگ‌های روشن و ملایم که مناسب هر رنگ پوستی است، استفاده شده.

 • به دلیل سادگی و رنگ این مدل، این طرح برای هر مراسم و لباسی قابل استفاده است.

 

 

 • این مدل مناسب افرادی است که دوست ندارند، از رنگ و یا مواد خاصی برای تزئین استفاده کنند.

 

ناخن عروس ساده

 

 • مدلی مناسب افرادی‎که طرفدار تزئین‌های خاص و ترکیب رنگ‌های براق، اکلیلی و مات هستند.

 

 • طرح برجسته گلدار بسیار زیبا.

 

برجسته

 • فرنچ ناخن همراه با طرح گل‌های سفید هم رنگ فرنچ.

 

 

اگر کار ناخن انجام می‌دهید و یا در رابطه با این پست نظری و یا انتقادی دارید خوشحال می‌شویم با ما در میان بگذارید.

37 پیام
 1. سلام،ممنون از مطالب شما🙏
  برای دستانی با پوستی سبزه یا گندمی از چه رنگ لاکی مناسب است استفاده بشه؟

 2. سپاس از مطالب خوبتون )
  راستش در مورد لاک ژله ای میخواستم بدونم راهی هست که بشه بدون آسیب رسیدن به ناخن استفادش کرد؟
  و اینکه این یک عکس نمونه کارتون بود؟

  1. دوست عزیز ما خدمات ناخن انجام نمی دهیم ولی بهترین برندهای لاک ایرانی در سایت ما موجود است. لاک های ژله ای اگر از برندهای خوب ایرانی و خارجی خریداری شود آسیبی به ناخن نمی زند و می توانید در مدت زمان کمتری بر روی دستانتان به صورت موقت باشد.
   https://okala.com/search?categoryId=1063&pageSize=12

  1. تنوع رنگ در لاک کروم زیاده. بیشتر برندهایی که اینجا ذکر شد لاک کروم دارند. لاک ناخن pro، لاک ناخن huda beauty، لاک ناخن ruqsin، لاک ناخن mezic از لاک های کروم خوب هستند.

 3. من عاشق رنگ های تیرم و واسم مهم نیست چه فصلیه.. اما با خوندن مطالب بالا میخوام رنگ های دیگه هم امتحان کنم.

 4. خیلی خوب بود من عروسی دوتم میخواسم رنگ لاک قهوه ای نارنجی بزنم.البته ترح های قشنگی دارید وا قن ممنونم👏🏻👏🏻👏🏻🌹❤️🙏

 5. ببخشی قیمت لاک ها چقدره و بیشتر از لاک هایی استفاده می کردید که ما داشته باشیم در طراحی

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.