راهنمای خرید

کد تخفیف روزانه افق کوروش و اُکالا

هم تخفیف، هم جایزه! جشنواره ۱۰۰ میلیونی

از امروز تا ۱۰ آبان ۱۴۰۰، از هر فروشگاهی که دلتون خواست(افق کوروش، اکالا یا هایپرفامیلی) صد هزار تومان خرید اینترنتی کنید و کد تخفیف TEN را وارد کنید.

علاوه بر اینکه ۱۵ هزار تومان تخفیف دریافت می‌کنید، در قرعه کشی ۱۰ جایزه ده میلیون تومانی هم شرکت کنید.

زمان برگزاری قرعه کشی: ۱۱ آبان ماه ۱۴۰۰- ساعت ۱۵

کد تخفیف ۵۰ هزار تومانی ویژه فصل تابستان(پایان یافت)

کدهای تخفیف ۵۰ هزارتومانی تابستان

فصل تابستان نزدیک است و همه ما به دنبال نوشیدنی و دسرهای خنک هستیم تا بتوانیم این روزای گرم را سپری کنیم و با خوردن این دسرهای خنک، گرمای تابستان را تحمل کنیم. اگر همراه همیشگی اکالا بلاگ و اکالا هستید، با کدهای تخفیف مابین محتواها آشنایی دارید.

اینبار ما همانند قدیم کدهای تخفیف را مابین محتواهای تابستان قرار دادیم تا با پیدا کردن آن‌ها بتوانید از کد تخفیف ۵۰ هزارتومانی با حداقل خرید ۱۰۰ هزار تومان بهره‌مند شوید. از همین امروز شروع کنید و در بین محتواها کد را پیدا کنید و از آن استفاده کنید.

به اطلاع می‌رساند تعداد این کدها محدود بوده و برای ۲۰ نفر اولی است که این کدها را پیدا می‌کنند.

کدهای تخفیف ۵۰ هزار تومانی را در بین محتواهای تابستان پیدا کنید.

اکالا کوییز

اکالا کوییز

اکالا دوباره با کدهای تخفیف جذاب دیگر برای مشتریان و همراهان همیشگی به خانه شما آمده است. برای دریافت کد تخفیف ۳۵ هزار تومانی با سقف خرید ۱۵۰ هزار تومان، در اکالا کوییز کافی است وارد صفحه سوالات شوید و به سوالات جواب دهید.

چنانچه جواب سوالات (که از بین محتواهای بلاگ طراحی شده است) را درست حدس بزنید به شما کد تخفیف ۳۵ هزار تومانی خرید از فروشگاه اینترنتی افق کوروش تعلق می‌گردد. 

به اطلاع می‌رساند تعداد این کدها محدود است و زمانی که در اینستاگرام اکالا اعلام می‌شود، شروع به پاسخ گویی کنید تا برنده این کدها باشید.

کد تخفیف ۵۰ هزار تومانی ویژه ماه مبارک رمضان(پایان یافت)

کدهای تخفیف اکالا

با توجه به استقبال شگفت انگیز مشتریان همیشگی اکالا در استفاده از کدهای تخفیف کیک و شیرینی، مجله اینترنتی اکالا در نظر دارد مجددا کدهای تخفیف ۵۰ هزارتومانی با حداقل خرید ۱۰۰ هزار تومان را در لا به لای محتواهای آشپزی ماه مبارک رمضان قرار دهد. 

لازم است به اطلاع برساند این کدها فقط و فقط قابل استفاده در فروشگاه اینترنتی افق کوروش است. به دلیل محدودیت در استفاده از کدها، شانس برای کسانی است که در دقایق اول کدهای تخفیف را پیدا و مصرف کنند.

کدهای تخفیف ۵۰ هزار تومانی را در مطالب ماه رمضان پیدا کنید.

به محض آپدیت شدن کدهای تخفیف، از طریق اینستاگرام اکالا و استوری به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

از همین امروز شروع کنید و کدهای تخفیف را در محتوای گذاشته شده پیدا کنید.

کد تخفیف ۵۰ هزار تومانی وفاداری اکالا (پایان یافت)

یک خبر خوب برای همراهان همیشگی و وفادار اکالا و اکالا بلاگ!

برای شما کدهای تخفیف هیجان انگیز ۵۰ هزار تومانی در لابه لای کلمات محتواهای شیرینی قرار داده‌ایم!

