لاک های جذاب و خوشرنگ + چه رنگ لاکی بزنیم؟

رنگ لاک

دغدغه بیشتر ما خانمها این روزها انتخاب رنگ لاک هایمان است. اینکه چه رنگی بزنیم که با هر لباسمون ست بشه یا الان توی این فصلی که هستیم چه رنگی بزنیم که دستامون خوشگل و جذاب نشون داده بشه دغدغه فکری تک تکمون شده و حتی وقتی برای مانیکور و پدیکور و کاشت ناخن به مراکز زیبایی میریم دایماً درگیریم چه رنگی بزنیم و ممکنه از کسایی که اونجا هستن یا ناخن کار خودتون نظر بخواهین و در نهایت رنگی میزنید که تا پاتون به خونه رسید پشیمون شوید.

لاک جذاب

در این مقاله می خوام شما را با لاک های جدید که جذاب و خوشرنگ و دوست داشتنی هستند آشنا کنم.

با پیشرفت صنعت مد لاکهایی به بازارعرضه شد که انتخاب را برای بانوان با انواع سلایق متفاوت آسان نمود. امروزه لاک ها در رنگ های مختلف مثل مداد رنگی موجود است و مثلاً اگر قرمز بخواهیم در بیشمار شماره از کمرنگترین تا پرنگترین آن موجود است و فرد با توجه به سلیقه خود آن را می خرد.

چه لاک هایی در بازار وجود دارد؟

در بازار جهانی علاوه بر لاک های ساده لاک هایی عرضه شد که مورد پسند همگان گردید و تب خرید آنها گریبانگیر بانوان شد و اگر از خانمی سوال شود یک بار این لاک را امتحان کرده و در کلکسیون لاک هایش موجود است.

لاک مغناطیسی، شب تاب، مخملی، اکلیلی، ترک، شنی، ژله ای، مات، لاک آینه ای یا کروم و غیره از مجموعه این لاک ها است.

لاک خوب شب تاب
لاک شب تاب
لاک خوب شنی
لاک شنی
لاک خوب مخملی
لاک مخملی

لاک ساده

لاکی که اولین بار به بازار عرضه شد لاک ساده بود و در همه رنگ و شماره در بازار عرضه می شود و فقط کافیست رنگ لاک مورد علاقه خود را انتخاب و بعد از تست آن را خریداری کنید. این نکته را در نظر داشته باشید که رنگ لاک حتماً روی ناخن تست شود تا رنگ اصلی آن مشخص شود. بعضی از لاک ها کمرنگ هستند که با چند بار زدن رنگ لاک مورد دلخواه شما مشخص می شود که معمولاً این رنگ ها برای فصل های گرم مورد استفاده قرار می گیرد.

برای فرنچ کردن ناخن ها از لاک کمرنگ صورتی، سفید( و یا هر رنگ دیگر) و بیرنگ  معمولی و یا بیس کوت استفاده میکنیم که این روش لاک زدن مورد دلخواه همگان است و روش زدن آن اصولی دارد که به آن اشاره می کنیم:

رنگ لاک- فرنچ

 

۱-ابتدا ناخن های خود را با یک پنبه آغشته به لاک پاک کن کاملا تمیز کرده و پاک کنید.

 

۲- ناخن هایتان را با ناخن گیر بگیرید و به اندازه دلخواه کوتاه کنید.

 

۳- بعد از آن  ناخن خود را سوهان بکشید.

 

۴- دستان را در آب گرم گذاشته تا اینکه پوست دستتان نرم شود.

 

۵- با لوازم مانیکور اطراف ناخنتان را تمیز کنید.

 

۶- لاک پایه خود را بزنید که معمولا صورتی کمرنگ است.

۷- بعد از خشک شدن لاک پایه به انگشتان خود چسب بزنید و لاک دلبخواه خود را بزنید. معمولاً لاک رنگ سفید طرفداران بیشتری دارد.

۸- اطراف انگشت خود را تمیز کنید و در نهایت لاک بیرنگ یا تاپ کوت خود را بزنید.

ٰ

فرنچ را بر روی ناخن پا نیز می توانید انجام دهید.

رنگ لاک پا

لاک فصل گرم

لاک کرم ( قهوه ای روشن)

این لاک به علت اینکه ملایم است برای فصل بهار به دستانتان طراوت و زیبایی می بخشد. این لاک را برای لاک فرنچ استفاده می توان کرد.

