برنج تنظیم بازاری را از کجا بخریم؟

برنج تنظیم بازاری

با توجه به مصوبات کارگروه تنظیم بازار، برای اولین بار “فروشگاه اینترنتی اکالا، مجوز رسمی فروش برنج تنظیم بازاری در تهران را دریافت کرده است. بر اساس این مصوبه، 100 تن برنج هندی (GTC) با برچسب مخصوص تنظیم بازار ماه مبارک رمضان و با قیمت مصرف کننده هر کیلو 80000 ریال ( قابلیت عرضه در بسته‌بندی 10 کیلویی ) توسط این سوپر مارکت اینترنتی، بین مردم توزیع می‌شود.

ضمن اشاره به این موضوع که در شرایط فعلی و با وجود ویروس کرونا، خارج شدن از خانه برای بسیاری از افراد سخت است و در مواردی نیز می‌تواند خطرناک باشد، این فروشگاه اینترنتی، برنج‌های خریداری شده هر خانوار را، ضمن رعایت تمامی دستور العمل‌های بهداشتی، درب منزل تحویل می‌دهد و از این طریق به عرضه سریع تر و آسان تر این محصولات کمک می‌کند.

در ضمن با توجه به این موضوع که انبارهای اکالا در نقاط مختلف شهر تهران وجود دارند و برنج‌های تنظیم بازاری به طور مساوی در این انبارها توزیع و تقسیم شده‌اند، اکالا این اطمینان را به مشتریان خود می‌دهد که این برنج‌ها به طور عادلانه بین همه مصرف کنندگان توزیع می‌شود. تدابیر دیگری نیز در این باره اندیشیده شده است تا هر نفر فقط مجاز به خرید 1 بسته از این برنج‌ها باشد و امکان احتکار و سو استفاده از آن‌ها وجود نداشته باشد.

چطور برنج تنظیم بازاری را از اکالا سفارش دهیم؟

به 3 روش زیر می‌توانید اقدام به خرید برنج تنظیم بازاری کنید:

1- سفارش از سایت اکالا:

1- به آدرس اینترنتی OKALA.COM بروید و اگر هنوز ثبت نام نکردید، در سایت عضو شوید.

2- محل سکونت خود را روی نقشه مشخص کنید تا موجودی انبار نزدیک به خود را ببینید.

خرید برنج تنظیم بازاری3- برنج هندی  (جی تی سی ) را سرچ کنید و سفارش خود را ثبت کنید.

برنج هندی تنظیم بازاریمی‌توانید در کنار آن، کالاهای دیگر را نیز با تخفیفات ویژه، به سبد خرید خود اضافه کنید.

2- سفارش از اپلیکیشن اکالا:

می‌توانید به کمک گوشی همراه خود و تنها با چند کلیک، این برنج تنظیم بازاری را سفارش دهید.

ابتدا باید اپ اکالا را نصب کنید. با توجه به نوع تلفن همراه خود از صفحه نصب اپ اکالا روی دکمه مورد نظر کلیک کنید و اپلیکیشن را دانلود و نصب کنید و سپس اقدام به سفارش این نوع برنج کنید.

خرید برنج تنظیم بازاری از اپ اکالا

3-سفارش تلفنی:

سوپرمارکت اینترنتی اکالا امکان سفارش دهی تلفنی را نیز فراهم کرده است. می‌توانید با شماره 02154595000 تماس بگیرید و برنج تنظیم بازاری را را تلفنی سفارش بدید. افرادی که به هردلیلی به اینترنت دسترسی ندارند و امکان سفارش دهی آنلاین برایشان فراهم نیست، میتوانند از این امکان استفاده کنند.

درصورتی که در هر کدام از مراحل سفارش‌گذاری، مشکلی داشتید، می‌توانید با مرکز تماس اکالا( همان شماره‌ای که در قسمت قبل ذکر شده) تماس بگیرید.

24 پیام
  1. با این اوضاعی که پیش میره فکر کنم دیگه برنج تنظیم بازارم نتونیم بخوریم. خیلی گرونه

  2. در سال ۹۸ ایران در کشت برج خودکفا شده و با واردات برنج کمر کشاورزان شکسته در حالی که قیمت تمام شده برنج ایرانی بالا ولی برنج وارداتی با دلار ارزان وارد می شود
    برنج هندی ۷ هزار تومان ولی برنج ایرانی ۲۰ هزار تومان چه کسی با این نرخ برنج ایرانی خرید می کنه با این کار دولت کشاورزی ایران در چند سال آینده نابود می شه

  3. با سلام وعرض خسته نباشید احسنت به این توزیع به دور از شیوع بیماری
    آیا قصد دارید در بقیه شهرها هم این کار را انجام دهید؟ مثلا شیراز
    با تشکر

  4. از شش صبح تا هفت شب باید وایسی تو صف در خونه کسی نمیارن تازه خیلی ها نه پول ونه توان تو صف وایسادن دارن

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.