شاید الان بپرسید استفاده از این کدها به چه صورت است؟

۲۰ کد تخفیف ۵۰ هزار تومانی برای ۱۰۰ نفر در محتواهای کیک و شیرینی قرار داده‌ایم و با پیدا کردن آن در محتوا ضمن درست کردن شیرینی و کیک خوشمزه عید برای پذیرایی از مهمانتان، می‌توانید از این کدهای تخفیف استفاده کنید.

کد تخفیف را در بین کیک و شیرینی‌ها پیدا کنید.

از همین الان شروع کنید و به دنبال کدها در محتواهای کیک و شیرینی اکالا بلاگ بگردید! شاید شما جزو ۱۰۰ برنده کد تخفیف ۵۰ هزار تومانی فروشگاه افق کوروش باشید.

خاطر نشان شود که این کدها هر روز عوض خواهد شد و می‌توانید با کمی جستجو در لینک داده شده کدهای تخفیف را پیدا کنید.

(منقضی شد)

عیدی اکالا(منقضی شد)

عیدی اکالا در کد تخفیف

از الان تا ۳۰ اسفند ماه ۹۹، با خرید بیشتر از ۳۰۰ هزار تومان، دو کد تخفیف ۵۰ هزار تومانی دریافت خواهید کرد.

کد تخفیف ۱۰۰ هزار تومانی اکالا (اسفند ۹۹)

کد تخفیف 100 هزار تومانی اکالا

از آنجا که اکالا همیشه شما را با کدهای تخفیف شگفت انگیز سورپراز میکند، بنابراین برای اسفند ماه منتظر کدهای تخفیف با مبالغ بالا باشید.

کد تخفیف ۱۰۰ هزار تومان عیدی یکی از این کدهای تخفیف ویژه اسفند ماه و عید است که با حداقل خرید ۴۰۰ هزار تومان این کد را میتوانید اعمال کنید.

کد تخفیف ۱۰۰ هزار تومان- حداقل خرید ۴۰۰ هزار تومان

کد: eydaneh (منقضی شد)

جشنواره ۱۰۰ میلیون تومانی اکالا (اسفند ۹۹):

اکالا یکی از بزگ‌ترین و باشکوه‌‌ترین جشنواره‌های خود را در اسفند ماه ۹۹ برگزار می‌کند.

جشنواره 100 میلیون تومانی افق کورورش

در این جشنواره که از تاریخ ۶ اسفند تا ۲۰ اسفند ۹۹ ادامه دارد، شاهد اتفاقات خاصی خواهید بود.

در جشنواره ۱۰۰ میلیونی اکالا، فروش ویژه محصولات آغاز خواهد شد. با کدهای تخفیف فوق العاده و جدید روبرو می‌شوید.

به ازای هر خرید بالای ۱۰۰ هزار تومان یک امتیاز دریافت می‌کنید. همچنین در قرعه کشی ۱۰۰ میلیون تومانی افق کوروش با ارسال شماره و ثبت کد قرعه کشی شرکت داده خواهید شد.

این قرعه کشی هر شب برگزار خواهد شد. شاید برنده خوش شانس ۱۰۰ میلیون تومانی افق کوروش شما باشید.

همین حالا خرید کنید و در قرعه کشی جشنواره شرکت کنید.

۵۰ هزار تومان کد هدیه بدون قرعه کشی:

یکی از این کدهای تخفیف فوق‌العاده کد هدیه ۵۰ هزار تومانی بدون قرعه کشی است. در این تخفیف مراحل زیر را در اینستاگرام انجام دهید:

 • از خرید اکالا عکس یا فیلم بگیرید.
 • فاکتور خرید یا سبد خرید از اپ اکالا یا سایت اکالا، در تصویر باشد.
 • در تصویر به سه سوال: کدوم شهری؟ چندمین خرید بوده؟ از کدوم قسمت خریدت راضی یا ناراضی بودی؟ جواب بدهید.
 • عکس یا فیلمی که گرفتید را استوری کنید و اکالا را در اینستاگرام منشن کنید.( اگر صفحه شما پرایوت است، حتما بعد از ۲۴ ساعت عکسش را برای اینستاگرام اکالا دایرکت کنید.)

کد هدیه ۵۰ هزار تومانی بعد از اطلاعات خریدتان برای شما دایرکت خواهد شد.

۱۰۰ هزار تومان کد تخفیف یلدایی:

آیا می‌دانید تا شب یلدا، با خرید دویست هزار تومانی از اکالا ۱۰۰ هزار تومان تخفیف خواهید گرفت؟! فقط کافیست از اکالا دویست هزار تومان خرید کنید و تا شب بعد از یلدا دو عدد کد تخفیف پنجاه هزار تومانی دریافت کنید. و البته هر فرد یکبار می‌تواند دو عدد کد را دریافت کند. لازم به ذکر است، این کد فقط در فروشگاه افق کوروش قابل استفاده است.

