تعبیر خواب مار 🐍، مار در خواب نماد چیست؟

تعبیر خواب مار

فروید روانشناس معروف دیدن مار توی خواب رو با عشق به شریک زندگی مرتبط می‌دونست و این دوتا رو به هم ربط می‌داد. اون معتقد بود دیدن مار توی خواب نماد ارگان‌های جنسی مردانه است. اگه نگاهی به کتاب مقدس بندازیم متوجه می‌شیم که مار توی اون نماد وسوسه است و بنابراین اگه توی خواب مارهایی توی رخت خواب دیده بشه نشون دهنده اینه که شخص بیننده‌ی رویا از طرف معشوقه‌اش دچار وسوسه می‌شه.

برای اطلاعات بیشتر “تعبیر خواب آنلاین، معرفی ۴ سایت معتبر برای تعبیر خواب🌙” را بخوانید.

یونگ طبق نوشته هاش معتقد بوده که مار می‌تونه سمبل انرژی اولیه‌ی حیات و همچنین خود طبیعت باشه. من در اینجا می‌خوام برم سراغ این مطلب که دیدن این مار توی خواب در واقع چه معنی می‌ده.

خیلی از مردم با من تماس می‌گیرن و درباره‌ی دیدن مارهایی که زیر تختشون توی خواب می‌بینن می‌پرسن. به طور کلی دیدن مار توی خواب مربوط به مفهوم تولد دوباره در زندگی هستش. دیدن مار توی تختتون در خواب تعبیرش اینه که ضمیر ناخود آگاه شما نگرانی‌هایی در مورد رابطه هاتون داره. این احتمالا می‌تونه بر اثر شرایط سختی باشه که توی دنیای بیداری تحمل می‌کنید. در واقع اگه مارهایی رو زیر تختتون ببینید این می‌تونه به یه فریب پنهانی از طرف دیگری اشاره داشته باشه.

دیدن خود مار به تنهایی معمولا به این که شما به شخصه چه جوری به جهان نگاه می‌کنید مربوط می‌شه.

بنابراین دیدن مار که توی تختتون ظاهر می‌شه نشون می‌ده که شما احساسات منفی و نا خوشایندی رو نسبت و وضعیت‌هایی که توی دنیای بیداریتون تجربه می‌کنید، دارید.

تعابیر و جزئیات دیدن مار  در خواب:

اگه توی خواب ماری رو توی تختتون ببینید که دوتا سر داره نشانه‌ی یک وابستگی است. احتمالا شما دوستی دارید که به شما وابسته است یا ماجراهای احساسی بی موردی برای شما درست می‌کند. از طرفی دیگر این خواب می‌تونه به یکی از اعضای خانواده اشاره داشته باشه که توی رابطه‌ی شما مشکل آفرینی می‌کنه. از آنجا که دیدن تخت خواب توی خواب مربوط به صمیمیت و روابط می‌شه دیدن مار توی خواب می‌تونه سمبل این مسائل باشه.

اگه از دیدگاه غیر مادی بخواهیم بهش نگاه کنیم، دیدن خواب ماری که به شما حمله می‌کنه و می‌خواد شما رو نیش بزنه می‌تونه به احتمال زیاد علامت عدم صداقت توی روابط عاشقانه‌ی شما باشه.
اگه توی خواب ببینید که شما توی تختتون خوابیدید و ناگهان یک مار پایین تختتون ظاهر می‌شه، این می‌تونه علامت بوجود اومدن مشکل احتمالی توی روابط عشقی شما باشه.

اگه توی خواب یه مار سیاه توی تختتون ببینید این خواب داره به شما نشون می‌ده که در آینده یه شخصی که با شما صادق نیست وارد زندگیتون می‌شه.

اگه توی خوابتون یه دسته مار توی تختتون ببینید این در واقع داره به شما نشون می‌ده که در آینده از نظر عاطفی تغییر می‌کنید. این جوری فکر کنید که هر مار توی خوابتون به یه مشکل عاطفی توی زندگیتون اشاره می‌کنه.

دیدن مار توی تختتون توی خواب همچنین می‌تونه بیانگر علاقه و گرایش شما به صمیمیت باشه. شاید شما یکم احساس خستگی می‌کنید و دیدن این خواب نشونه‌ی اینه که باید یه شریک زندگی پیدا کنید یا انرژیتون رو روی کارتون متمرکز کنید.

۷ خاصیت اعجاب انگیز آدامس کُندر، برای سلامت و حافظه

تعبیر مار رنگی

تعبیر دیدن مار رنگی در خواب:

همچنین دیدن مارهای رنگی معنا و تعبیر متفاوتی می‌تونن داشته باشن، مار نشونه‌ی دشمن است و مارهای رنگی نمادی از دشمن‌هایی هستند که بر حسب رنگ مار، ویژگی دشمن متفاوت است.

  • مار سفید: دیدن گرفتن مار سفید در خواب تعبیری از بزرگی و عظمت و شکوه است.
  • مار سبز: اگر در خواب ماری ببینی که سبز رنگ است نشانه این هست که دشمن شما آدم درستکار و درستی است.
  • مار سیاه: دیدن مار سیاه در خواب نشانه‌ی دشمن زیاد شخص است.
  • مار زرد: دیدن مار زیاد نشان دهنده‌ی چهره‌ی مریض و خسته‌ی دشمن است.
  • مار قرمز: دیدن مار قرمز نشانه‌ی دشمن خوش گذران شخص است.
    منبع: auntyflo
بدون نظر!

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.