یکی از عوامل گرانی پوشک کنترل شد

رئیس انجمن صنایع سلولزی و بهداشتی با تاکید بر اینکه با هماهنگی انجام شده، مواد اولیه از گمرکات ترخیص و در اختیار کارخانجات قرار گرفته است، گفت: توزیع این محصول در بازار افزایش یافته و مردم در مورد کمبود آن نگران نباشند.
عباس فصیح خوشگرد در مورد وضعیت تولید و توزیع محصولات سلولزی و بهداشتی، گفت: یک سری مشکلات و مسائل در زمینه تامین مواد اولیه محصولات سلولزی در هفته های گذشته به وجود آمد که باعث شد، در امر تولید و توزیع این محصولات حدود 2 هفته اختلال ایجاد شود.
رئیس انجمن صنایع سلولزی و بهداشتی ایران افزود: این مشکلات ناشی از این بود که واردکنندگان نمی دانستند با چه ارز باید اجناس خود را گمرکات ترخیص کنند و چالش های به وجود آمده ناشی از ناهماهنگی سازمان حمایت، گمرک و بانک مرکزی با واردکنندگان و تولید کنندگان محصولات سلولزی و بهداشتی بود.
وی با تاکید بر اینکه با دستور محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت هماهنگی کامل برای حل مشکل واردکنندگان و تولید کنندگان محصولات سلولزی و بهداشتی انجام شد، بیان داشت: در حال حاضر تمامی مشکلات حل شده، مواد اولیه به فور وارد می شود و در روزهای آینده شاهد افزایش عرضه این محصولات به بازار خواهیم بود.
فصیح خوشگرد اظهار داشت: تولید کنندگان و کارخانجات در حال تولید هستند و مردم هیچ نگرانی در رابطه با تهیه مواد سلولزی بهداشتی نداشته باشند.
وی اظهار داشت: سرانه مصرف محصولات سلولزی و بهداشتی برای هر ایرانی حدود 2.5 کیلوگرم است و امروز با امکانات کاملا قادر هستیم، تا نیاز مردم کشور را تامین کنیم.

منبع:خبرگزاری فارس

بدون نظر!

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.