دانستنی

۴ روش شگفت انگیز برای تمیز کردن سرویس بهداشتی!

اگر قصد شستشو و نظافت سرویس بهداشتی را داشتید و مواد شوینده مناسب در دسترستان نبود می‌توانید به روش‌های زیر اقدام کنید:

۱- خلاص شدن از شر زنگ‌زدگی‌ها

برای تمیز کردن حمام دستشویی و از بین بردن زنگ‌زدگی‌ها پیشنهاد می‌کنیم نمک را روی قسمت زنگ‌زده ریخته و آن را بسابید. سپس مقداری آب‌لیمو روی آن بریزید. آب‌لیمو با زنگ‌زدگی‌ها واکنش نشان داده و باعث جدا شدن آن‌ها از سطح خواهد شد.

  از تخفیف‌های 50% سوپرمارکتی اکالا باخبر شو!

  ۲- پاک کردن پرده‌های دوش

  برای پاک کردن پرده‌ها می‌توانید در یک بطری اسپری، ۵۰۰ میلی‌لیتر سفیدکننده همه‌منظوره و ۲ قاشق غذاخوری مایع ظرف‌شویی ریخته و آن‌ها را باهم ترکیب نمایید. این محلول را روی تمام سطح پرده حمام اسپری کرده و چند دقیقه صبر کنید سپس پرده را بشویید.

  ۳- تمیز کردن آینه حمام

  برای تمیز کردن آینه حمام می‌توانید از کرم اصلاح استفاده کنید. این کار علاوه بر اینکه باعث می‌شود آینه شما درخشان شود، از بخار کردن آینه پس از حمام داغ نیز جلوگیری می‌کند.

   

  ۴- تمیز کردن توالت

  برای تمیز کردن توالت می‌توانید از دهان‌شویه استفاده کنید. دهان‌شویه (یا خمیردندان) را در آب بریزید، سپس این مخلوط را بر روی سطح کثیف مالیده و نیم ساعت صبر کنید. حالا با برس توالت آن را حسابی بسایید تا تمیز شود.

  نکته

  برای تمیز کردن سرویس بهداشتی با نوشابه آن را روی سطوح کثیف ریخته و به سمت لکه‌ها هدایت کنید. حداقل یک ساعت صبر کنید. اسید موجود در نوشابه لکه‌ها را از بین می‌برد.

   از تخفیف‌های 50% سوپرمارکتی اکالا باخبر شو!

    از تخفیف‌های 50% سوپرمارکتی اکالا باخبر شو!

    نوشته های مشابه

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    دکمه بازگشت به بالا