کد تخفیف ۲۰۰۰۰ تومانی( افق کوروش) – فقط در مجله اکالا

این کد تخفیف برای دوستان قدیمی با حداقل مبلغ خرید ۸۰۰۰۰ تومان تعلق می‌گیرد.
کد تخفیف: ۵XCQ2e (منقضی شد)

جاده تخفیف اکالا:

code takhfif okala

در این جاده تخفیف از تخفیفات شگفت انگیز به صورت ماهیانه بهره خواهید برد. کد تخفیف اول هر ماه برای شما ارسال می‌شود. کد تخفیف با توجه به سقف خریدی که در آن ماه داشتید برای شما ارسال خواهد شد.

نوشته های مشابه

‫۴۸۵ دیدگاه ها

 1. سلام و دورد بی پایان بر پرسنل زحمتکش مجموعه فروشگاه های کوروش کبیر. زین پس کدهای تخفیف پنجاهی درج نمی گردد؟

 2. قسمت it شما ضعیف عمل میکنه
  ولی شما خبر ندارید چون سواد کامپیوتری پایین دارید
  خیلی از کدهای تخفیف کار نمیکنه
  البته اگه از عمد نباشه

 3. چندین روزه که تمام ظرفیت های ارسال رو می زنه تکمیل. همه ساعات شبانه روز هم امتحان کردم. از اول صبح تا آخر شب. زنگ هم زدیم هیچی به هیچی . چه خبره اونجا واقعا؟ هیچ سفارشی رو نمی شه ثبت کرد. از نسخه وب استفاده می کنم.

 4. سلام وقت بخیر. من قبل از اینکه تو استوری اعلام کنید کد های پنجاهی رو گذاشتید، کدهاتون رو پیدا می کنم. ولی میگه استفاده شده. مگه محدودیت گذاشتید؟

 5. کد تخفیف روی پوشک بچه اعمال نمیشه چرا؟! من از کلی فروش تو مشهد پوشک رو ۲۵ درصد زیر قیمت اکالا میخرم. اگر کد تخفیف اعمال نشه اصلا به درد نمیخره
  تا دیروز روی پوشک اعمال میشد الان میگه روی کالاهای تنظیم بازار نمیشه!
  اگر پوشک کالای تنظیم بازاری هست چرا قیمتاتون بالاست؟ قیمت روی بسته ملاک نیست چون قیمت پرته. مثلا همین کوکومی که شما با تخفیف زدین ۹۵ تومن از مغازه میگیرم ۸۰ تومن
  واقعا اگر کد تفیفتون روی پوشک هم اعمال نشه دیگه باید واسه همیشه اوکالا رو گذاشت کنار

 6. سلام وقت بخیر خسته نباشید. هنوز فصل تابستون شروع نشده کد ۵۰ هزار تومنی ویژه فصل تابستون رو برداشتید؟! تازه می خواستیم استفاده کنیم.

 7. ممنون بابت اینکه دوباره کد گذاشتید. سخته دیدنشون ولی میشه پیدا کرد. من که چندین بار استفاده کردم

 8. سلام وقت بخیر
  من که واقعا راضی هستم هم ازجنسا‌ش، هم نحوه برخورد، هم به موقع وسریع، عاااااالیه

 9. سلام..خسته نباشید…یه مشکلی که ازش اطلاع ندارید اینه ک در خصوص کد تخفیف محتوای آشپزی اکثر مشتری ها ناراضی هستن چون پیدا نمیکنن ..بدونید ک میشه با ربات راحت و سریع کد رو پیداش کرد یه برنامه ساده مینوسین و چون کد شما شامل ۶ حرف از حروف انگلیسی و اعداد هست به راحتی قابل سرچ هست و کسایی که این برنامه و ربات رو دارن چند ماهه نمیزارن کدها به مردم عادی برسه..بهتره جای کد لینک واسطه بزارید و یا کد داخل یک عکس در همون سایز قرار بگیره ..در ضمن تعدادش رو هم بیشتر کنید از فروشگاه معظم افق کوروش هیچی کم نمیشه و به محبوبیتش اضافه هم میشه .. موفق باشید

 10. سلام از اینکه دوباره کد تخفیف داخل محتوای آشپزی گذاشتید ممنونم ولی خیلی دیر پیدا میشن وقتی هم پیدا میشه دیگه اعتبار نداره اگه میشه کدها رو بیشتر کنید چون خیلی تعدادش کمه زود تموم میشن ممنون.