رنگ لاک قهوه ای روشن

لاک آبی آسمانی

این رنگ به مانند باران بهاری روی دستان شما حس آرامش می بخشد.

رنگ لاک آبی

لاک سبز

سبز به معنای سرزندگی و سلامتی برای فصل بهار و تابستان بسیار مناسب است. سبز در تناژهای مختلف از جمله یشمی، زیتونی، چمنی، مغز پسته ای، ارتشی، لجنی و غیره موجود است.

رنگ لاک سبز

لاک نارنجی

نارنجی روشن برای فصل تابستان و گرما مناسب است و یادآور خورشید و گرماست. بسیاری از خانمهای جوان در این فصل پوست خود را برنزه می کنند و رنگ نارنجی به علت داشتنی پوستی برنزه دستان شما را زیباتر می کند.

رنگ لاک نارنجی

لاک زرد

زرد نشان از خورشید و ماه گرم است و در تناژهای مختلف از لیمویی، طلایی، نخودی، هلویی و شیری و غیره در بازار وجود دارد. این رنگ لاک با آرایش مناسب تابستان معرکه است.

رنگ لاک زرد

لاک یاسی

رنگ یاسی که از خانواده بنفش است برای فصل گرم و به مصداق گل های بهاره به دستان شما زیبایی می دهد.

رنگ لاک یاسی

لاک مشکی

رنگ لاک مشکی رنگی است که هم در فصل گرم و هم در سرد می توانید به ناخن ها بزنید و همیشه دستانتان را خاص نشان می دهد.

لاک مشکی خوشرنگ

لاک سفید

لاک سفید که حس آرامش را در وجود انسان ایجاد می کند برای فصل های گرم بهترین گزینه است.

لاک خوب سفید

لاک سرخابی

شاید پرطرفدارترین لاک رنگ سرخابی باشد که مخصوص فصل تابستان و روزهای گرم آن است. سرخابی که از خانواده رنگ بنفش است در شماره بندی مختلف در بازار موجود است.

رنگ لاک سرخابی

لاک فصل سرد

لاک آبی تیره

این رنگ مورد علاقه بسیاری از بانوان است و با لباس های شب راحت ست می شود. به علت تیرگی گرمابخش دستان سرد شما در فصل سرماست.

رنگ لاک آبی تیره

لاک اکلیلی

شاید باورتان نشود این لاک در هر فصلی استفاده می شود و بسیار پرکاربرد است. بسیاری از خانمها در دیزاین ناخن از این لاک استفاده می کنند. در مراسم شب با زدن طلایی اکلیلی دست شما می درخشد. بعضی از اوقات می توانید لاک خود را زده و روی آن از لاک شاین بیرنگ استفاده کنید.

رنگ لاک اکلیلی

لاک نقره ای

این رنگ لاک در فرنچ و به صورت ساده استفاده می شود و اگر متالیک نقره ای باشد درخشش به ناخن های شما می دهد.

لاک نقره ای

لاک بنفش تیره

بنفش رنگی دوست داشتنی است و چه زیباتر می شود زمانی که در روزهای پاییزی و زمستانی از این رنگ استفاده کنیم.

 

لاک بنفش خوشرنگ

لاک زرشکی

زرشکی زیرزمینه رنگ قرمز است و به نوعی قرمز تیره است. در فصل زمستان و به هنگام بارش برف دستانتان زیبایی برف زمستانه را به رخ همگان می کشد و سرمای زمستان را رو به گرمی فرح بخش می کشد.

لاک زرشکی

لاک مغناطیسی

این لاک با براده های آهن ساخته شده و بر پایه مغناطیس است. بوسیله آهن ربای مخصوص که بر روی لاک است، می توانید به آن طرحهای مختلف بدهید. با لاک های مغناطیسی کلی طرح جذاب و شگفت انگیز در رنگ ها و طرح های مختلف می توانید بزنید.

قبل از زدن لاک مغناطیسی لاک تقویت ناخن خود را بزنید. این لاک باعث تقویت ناخن شده و با فرمولاسیون مغذی موجود در آن از ریش ریش شدن، لایه لایه شدن، شکنندگی و زرد شدن ناخن جلوگیری می کند. این یکی از راههای نگهداری و تقویت ناخن در زیر لاک است.

 

 

رنگ لاک و طراحی را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که هر رنگ و طراحی مغناطیسی همراه هم و در یک لاک است.

