تعبیر خواب مرده، حرف زدن با مرده در خواب چه تعبیری دارد؟

دیدن مرده در خواب

حتما برای شما و یا دوستاتون پیش اومده که پس از مرگ نزدیکاشون، اون شخص رو تو خواب ببینند و به دنبال تعبیر رویاهایی که دیدن باشن. ما اینجا به شما کمک می‌کنیم که این رویاها رو تعبیر کنید.
برای دیدن “تعبیر خواب آنلاین، معرفی ۴ سایت معتبر برای تعبیر خواب🌙” کلیک کنید.

 • دیدن خواب شخص فوت شده‌ای که وارد خونه‌ی شخص مریضی می‌شه: اگر توی خواب ببینید که شخصی که قبلا فوت شده وارد خونه‌ی شخصی می‌شه که در حال حاضر بیماره، تعبیرش اینه که یا بیماری اون شخص طولانی می‌شه و یا به زودی این شخص فوت می‌کنه.
 • دیدن رویای در آغوش گرفتن شخص فوت شده: اگر شخصی توی خواب ببینه که فردی که فوت شده اون رو بقل می‌کنه یا در آغوشش فشار می‌ده یا ببینه که اون رو می‌کشه، تعبیرش اینه که عمر طولانی داره و دوران پیری خوبی رو قراره داشته باشه.
 • دیدن خواب کندن قبر برای شخص فوت شده: اگر کسی توی خواب ببینه که برای شخصی که فوت شده و می‌شناسه داره قبر می‌کنه تعبیرش اینه که این شخص در امور دنیوی و امور مذهبی از شخصی که فوت شده پیروی خواهد کرد. اگر شخص مرده رو نشناسه تعبیرش اینه توی کاری که در حال حاضر مشغول انجامش هست موفقیتی به دست نمیاره.
 • دیدن خواب حمل کردن جسد شخص مرده: اگر شخصی توی خواب ببینه که داره شخص مرده‌ای رو حمل می کنه ولی نه به شکل عادی که جسد مرده رو حمل می‌کنن تعبیرش اینه که این شخص مال نامشروعی رو به دست می‌آره یا قبلا به دست آورده و بار مسئولیتش رو به دوش می‌کشه. بعضی دیگه از مفسرین خواب معتقدند این خواب تعبیرش اینه که شخص مالش رو صرف راه‌های نامشروع یا بی‌حاصل می‌کنه. اگر ببینه که جنازه شخص مرده رو به روش مرسوم حمل می‌کنه معنیش اینه که این شخص از حاکم زمانش پیروی می‌کنه و یا اینکه بعضی از مسئولیت‌های شخص مرده رو به عهده می‌گیره.
 • دیدن رویای شستن شخص مرده: اگر کسی توی خواب ببینه که داره لباسای شخصی که فوت شده رو می‌شوره تعبیرش اینه که شخص مرده رستگار شده. ولی اگه شخص توی خواب ببینه که داره شخص مرده رو با آب جوش می‌شوره تعبیرش اینه که شخص مرده در حال زجر کشیدن هستش و روحش آرامش نداره.
 • دیدن خواب شتشوی جسد: اگر شخصی توی خواب ببینه که شخص فوت شده قبل از مراسم خاک سپاری داره خودش رو می‌شوره تعبیرش تسکین درد برای بستگان و آشنایان شخص فوت شده است و اینکه دارایی‌هایشان بعد فوت آن شخص زیاد می‌شود. اگر کسی توی خواب ببینه که شخص مرحوم شده داره از دیگران می‌خواد که لباس هاش رو بشورن تعبیرش اینه که نیاز داره کسی براش دعای خیر بکنه یا اینکه نیاز داره کسی شفاعتش رو در مقابل خدا بکنه یا اینکه از طرفش خیرات داده بشه مثلا به موسسه‌های خیریه و یا نیاز داره که قرضاش پرداخت بشه یا اینکه به وصیتش عمل بشه و یا اینکه در مورد مرگش می‌خواد عدالت انجام بشه.تعبیر خواب مرده
 • دیدن رویای ازدواج با زنی که فوت شده: اگر شخصی توی خواب ببینه که با زنی که فوت شده ازدواج می‌کنه تعبیرش اینه که توی کاری که امیدش رو به موفقیتش کامل از دست داده بود موفق می‌شه.
  منبع: myislamicdream
5 پیام
 1. بله..حتماتعبیرمیشه دراسرع وقت
  خوابتون روتوضیح بدین…فقط ترسناک نباشه،،رمانتیک هم نباشه…

 2. سلام مادربزرگ من سه ماهه فوت شدن خواب دیدم اومده تو آشپزخونه نشسته جلوی بخچال منم با حسر ت گفتم ببچاره خودش بالاخره اومد یخچال رو تمیز کنه
  یه گوشت ران گوسفند و داد به من ولی من نبردم گفتم من ولم نمیاد اینو بخورم بدید به فقیر
  میشع لطفا برام تعبیر کنید خیلی فکرم مشغوله

 3. سلام من خواب دیدم دایی مامانم اومده خونه داداشم از داداشم ناراحته که حرف پسرشو گوش نکرده و من هر دیقه میگفتم اشتباه میکنی و اسم برادر دیگم می اوردم و میگفتم با این چکار کنیم

 4. سلام وقت بخیر ایام به کامتون
  من دیشب خواب دیدم که خونه پدری هستم مادرم حمام بود دیدم طول کشید در رو باز کردم دیدم افتاده کف حموم سرش تکیه به صندلی نشیمن حمام کبود شده و با چشمای از ترس از حدقه بیرون زده افتاده و مُرده با گریه و وحشت اومدم خبر دادم که چه اتفاقی افتاده و پدرم رفت دید که مُرده همه خانواده بودیم اما من فقط خودمو می دیدم که گریه زیادی میکردم و همش صحنه مُردنش به چشمم میومد جالب اینکه چهر ه ام کمی عوض شده بود و اَبرو های یکدست و زیبایی داشتم که همه بهم میگفتن حال و هوای خوبی نداشتم و با همسرم دنبال خرید مراسم بودیم که برای استراحت کنار بازارچه نشسته بودیم که پدرم اومد و گفت که خاکش کردن می تونید برید سر خاکش و من شروع کردم به گریه که چرا صبر نکردید ما بیاییم انگار پدرم از مادرم دلخور بود چون حسابهای مخفی داشته در حال اعتراض و گریه بودم که از خواب بیدار شدم

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.