 11. هم اکنون ساعت ۱۲:۱۸ هستش و هنوز کد ها قرار داده نشده است!!! چرا وقتی زمان اعلام میکنید پایبند آن نیستید ؟!!!!!

 12. کدهای ماه رمضان ، با این همه پرسنل و دوست و آشنا مگه به مردم عادی هم میرسه همون تخفیف ۲۰ الی ۲۵ کافیه.وقت آدم ارزشش بالاتره .مرسی

 13. سلام
  کد های تخفیف لابه لای مطالب ماه رمضان از چه تاریخی قرار داده میشوند ؟ من از صبح نشستم دنبال کد گشتم اخرش یکیشو از لابه لای حلوا پیدا کردم که اونم اعتبار نداشت خواهشا جواب بدین الان شروع شده یانه تاریخش کی هست؟

 14. کد تخفیف هایی که لابه لای شیرینی ها گذاشتین به چه صورته؟ خود کد را گذاشتین؟ آخه من هیچی پیدا نکردم همش را هم نگاه کردم. ظرفیتش تموم بشه برش میدارین؟

 15. سلام
  امروز بیش از ۴۰ محتوای آشپزی ماه مبارک رمضان رو بررسی کردم؛ اما هیچ کد تخفیف ۵۰ تومنی نبود!
  سر کاریم؟!

 16. برادر من حدقل خرید خیلی بالاست خیلی بالا
  لطفا حدقل خرید برای کد تخفیف هارو کم کنید ۱۵۰ و ۲۰۰ و اینا خیلیه
  قبلا در سال ۹۹ زیر ۱۰۰ تومن خیلی میذاشتید همه که اون مقدار خرید ندارن که اخه

 17. سلام چرا چند وقته کدتخفیف لای شیرینی ها نمیذارین؟ دیگه نمیذارین یا اگه قراره بذارین ازکی شروع میشه؟

 18. سلام،میشه کدهای تخفیف که تو قسمت کیک و شیرینی میذارین هر روز و همون موقعی که ۲۰بار استفاده شد پاک کنین و فقط کدهایی بمونه که هنوز اعتبار داره تا آدم وقتی کد رو پیدا می‌کنه بدونه که کار می‌کنه و الکی سرکار نریم

 19. با سلام..کد تخفیف شیرینی ها از ۲۶ اسفند دیگه درج نشده..حتی امروز ۷ اسفند..لطفا اطلاعیه کد تخفیف شیرینی رو بردارید مردم بی هوده وقت نذارن توروخدا.

 20. سلام چرا کدهای تخفیف فروردین ۱۴۰۰ رو نمیزارید در ضمن حتی واسه ما که کد تخفیف از طریق پیام ارسال میشد ام دیگه نمیفرستین پس ما دیگه از بیرون خرید میکنیم از اکالا نمیخریم

 21. سلام وقتتون بخیر خیلی عالیست فقط چند روزه کدتخفیف بین شیرینی ها نمیذارین دیگه کلا نمیذارین یا بعداز عید دوباره میذارین

 22. سلام
  امروز ۲۵ اسفند از ۸ دقیقه بعد از اینکه در استوری اینستاگرام اکالا پیغام کد های تخفیف ۵۰ هزار تومانی را برای مطالب شیرینی گذاشتید شروع به پیدا کردن کد ها کردم و تا ۲۰ کد را پیداکردم (البته حدود ۴۵ دقیقه طول کشید ) و در اکالا قسمت کد تخفیف قرار دادم بعد از تایید کد پیغام “کد تخفیف با موفقیت ثبت و مبلغ ۵۰۰,۰۰۰ ریال از حساب شما کسر شد” برای همه کد ها نمایش داده میشد ولی در مرحله آخر با نهایی کردن سفارش پیغام “این کد تخفیف برای مشتری اعتبار ندارد یا قبلا مصرف شده است” را نمایش میداد
  به نظرم اگر نمی خواهید جایزه بدید خوب مسابقه نذارید این طوری که بعد از ۸ دقیقه از نمایش کد ها همه اش استفاده شده است مشخص است همه تیم اکالا که کدها را در جریان هستند استفاده کردند و مردم عادی هم خوش خیال دارند دنبال کد ها میگردد و بدتر اینکه این اتفاق روزهای قبل هم بوده و هر روز این کد ها از قبل استفاده شده بوده است .