آهنربای مغناطیسی، که معمولا به درپوش لاک مغناطیسی ساخته شده است. شما نوار هایی از فلز را می بینید که طرح هایی مانند خطوط موازی، ستاره، شابلون یا منحنی ها ایجاد می کنند. اگر تصویری از طرح نهایی که می خواهید بر روی دستانتان باشد را ببینید قبل از خرید آن را امتحان و بعد انتخاب کنید. مارک های خوب لاک مغناطیسی مانند سالی هانسن، Essie، OPI در بازار موجود است.

 

قلم مو را روی ناخن از پایین به بالا بکشید. حواستان باشد از آهن ربا استفاده نکنید. وقتی لاک خشک شد مجدداً لاک بزنید تا لاک بر روی دستانتان خودش را خوب نشان بدهد. هرچه قدر لاک ضخامت بیشتری داشته باشد، آهن ربا روی ناخن طرح زیباتری ایجاد می کند.

 

روی لاک خود لاک بیرنگ را زده و وقتی حجم زیادی از لاک بر روی ناخن هایتان بود درپوش مغناطیسی را روی لاک زده و ۱۰ الی ۱۵ ثانیه صبر کنید و خواهی دید طرح مورد نظر روی ناخن شما قرار دارد.

 

و در انتها تاپ کوت خود را بزنید. تاپ کات بر روی لاک،زمان ماندگاری را بیشتر می کند.

و در نهایت لاکی با طرحی شگفت انگیز زیبایی دستانتان را دو چندان خواهد کرد.

لاک خوشرنگ لاک مغناطیسی

لاک ژله ای

لاک ناخن ژله ای با ظاهری شبیه لاک های طبیعی و با ژل اکریلیک ترکیب شده است. بر روی ناخن هایتان قرار می گیرد. لاک ژله ای زیر نور ماوراء بنفش و دستگاه UV محکم و سفت می شود. زمان ماندگاری آنها دو الی سه هفته است و با استون یا لاک پاک کن، پاک نمی شود. دست چپ و راست به مدت حداقل ۵ دقیقه در زیر دستگاه ماورا بفش باید بماند و طی عمل شیمیایی ژل به ناخن خواهد چسبید. لاک ژله ای را در منزل نیز می توانید انجام دهید ولی در مراکز کاشت ناخن این عمل بهتر و با ظرافت خاصی بعد از مانیکور دستانتان انجام خواهد شد.

رنگ لاک ژله ای

و اما چرا لاک ژله ای؟

لاک ژله ای برای کسانی مناسب است که زمان زیادی برای تمدید و تغییر درلاک خود ندارند و ترجیح می دهند لاک مدت زمان طولانی تری روی ناخن هایشان بماند و یا دوست دارند روی ناخن هایشان طراحی و دیزاین شود. لاک ژله ای به راحتی از روی ناخن پاک نمی شود و هرگز سعی نکنید با اجسام تیز از روی ناخن آن را پاک کنید زیرا آسیب جدی به ناخن های خود می زنید. اگر ناخن های حساس و شکننده ای دارید از لاک ژلی به مدت طولانی استفاده نکنید به این علت که به ناخن ها اکسیژن نخواهد رسید و به مرور آسیب جدی به ناخن هایتان می زند و با مرور زمان رنگشان زرد خواهد شد.

لاک آینه ای یا کروم

لاک آینه ای جذاب در رنگ های مختلف، دست شما را زیبا و خاص می کند. امروزه مارک های خوب در سطح دنیا در زمینه فعالیت و در گوی رقابت را در زمینه لاک های آینه ای از هم سبقت می گیرند. تنوع رنگ لاک های آینه ای خیلی زیاد است و مارک های خوب و معروف از جمله لاک کروم OPI و نارس و غیره این لاک شگفت انگیز را به بازار عرضه کرده اند.

لاک جذاب آینه ای
لاک کروم از طریق پودر کروم یا سایه چشم اکلیلی متالیک تشکیل شده است. ابتدا لاک بیس کوت با رنگ دلخواه خود را زده و بعد از خشک شدن کامل آن توسط دستگاه UV با فرچه سایه، پودر کروم را روی ناخن زده و معجزه لاک را می بینید. بعد از آن تاپ کوت بیرنگ را روی لاک بزنید تا ماندگاری لاک کروم بالا برود.

