قیمت گوجه‌فرنگی به ۹ هزار تومان رسید+نرخ انواع میوه

قیمت هر کیلوگرم گوجه‌فرنگی در بازار تهران تا ۹ هزار تومان افزایش یافت؛ همچنین نرخ این محصول در عمده‌فروشی ۳هزار و ۵۰۰ تا ۶هزار تومان به‌ فروش می‌رسد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، قیمت عمده‌فروشی انواع میوه و تره‌بار در میدان مرکزی میوه و تره‌بار تهران اعلام شد. بر اساس اعلام اتحادیه فروشندگان میوه و تره‌بار این نرخ‌ها ملاک قیمت‌گذاری میوه در شهر تهران است و حداکثر با ۳۵ درصد افزایش قیمت به‌فروش می‌رسد.

بر این اساس قیمت هر کیلوگرم انار بر اساس درجه کیفی ۳ تا ۸ هزار تومان، انگور ۳ هزار و ۵۰۰ تا ۶ هزار تومان، پرتقال شمال هزار و ۵۰۰ تا ۳ هزار و ۵۰۰ تومان، پرتقال جنوب ۴ تا ۹ هزار تومان، گلابی ۷ تا ۱۷ هزار تومان، سیب ۴ تا ۹ هزار تومان، لیموترش سنگی ۴ تا ۷ هزار تومان، لیموترش ریز ۸ تا ۱۵ هزار تومان، لیموشیرین ۳ هزار و ۵۰۰ تا ۵ هزار تومان، کیوی ۴ تا ۸ هزار تومان، نارنگی انشو ۳ هزار تومان تا ۵ هزار و ۵۰۰ تومان، خیار رسمی ۲ هزار و ۵۰۰ تا ۵ هزار تومان و موز ۹ تا ۱۲ هزار تومان است.

قیمت هر کیلوگرم سیب‌زمینی هزار و ۵۰۰ تا ۳ هزار تومان، پیاز هزار و ۵۰۰ تا ۲ هزار و ۵۰۰ تومان، گوجه‌فرنگی ۳ هزار و ۵۰۰ تومان تا ۶ هزار تومان است.

قیمت هر کیلوگرم گوجه‌فرنگی به‌صورت خرده‌فروشی نیز در  تهران ۴ تا ۹ هزار تومان به‌فروش می‌رسد. گفتنی است به‌تازگی صادرات رب گوجه‌فرنگی با دستور مستقیم وزیر صنعت، معدن و تجارت آزاد شده است.

قیمت گوجه‌فرنگی به ۹ هزار تومان رسید+نرخ انواع میوه
میانگین (۱۰۰%) از ۳ امتیاز
بدون نظر!

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.