اخبار اکالا

کالاهای اساسی با قیمت جدید در اکالا عرضه خواهد شد

با توجه به بخشنامه جدید معاون وزیر صمت، فروشگاه اینترنتی اکالا، موظف است عرضه‌ی کلیه محصولات از جمله روغن، مرغ، تخم مرغ و لبنیات را با قیمت جدید به فروش برساند.

معاون وزیر صمت در بخشنامه ای اعلام کرد که کالاهای اساسی شامل روغن نباتی، گوشت مرغ، تخم مرغ و لبنیات حتی اگر قبل از ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ تولید شده‌اند، با قیمت‌های جدید عرضه شوند.

در این نامه آمده است: در راستای جریان تأمین و توزیع کالاهای اساسی (روغن نباتی، گوشت مرغ، تخم‌مرغ و لبنیات) مطابق تصمیمات ستاد تنظیم بازار کشور از تاریخ اجرای قیمت‌های مصوب جدید مطابق اعلامیه شماره ۲ آن ستاد، ضروری است ترتیبی اتخاذ شود که کالاهای مذکور اعم از تولید قبل از تاریخ ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ و بعد از آن تاریخ با قیمت‌های جدید عرضه شده و نظارت لازم در رعایت سقف قیمت‌های جدید اعلامی، به عمل آید.

بر اساس نامه‌ی فوق، فروشگاه اکالا از تاریخ ۲۲ اردیبهشت ماه موظف است تمام کالاهای مذکور را با قیمت جدید و مصوب عرضه کند و این مصوبه شامل تمام کالاها، حتی کالاهای با قیمت قدیم می‌شود.

شما می‌توانید برای تامین و خرید کلیه کالاهای اساسی به فروشگاه اینترنتی اکالا مراجعه کنید و نسبت به خرید محصولات ذکر شده با قیمت جدید اقدام نمایید.

منبع: khabaronline

نوشته های مشابه

‫۲ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا