فروش اینترنتی افق کوروش در کرمانشاه آغاز شد

اکالا در کرمانشاه ایران

فروشگاه اینترنتی افق کوروش (اکالا) با حضور معاون استاندار کرمانشاه و مدیریت منطقه 15 این شرکت فعالیت خود را در کرمانشاه آغاز کرد.

در پی شیوع ویروس کرونا این شرکت در یک ابتکار فوری و با درک شرایط موجود این امکان را برای مشتریان کرمانشاه فراهم کرد که بتوانند خرید خود را از افق کوروش بصورت اینترنتی انجام دهند.

هدایت حاتمی معاونت استانداری کرمانشاه با همراهی عرفان فرخزاد مدیریت منطقه 15 افق کوروش از هاب اکالا بازدید و از نزدیک ظرفیت خدمت رسانی این شرکت در کرمانشاه را مورد ارزیابی قرار دارد.

حاتمی در این بازدید ضمن قدردانی از فروشگاه اینترنتی اکالا که امکان خرید اینترنتی کالاهای اساسی را برای خانواده های کرمانشاهی نیز فراهم کردند، اظهار داشت: بدون شک هر چقدر از اجتماعات و حضور مردم در خیابان ها کم کنیم ، مقابله با شیوع ویروس کرونا آسان تر خواهد شد.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد که سوپرمارکت آنلاین اکالا عملکردی مشابه فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش داشته باشند و در زمینه مشتری مداری و خدمت رسانی به هموطنان کرمانشاهی موفق عمل کنند.

هموطنان عزیز در کرمانشاه می توانند با استفاده از اپلیکیشن اکالا و یا مراجعه به وب سایت این شرکت به نشانی www.okala.com می‌توانند نسبت به ثبت سفارش خود اقدام و کالاها را درب منزل تحویل گیرند.

5 پیام

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.