اعضای باشگاه مشتریان افق کوروش، می توانند در سوپرمارکت اینترنتی اکالا تخفیف دریافت کنند

سوپرمارکت اینترنتی اکالا

امکان استفاده از مزایای باشگاه مشتریان افق کوروش، در سوپر مارکت اینترنتی اُکالا فراهم شد. کاربرانی که در باشگاه مشتریان افق کوروش عضویت دارند، از این پس می توانید با توجه به امتیازاتی که در باشگاه مشتریان افق کوروش کسب کرده اید، از اُکالا تخفیف بگیرید.

کاربران سوپرمارکت آنلاین اُکالا که در باشگاه مشتریان افق کوروش عضو هستند می توانند در هر نوبت خریدی که انجام می دهند تا حداکثر ۵% فاکتور خرید خود را با توجه به امتیازاتی که کسب کرده اند تخفیف بگیرند. به عنوان مثال اگر مبلغ پرداختی در فاکتور شما در یک نوبت خرید، ۱۰۰.۰۰۰ تومان باشد، شما با داشتن امتیازات لازم می توانید به میزان ۵.۰۰۰ تومان تخفیف بگیرید. با توجه به این نکته که هر امتیاز در باشگاه مشتریان افق کوروش معادل ۲۰۰ تومان تخفیف در حساب کاربری فروشگاه می باشد.

شما برای کسب تخفیف ۵.۰۰۰ تومان به ازای خرید ۱۰۰.۰۰۰ تومانی که انجام داده اید باید در باشگاه مشتریان افق کوروش حداقل ۲۵ امتیاز را کسب کرده باشید. برای استفاده از امتیازاتی که در باشگاه مشتریان افق کوروش به دست آورده اید، در زمان انجام خرید و پیش از مراجعه به صفحه پرداخت بانک، می توانید با انتخاب گزینه “استفاده از امتیازات باشگاه”، حداکثر تا ۵% مبلغ پرداختی در فاکتور خود را تخفیف بگیرید(در صورتی که امتیازات لازم را کسب کرده باشید).

*برای شروع خرید اینجا کلیک کنید*

اعضای باشگاه مشتریان افق کوروش، می توانند در سوپرمارکت اینترنتی اکالا تخفیف دریافت کنند
میانگین (۸۰%) از ۲۰ امتیاز
6 پیام

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.