4 راز مفید خرید آنلاین | اکالا

۴ راز مفید خرید آنلاین

 

اکثر ما از رفتن به فروشگاه مواد غذایی، جر وبحث با دیگران برای پارک کردن اتومبیل خود، کنار آمدن با شلوغی و ترافیک، دوری کردن از چرخ دستی هایی که با آن محصولات را جابجا می کنند یا رد شدن از کنار ترولی مشتری دیگری در فروشگاه خسته شده ایم و دنبال راهی هستیم که راحت تر خرید کنیم. در این بین راه اندازی فروشگاه های آنلاین در کشور ما موجب شده تا خریداری محصولات مورد نظر ما به آسانی انجام شود حال برای اعتماد به یک فروشگاه آنلاین نیاز است تا رازهای مفید شناخت یک فروشگاه اینترنتی یا سوپرمارکت اینترنتی برای خرید بهتر را درک کنیم، در ادامه به 4 راز مفید خرید آنلاین اشاره خواهیم کرد:

1. هزینه کمتر


 صرف هزینه کمتر در مقایسه با شرکت هایی که به صورت فیزیکی باید مغازه ها و فروشگاه هایی را تعبیه کنند         فروشندگانی که حضوری و فیزیکی در بازار محصولات خود را به فروش می رسانند مجبور هستند تا مغازه ها و فروشگاه  هایی را خرید و یا اجاره کنند و مالیات و عوارضی را بخاطر مکانی که در آن فعالیت می کنند را پرداخت کنند. اما فروشگاه های اینترنتی فقط با تعبیه انبارهای مناسب و با پرداخت هزینه کم تر می توانند محصولات خود را در بازار ارائه دهند.

2.تخفیفات


ارائه تخفیفات بیشتر
 با در نظر گرفتن هزینه های به مراتب کمتری که فروشندگان برای تعبیه انبارهای خود پرداخت می کنند، قادر خواهند بود تا محصولات خود را با پیشنهاد های خوب و به نفع مشتری به فروش برسانند در اینصورت هم محصول خود را خوب به فروش می رسانند و هم مشتری از هزینه ای که بابت محصول خریده شده پرداخت می کند رضایت کامل را خواهد داشت.

3. جغرافیای بیشتر


پوشش جغرافیای بیشتر جهت ارائه بیشتر محصولات                                                         
                                     

با اجاره و یا خرید انبارهای بیشتر در مناطق جغرافیایی مختلف شرکت قادر خواهد بود تا در شهر ها و مناطق مختلف بیشتری محصول خود را به فروش برسانند و سود بیشتری عایدشان شود.

4.زمان نامحدود


باز بودن فروشگاه اینترنتی در 24 ساعت و قادر بودن مشتری در جهت سفارش گذاری               

برعکس فروشگاه هایی که مستقیماً محصول را به صورت حضوری به مشتری ارائه می دهند و زمان کاری مشخصی را برای فروش محصولات خود در نظر می گیرند؛ فروشگاه های اینترنتی قادر هستند تا در هر زمان که مشتری اراده می کند سفارش خود را در سایت آنها ثبت کند.

در نتیجه فروش اینترنتی یا از طرفی خرید اینترنتی می تواند برای هر دو طرف؛ هم فروشنده و هم خریدار بسیار مفید باشد. جهت مشاهده قیمت محصولات فروشگاه اینترنتی اکالا و خرید می توانید به سایت اکالا مراجعه نمایید.

4 پیام

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.