طالع بینی (فال) ازدواج آبان ۲۰۱۹

فال ازدواج آبان

طالع بینی ازدواج برج عقرب:

هوشیار باشید زیرا ممکن است امسال فراز و نشیب‌هایی را ببینید.

در کل، سال 2019 برای موضوعات مربوط به ازدواج شما امیدوار کننده و مطلوب خواهد بود. شما برخی از مناسبت‌های فرخنده مانند نامزدی یا ازدواج در خانواده خود جشن می‌گیرید. هر نوع سردرگمی یا سوء تفاهم در مورد ازدواج شما مطابق با فال مربوط به ازدواج عقرب شما در این دوره پاک خواهد شد. کسانی که نامزد هستند اکنون ازدواج خواهند کرد. روزهای خوب زندگی شما که مشتاقانه منتظر آن بودید فرا رسیده‌اند. ماه های ژانویه و فوریه جالب خواهد بود. زندگی متاهل شما در سال 2019 در طول سال خوشایند و آرام خواهد ماند.  عشقتان به یکدیگر نیز افزایش می‌یابد. برنامه ریزی برای تعطیلات آخر هفته با شریک زندگی خود داشته باشید تا روابطتان عاشقانه باقی بماند. اما، فال ازدواج عقد برج عقرب 2019 به شما هشدار می‌دهد که در طول ژانویه و فوریه احتیاط کنید تا از بحث و گفتگو ، درگیری، اختلاف نظر یا بی اعتمادی با شریک زندگی خود جلوگیری کنید. همچنین، از مارس تا ماه مه مراقبت کنید. این دوره می‌تواند مسائلی را برای شما به همراه بیاورد. در حالی که مدت زمانی بین جولای تا آگوست برای زندگی متاهل شما بسیار پر برکت و هماهنگ خواهد بود. جدا از این ، روابط خارج از ازدواج شما نیز آشکار می‌شود و ممکن است منجر به شکسته شدن ازدواج شما شود. خود را از روابط خارج از ازدواج دور نگه دارید و به ازدواج فعلی خود توجه کنید.

چشم انداز مثبت امسال باعث می شود تلاش هایتان به سر انجام برسد.

طالع بینی ازدواج برج عقرب 2019 می‌گوید که مجردها، امسال جفت مناسب پیدا خواهند کرد. شما ممکن است بخواهید در این دوره نامزد کنید یا ازدواج کنید. اقدامات احتیاطی مناسب را انجام دهید و سپس در این راه قدم بردارید. زوج های متاهل می‌توانند امسال برنامه‌های خانوادگی خود را اجرا کنند. امسال برای برج عقرب بسیار مثمر ثمر خواهد بود. حتی اگر سختی هایی هم باشد، چیزهای خوب بر آنها غلبه خواهند کرد. امسال می‌توانید عشق خود را به کسی که می‌خواهید برای مدت طولانی با او باشید درمیان بگذارید. درنگ نکنید و وقت خود را تلف نکنید. بدیهی است، شما نمی‌خواهید باقی سال‌های عمرتان را با شخص دیگری به هدر بدهید. در کل، امسال نوید بخش زندگی زناشویی شما است. به جز چند ماه، شما در طول سال شاد خواهید ماند. به همین دلیل همیشه پیگیری روزهای دشوار طبق فال ازدواج برج عقرب 2019 مهم است. امسال واقعاً برای شما و شریک زندگی شما شگفت انگیز خواهد بود، اما شما باید در رابطه با شریک زندگی خود و ازدواج‌تان بسیار متعهد و فداکار باشید. اگر نیرومند باشید و به فعالیتهای دیگر دست نیافتید، امسال به طرق مختلف به شما کمک خواهد شد.

اتفاقات خوب و بد امسال

طالع بینی ازدواج عقرب 2019 نشان می‌دهد که چگونه از منفی دور شوید.

  1.  دوره از مارس تا ماه مه ممکن است سوء تفاهم ها و نزاع های زیادی را بین شما و شریک زندگی تان به وجود آورد. طالع بینی ازدواج برج عقرب 2019 به شما می‌گوید، این می‌تواند به کیفیت خانواده و ازدواج شما کمک کند.
  2.  پرخاشگر و عصبی نشوید و به آتش نزاع ها دامن نزنید. سعی کنید نزاع و در گیری را در زندگی زناشوئیتان از بین ببرید.

طالع بینی ازدواج عقرب 2019 نشان می‌دهد که چگونه می‌توان بهترین استفاده را از مثبت‌ها داشت.

  1.  طبق فال ازدواج عقرب شما کلیه برنامه های مربوط به ازدواج و خانواده باید در سال جاری اجرا شود. این بهترین سال برای شما خواهد بود.
  2.  شما در این دوره توسط دوستان و خانواده مورد حمایت قرار خواهید گرفت و در زندگی زناشویی خود به هیچ مانعی و مواجه نخواهید شد.

این نوشته از یک سایت معتبر هندی ganeshaspeaks برگرفته شده است.

بدون نظر!

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.