طالع بینی (فال) ازدواج فروردین ۲۰۱۹

فال ازدواج فروردین

فال ازدواج فروردین، برج حمل (قوچ):

مسائل را با شریک زندگی خود را به صورت مسالمت آمیزحل کنید.

سال 2019 ممکن است برای زندگی زناشویی شما تا حدودی نا امید کننده باشد زیرا زحل امسال از فاصله‌‎ی دهمین خانه از صورت فلکی  شما عبور می‌کند و می‌تواند تغییرات عظیمی را در زندگی زناشویی شما ایجاد کند. در اخترشناسی ازدواج برج حمل، نشانه هایی حاکی از اختلافات و جر و بحث، با شریک زندگی شما در طول سال جاری وجود دارد. شما ممکن است در مورد چیزهای کوچک یک سری نزاع ها و درگیری‌ها داشته باشید. اگر هر دوی شما خیلی خوب به یکدیگر احترام بگذارید و همدیگر را درک کنید، دیگر مشکلی نخواهید داشت. بهتر است مسائل خود را با بحث در مورد همه چیز با صبورترین و آرام ترین حالت ممکن درست کنید. این به شما و شریک زندگی شما کمک می‌کند تا مسائل خود را به روشی بهتر حل کنید. کسانی که قصد ازدواج دارند ممکن است برای پیدا کردن یک مورد مناسب با تأخیر مواجه شوند. بهتر است در این مرحله آرام باشید. خوب است اگر وقفه های جزئی بوجود بیاید برای کسانی که شریک زندگی خود را پیدا می‌کنند و نامزد می‌شوند، ممکن است با مشکل روبرو شده و با یکدیگر مشاجره کنند. بهتر است منتظر روزهای فرخنده تر باشید تا در موقع مناسب وارد گود شوید، زیرا این روزها مطابق با فال ازدواج برج حمل 2019  به نفع شما نیست.

افراد مجرد ممکن است زوج مناسب را بیابند!

شما پیشنهادات ازدواج را در سال 2019 دریافت خواهید کرد ، اما ممکن است به دلایلی دچار سردرگمی شوید و از شریک زندگی خود ناراضی شوید. و در آخر ، نتیجه منفی خواهد بود زیرا Rahu از 4 خانه  از سمت الراس در حال گذر است. از این رو ، برای ازدواج بیشتر تلاش کنید و با توصیه یک شخص مورد اعتماد کارتان را ادامه دهید. روز و زمان مناسب برای جشن گرفتن این روزهای بزرگ را مشخص کنید. حواستان به روزهای منفی باشد، تا بتوانید اقدامات احتیاطی را انجام داده و متناسب با آن کارهایتان را انجام دهید به طور خلاصه، اگر شما و همسرتان مثبت فکر کنید، در طول سال جاری با توجه به فال ازدواج برج حمل (قوچ) سال 2019 با مشکلات کمتری در زندگی مشترکتان روبرو خواهید شد. اگر مسائل کوچک را نادیده بگیرید یا رها بکنید مشکلاتتان کاهش می‌یابد، و زندگی متاهلی شما نیز در آینده هماهنگ‌تر خواهد ماند. همانطور که در فال ازدواج برج حمل (قوچ) سال 2019  مشاهده می‌شود. اجازه ندهید که این مشکلات زود گذر به شما و شریک زندگی شما صدمه بزند. از طریق رفع موانع کار کنید و در سال 2019 زندگی شادی خواهید داشت.

اتفاقات خوب و بد امسال:

به اتفاقات خوب و بد و نکات آن‌ها می‌پردازیم.

فال ازدواج برج حمل (قوچ) سال 2019 نشان می دهد که چگونه از اتفاقات منفی دور شوید.

۱. هنگامی که زحل در خانه 10 حضور دارد، سعی کنید از هر نوع جدالی با شریک زندگی خودداری کنید. مجردها نباید وارد روابط شوند و افرادی که مشغول برنامه ریزی برای نامزدی خود هستند، فقط تاریخ آن را به یک روز خوش یمن دیگر موکول کنند.

۲. اگر هنوز ازدواج نکرده‌اید، آرام و صبور باشید. هنوز زمان مناسب برای آن نیست، بهترین کار این است که تا یک زمان مناسب طبق فال برج حمل 2019  برای ازدواج صبر کنید.

فال ازدواج برج حمل (قوچ) سال 2019  نشان می‌دهد که چگونه می‌توان از مثبت ها بهترین استفاده را برد.

۱. اختلافات و نزاع های کوچک حل و فصل خواهند شد اگر شما و شریک زندگیتان تصمیم دارید این کار را با هم انجام دهید مطابق فال مربوط به ازدواج در سال 2019 ممکن است.

۲. حتی اگر مشکلی پیش آمد، آرامش خود را حفظ کنید و درگیر نشوید. این به شما کمک می کند تا زندگی زناشویی خود را از دردسرهای بیشتر محافظت کنید.

این نوشته برگرفته از سایت معتبر هندی ganeshaspeaks است.

بدون نظر!

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code