رقابت تنگاتنگ کالاهای سوپر مارکتی در “اکالا رنک”

اکالا رنک

فروشگاه اینترنتی اکالا (okala.com) بستری را برای به اشتراک گذاشتن تجربیات کاربران در خصوص بهترین کالاهای سوپرمارکتی فراهم کرده است. این شرکت در طرحی با عنوان “اکالا رنک” کالاهای سوپرمارکتی مطرح را در 30 دسته مختلف به رأی گذاشته است که بر اساس این نظر سنجی برترین کالاهای منتخب مشخص و در ادامه معرفی می‌شوند.

این نظرسنجی بر پایه صداقت مشارکت کنندگان استوار است و انتخاب بهترین کالای سوپرمارکتی با در نظر گرفتن سه فاکتور قیمت، کیفیت و طعم از سوی مصرف کنندگان صورت می‌گیرد. رای دهندگان می‌توانند آزادانه اقدام به رای دهی به محصولات کنند و محصولات منتخب خود را در پروفایل خود مشاهده کنند.

علاقمندان برای ثبت آراء خود در دسته‌های اعلام شده می‌بایست پس از ثبت شماره تلفن همراه خود و تکمیل پروفایل اقدام نمایند و این نکته قابل ذکر است که هر شماره فعال تنها یک بار امکان شرکت در این رأی گیری را دارد.
اکالا رنک قصد دارد که به عنوان مرجعی برای راهنمای خرید کالاهای سوپرمارکتی همواره در کنار مصرف کنندگان باشند. مشتریان پیش از خرید می‌توانند ضمن مراجعه به صفحه گروه کالایی موردنظر خود، از کالاهای برتر که بر اساس تجربه و نظر سایر مصرف کنندگان رتبه بندی شده اند، آگاه شوند.

رتبه بندی کالاهای سوپرمارکتی بر اساس اختلاف آراء مثبت و منفی هر کالا صورت گرفته است و این نظر سنجی همچنان ادامه دارد.
شایان ذکر است که بیش از 1500 کالای پرفروش در 30 گروه کالایی به رأی گذاشته شده است اما درصورتی که کالای مصرفی و مورد نظر کاربران در این نظرسنجی قرار ندارد “اکالا رنک” پذیرای نظرات آن ها برای افزودن این کالا به رقابت محصولات سوپرمارکتی خواهد بود.
منبع: blog.okala

3 پیام
  1. سلام.از مشتریان هرروزه شما در خرید اینترنتی هستم.هروقت وارد سایت برای خرید میشم متاسفانه کالاهای معمول رو موجود ندارید ویااینکه پس ازسفارش،پیام میاد که بدلیل عدم موجودی،سفارش لغو شده و…اخه یه مشتری چطور میتونه راضی بمونه؟اینکه سفیرهاتون خارج از بازه زمانی هروقت دلشون خواست میان وزنگ میزنن که بماند

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.