اخبار اکالا

رقابت تنگاتنگ کالاهای سوپر مارکتی در “اکالا رنک”

فروشگاه اینترنتی اکالا (okala.com) بستری را برای به اشتراک گذاشتن تجربیات کاربران در خصوص بهترین کالاهای سوپرمارکتی فراهم کرده است. این شرکت در طرحی با عنوان “اکالا رنک” کالاهای سوپرمارکتی مطرح را در ۳۰ دسته مختلف به رأی گذاشته است که بر اساس این نظر سنجی برترین کالاهای منتخب مشخص و در ادامه معرفی می‌شوند.

این نظرسنجی بر پایه صداقت مشارکت کنندگان استوار است و انتخاب بهترین کالای سوپرمارکتی با در نظر گرفتن سه فاکتور قیمت، کیفیت و طعم از سوی مصرف کنندگان صورت می‌گیرد. رای دهندگان می‌توانند آزادانه اقدام به رای دهی به محصولات کنند و محصولات منتخب خود را در پروفایل خود مشاهده کنند.

علاقمندان برای ثبت آراء خود در دسته‌های اعلام شده می‌بایست پس از ثبت شماره تلفن همراه خود و تکمیل پروفایل اقدام نمایند و این نکته قابل ذکر است که هر شماره فعال تنها یک بار امکان شرکت در این رأی گیری را دارد.
اکالا رنک قصد دارد که به عنوان مرجعی برای راهنمای خرید کالاهای سوپرمارکتی همواره در کنار مصرف کنندگان باشند. مشتریان پیش از خرید می‌توانند ضمن مراجعه به صفحه گروه کالایی موردنظر خود، از کالاهای برتر که بر اساس تجربه و نظر سایر مصرف کنندگان رتبه بندی شده اند، آگاه شوند.

رتبه بندی کالاهای سوپرمارکتی بر اساس اختلاف آراء مثبت و منفی هر کالا صورت گرفته است و این نظر سنجی همچنان ادامه دارد.
شایان ذکر است که بیش از ۱۵۰۰ کالای پرفروش در ۳۰ گروه کالایی به رأی گذاشته شده است اما درصورتی که کالای مصرفی و مورد نظر کاربران در این نظرسنجی قرار ندارد “اکالا رنک” پذیرای نظرات آن ها برای افزودن این کالا به رقابت محصولات سوپرمارکتی خواهد بود.
منبع: blog.okala

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا