یلدای خود را لوکس و ارزان برگزار کنید

یلدای خود را لوکس و ارزان برگزار کنید - سوپرمارکت آنلاین اکالا

شب یلدا 97 نزدیک است. یلدا همواره یکی از خاطره انگیز ترین شب های سال برای همه ایرانیان در سراسر جهان است. ایرانیان نزدیک به چند هزار سال است که شب یلدا آخرین شب پاییز را که درازترین و تاریکترین شب در طول سال است  تا سپیده دم بیدار می‌مانند و طولانی ترین شب سال را در کنار خانواده و دوستان خود سپری میکنند. از گذشته‌های دور تاکنون آداب و رسوم شب یلدا تغییر نکرده و ایرانیان، با گرد‌هم‌آمدن و شب‌نشینی اعضای خانواده و اقوام در کنار یکدیگر برگزار می‌شود. آیین شب چله از دیرباز با متل‌گویی (شعرخوانی و داستان‌خوانی از جمله خواندن شاهنامه و حافظ و …) توسط بزرگان خانواده همراه بوده است. اما علاوه بر این همه شب چله را با انواع میوه و خوراکی ها و تنقلات آن به یاد می آوریم. شیرینی، آجیل مخصوص و انواع میوه ها از جمله هندوانه و انار که همه جنبه‌ی نمادین دارند و نشانه برکت، تندرستی، فراوانی و شادکامی هستند، نشانه های مشترک ما از خاطرات شب یلدای هر سال به شمار می روند. این میوه‌ها و خوراکی ها هر کدام نشانه و نماد خاصی محسوب می شوند، هندوانه یادآور گرمای تابستان و حرارت است. انار در سفره شب یلدا نماد شادی و زایش است و آجیل به دلیل ماهیت گرمی که دارد برای مقابله با سرمای زمستان سرسفره یلدا قرار می گیرد.

یلدای ارزان

در روزگار ما که شلوغی و ترافیک و ساعت کار زیاد مشخصه های اصلی آن است، فراهم کردن همه این خوراکی‌ها و میوه ها با قیمت و کیفیت مناسب، آن هم برای تعداد زیادی مهمان‌ کمی مشکل به نظر می رسد. اما اگر امسال شما میزبان مهمانی شب یلدا خانواده هستید، نگران نباشید؛ سوپرمارکت اینترنتی اکالا امسال در کنار شماست. اکالا یک سوپرمارکت بزرگ آنلاین است که هر چیزی را که برای شب یلدا احتیاج داشته باشید را با بهترین و مناسب ترین قیمت درب خانه به شما تحویل می دهد. از مواد پروتئینی و لبنیات گرفته تا آجیل و خشکبار و انواع نوشیدنی ها. اما این همه آن چیزی نست که اکالا ارائه می کند. امسال یک طرح ویژه برای جشن یلدای 97 ایرانی ها تدارک دیدند: عرضه انواع میوه و صیفی‌جات به قیمت تره بار اما با کیفیت دست چین. شما می توانید انواع مرکبات از لیمو و نارنج گرفته تا پرتقال و نارنگی، سیب، موز و خیار و گوجه رنگی و حتی سیب زمینی و پیاز را به صورت اینترنتی از اکالا تهیه کنید.

اگر تا حالا برای خریدهای شب یلدایتان کاری نکردید و نگران تهیه میوه خوب و باکیفیت هستید یا اگر قیمت های بالای میوه در چند ماه اخیر شما را نسبت به خرید میوه مردد کرده، حتما سری به اکالا بزنید، شاید تصمیم تان تغییر کرد. اکالا تا حدی به کیفیت میوه های دستچین شده خودش ایمان دارد که این شانس را به مشتریان داده که اگر از کیفیت میوه‌ها راضی نبودند، آن ها را مرجوع کنند.

دانلود اپلیکیشن اکالا

2 پیام
    1. کیفیت میوه ها همه عالی و درجه ۱ هست و از بهترین میوه ها با بالاترین کیفیت برای مشتریان ارسال میشه

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.