چگونه لاک براق خود را مات کنیم؟

لاک ناخن مات

لاک ناخن مات این روزه طرفداران بسیاری دارد و یکی از ترند های مورد علاقه بانوان جوان است. لاک مات دارای طرح های مختلف است و با توجه به سلیقه و استعداد ناخن کار خود می توانید طرح های زیبا و جذاب بر روی ناخن های خود پیاده کنید.

چندین روش برای مات کردن لاک های شما وجود دارد که در اینجا به آن اشاره خواهیم کرد:

۱) ابتدا بیس کوت خود را بزنید و زمانی که کاملاً خشک شد، لاک براق با رنگ مورد دلخواه خود را بزنید. یک کتری را که پر از آب است را روشن کرده و زمانی که شروع به بخار کردن کرد و بخار به حدی بود که قابل دیدن است ناخن های خود را در مقابل بخار گرفته و خواهید دید لاکتان رو به ماتی خواهد رفت. اگر همچنان براق بود مجدداً دست خود را روی بخار بگیرید. این روش بسیار ساده و مقرون به صرفه است.

۲) یک سایه چشم رنگی با رنگ دلبخواه برداشته و کاملاً آن را پودر کنید. می توانید به جای سایه درون لاک براق خود آرد نشاسته بریزید. مقداری از لاک بیرنگ و براق خود را داخل فویل تا ورقه روغنی بریزید و سایه چشمی که پودر کردید با آن مخلوط کرده و وقتی کاملاً با آن حل شد با فرچه لاک روی ناخن های خود بکشید. لاک مات به علت داشتن پودر اگر درست و با دقت کشیده نشود روی ناخن دچار برجستگی و دون دون می شود. بنابراین قبل از لاک مات سوهان ناخن را با دقت زده و بیس کوت خود را بزنید.

۳) یک راه دیگر برای لاک ناخن مات استفاده از تاپ کوت مات است که قیمت آن به نسبت تاپ کوت براق گرانتر است ولی یکی از ساده ترین روشها برای مات کردن لاک است.زمانی که لاک خود را زدید و خشک شد تاپ کوت مات خود را روی ناخن های خود بزنید.

بهترین برند لاک مات

لاک مات ESSIE، ZOYA، OPI، CHINA GLAZE، CND و غیره است. این برند ها در طرح ها و رنگ های مختلف موجود است.

لاک مات زویا

لاک قرمز مات زویا با خاصیت خشک شدن سریع مخصوص دست های سبزه و برنزه است. البته رنگ های مات دیگر زویا چشم گیر و فوق العاده است و برای هر خانمی با سلیقه متفاوت موجود است.

لاک خوشرنگ زویا

لاک مات OPI

لاک مات بنفش OPI بسیار خوشرنگ است و با استقبال خانم های جوان روبرو شده است.

لاک مات

لاک مات ESSIE

لاک صورتی مات اسی ملایم و با دوام مورد علاقه همگان است.

لاک مات

لاک مات china Glaze

این لاک خوشرنگ با رنگ آبی نفتی مات برای فصول گرم و سرد به بازار عرضه شده است. رنگ های دیگر این برند نیز بسیار خوشرنگ و جذاب هستند.

لاک خوشرنگ مات

زدن لاک به دستان روح شادی و سرزندگی را در انسان زنده می کند و به زندگیتان رنگ و لعاب تازه ای می بخشد.

 

لاک های جذاب و خوشرنگ + چه رنگ لاکی بزنیم؟
میانگین (۶۰.۵۶%) از ۳۶ امتیاز
9 پیام
 1. سلام،ممنون از مطالب شما🙏
  برای دستانی با پوستی سبزه یا گندمی از چه رنگ لاکی مناسب است استفاده بشه؟

 2. سپاس از مطالب خوبتون )
  راستش در مورد لاک ژله ای میخواستم بدونم راهی هست که بشه بدون آسیب رسیدن به ناخن استفادش کرد؟
  و اینکه این یک عکس نمونه کارتون بود؟

  1. دوست عزیز ما خدمات ناخن انجام نمی دهیم ولی بهترین برندهای لاک ایرانی در سایت ما موجود است. لاک های ژله ای اگر از برندهای خوب ایرانی و خارجی خریداری شود آسیبی به ناخن نمی زند و می توانید در مدت زمان کمتری بر روی دستانتان به صورت موقت باشد.
   https://okala.com/search?categoryId=1063&pageSize=12

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.