مسابقه برنده شو

https://barandehshow.ir/

محمدرضا گلزار بدون شک یکی از پرطرفدارترین بازیگران ایرانی است و به همین دلیل استقبال خوبی از مسابقه برنده شو صورت گرفته است. هدف اصلی این برنامه افزایش میل مطالعه در مردم ایران عنوان شده است، این یعنی سازندگان این برنامه قصد دارند تا با اهدای جوایز به برندگانی که از اطلاعات عمومی بالایی برخوردارند، میل به مطالعه و در نتیجه سرانه مطالعه در کشور را بالا ببرند.

مسابقه برنده شو از 25 مرداد و با مجری گری محمدرضا گلزار شروع به کار کرد. برای حضور در مسابقه برنده شو ابتدا باید برنامه این مسابقه را نصب کرده و در مسابقات آنلاین آن شرکت کنید. آخر هر هفته کسانی که در اپلیکیشن مسابقه امتیازات بیشتری را کسب کرده باشند برای شرکت در مسابقه دعوت می شوند و مسابقه اصلی برنده شو را برای دریافت جایزه ارزشمند آن تجربه می کنند. البته جوایز این مسابقه به اینجا محدود نمی شود و آخر هر هفته در بین کسانی که موفق به شرکت در برنامه تلویزیونی نشده اند قرعه کشی انجام می شود و به این افراد نیز هدایایی تعلق می گیرد.

لازم به ذکر است که حتی تماشاگران این مسابقه نیز از بین افرادی که در برنامه آنلاین برنده شو امتیازاتی را کسب کرده باشند انتخاب می شوند. این مسابقه با هدف افزایش نرخ مطالعه و بالا بردن آگاهی و اطلاعات عمومی در بین مخاطبان بر روی آنتن رفته است. از حاشیه های این مسابقه می توان به مشکلاتی که کاربران با اپلیکیشن این مسابقه پیدا می کردند اشاره کرد. اپلیکیشن برنده باش برای مدتی بروزرسانی نمی شد و کاربران با مشکل عدم دریافت سوالات مواجه بودند. پیامک جهت ارسال لینک دانلود به کاربرانی که درخواست داده بودند ارسال نمی شد که ظاهرا به دلیل مشکلاتی بود که شرکت مجری پیامک با آن ها مواجه شده بود و مشکلاتی همچون اتصال اپلیکیشن به سرور، پرداخت پول و عدم تخصیص سوال به کاربران و … از جمله مشکلاتی بود که مسابقه برنده شو با آن ها مواجه شده بود.

 

 

افرادی که علاقه مند به حضور در این مسابقه اند باید بعد از نصب اپلیکیشن به سوال ها پاسخ داده و امتیاز کسب کنند. در ابتدای مسابقه 5 سوال رایگان به کاربران داده می‌شود. در صورتی که کاربری به هر سوال پاسخ درست بدهد، از تعداد سوال‌های مجاز او کم نخواهد شد ولی اگر پاسخ نادرست بدهد یا سوالی را بدون پاسخ رد کند، یک سوال از مجموع سوالات او کم خواهد شد. با هر پاسخ درست 100 امتیاز، هر پاسخ نادرست 5  امتیاز و هر سوال که بدون پاسخ رد کند 20 امتیاز به امتیازات کاربر اضافه خواهد شد و به ازا‌ء هر 1000 امتیاز ، یک کد قرعه‌کشی خواهد گرفت. هر هفته از بین کاربران این اپلیکیشن ۳۰۰ نفر با قرعه‌کشی انتخاب خواهند شد تا به‌عنوان تماشاگر در استودیو حضور داشته باشند. شرط حضور در این قرعه‌کشی داشتن حداقل ۱ کد قرعه‌کشی (1000 امتیاز) است. هر هفته ۸ نفر که بیش‌ترین امتیاز را در طول هفته کسب کرده‌اند، به مسابقه‌ی بزرگ دعوت خواهند شد تا شانس‌شان را برای جایزه 2 میلیارد ریالی بیازمایند. در پایان هر هفته و بعد از انتخاب افراد برتر، کدهای قرعه‌کشی تا پایان فصل در حساب کاربران خواهد ماند ولی امتیاز آن ها صفر می‌شود تا در هفته‌ی بعد شانس رشد تمام کاربران برابر باشد. در پایان هر فصل یک قرعه‌کشی بزرگ بین کاربران انجام خواهد شد که جوایز آن از شبکه سوم سیما اعلام می‌شود. در صورتی که با پاسخ نادرست به سوال‌ها یا بدون پاسخ رد کردن آن‌ها، دیگر سوالی برای کاربران باقی نمانده باشد، می‌توانند با استفاده از این ۴ روش سوال‌‌ جدید به‌دست آورند:

  • 3 سوال رایگان با تماشای ویدئو
  • 10 سوال رایگان با دعوت از دوستان‌ (این بخش به‌زودی اضافه خواهد شد)
  • 20 سوال رایگان با نصب اپلیکیشن‌های پیشنهادی (این بخش به‌زودی اضافه خواهد شد)
  • خرید بسته های سوال و دریافت 30 تا 1440 سوال
نرخ بادیگارد در ایران چند؟ (مقایسه بین آمریکا و ایران )

تهیه کنندگان مسابقه برنده شو، هاشم رضایت و حمید رحیمی نادی تهیه کنندگان برنامه دورهمی هستند.

بدون نظر!

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.