  1. سلام دوست عزیز این کدها محدودیت دارند و هر کد ۲۰ بار مصرف است. حتما حتما از اپلیکیشن اکالا و از فروشگاه افق کوروش خریداری نمایید.

 23. سلام
  برای دریافت دو کد ۵۰ تومانی باید ۳۰۰ هزارتومان بدون تخفیف خرید کنیم یا با تخفیف هم خرید کنیم ۲ تا کد ارسال میشه؟
  و اگر ارسال میشه رقم پرداختی باید ۳۰۰ باشه یا رقم فاکتور قبل از اعمال تخفیف؟

 24. سلام من خرید بالای ۴۰۰ تومان داشتم ولی هر چقدر کد عیدانه را وارد میکنم اعمال نمیشه و میگه منتظر بمانید

 25. از وقتی فرمت کدهای تخفیف رو عوض کردید چند روزه میخوام خرید کنم ولی در بازه زمانی ۲۴ ساعته و در زمان اعلام شده کدها رو میزنم کار نمیکنن

 26. سلام من که از تابستون همش خریدامو استوری کردم واوکالا رو هم تک کردم که بهم جایزه بده ولی اصلا ندید هر هفته هم دو سه بار خرید می کنم

 27. سلام
  میشه لطف کنید کد های تخفیف ۵۰ هزار تومانی که مربوط به پیدا کردن کدها در لابه لای متن های شیرینی است را روزانه که قرار میدید کد روز قبل را از متن های قبلی پاک کنید .

 28. چرا وقتی کد رو میزنم میگ غیر فعال است یا زمان استفاده از ان تمام شده با اینکه هنوز زمان داره ؟

 29. باسلام من الان چندروز هست با کدی از خودتون ارسال کردید میخوام خرید کنم اما متاسفانه اصلا این کدها به هیچ صراط ی مستقیم نیستن. واقعا رسیدگی کنید اونقدر اذیت شدم که خریدو کنسل کردم

 30. سلام
  کد تخفیف محتوای شیرینی از چه ساعتی در شبانه روز بروزرسانی میشه که بدونیم و بتونیم استفاده کنیم
  لطفا یه ساعت دقیق بگید که مجبور نباشیم بیست و چهار ساعت اینستاگرام رو چک کنیم؟

 31. چرا هیچ وقت کدهای ۵۰ تمنی محتوای شیرینیها کار نمیکنن!!!، همشونو پیدا میکنم هرروز و میزنم ولی یکیشم کار نمیکنه

 32. واقعا مسخرست، ۱ ساعت گشتم کد پیدا کردم لیست خرید ساختم،میزنم از حساب کم میکنه آخرین لحظه میگه که قبلا مصرف شده است یا به مشتری اختصاص ندارد. لذت میبرین از اینکه تو این سایت مسخره مچل کنین مردمو؟ اینم کد wwvu6b

 33. سلام
  کدهای تخفیف که در محتوای شیرینی ها قرار میدید رو تا چه تاریخی ادامه میدید
  تا بیستم یا فعلا ادامه داره

 34. فکر میکنم قصد دارید کد تخفیف و بردارید
  در جریان باشید چه باشه چه نباشه
  من مجبورم از شما خرید کنم
  از ارسال رایگان اجناس از شما
  ممنونم

 35. تخفیف هایتان هر روز مبلغش کمتر میشود و هزینه حمل نیز افزایش دادید لطفا رسیدگی بفرمایید تا خرید برای مشتریان جذابتر شود ممنون

 36. سلام کد تخفیف مربوط به شیرینی ها چجوریه. من چند روز پیش با یکی از کدها خرید کردم و تخفیف گرفتم ولی امروز با یه کد دیگه خواستم خرید کنم میگه اعتبار نداره یا قبلا استفاده شده
  آیا از هر سیم کارت فقط یک بار میشه استفاده کرد یا روش دیگری هم داره

 37. سلام امروزمورخه هجدهم اسفندکدتخفیف برای مشترز های دائم عمل نمیکند هرچه کپی میزنیم کپی نمیگیره مثل قبل بزنیدکه کامل ببینیم

 38. سلام.امروز ١٨ ام اسفند تو استوری زدین تخفیف خرید اول ۲۵ تومان برای خرید ۵۰ تومان
  ولی اینجا کدش نیست ،کجاست؟

 39. سلام.وقت بخیر.موقع خرید که میخوایم نهاییش کنیم ،کد تخفیف که وارد میکنیم هیچ پبغامی نمیده و فقط میگه لطفا منتظر بمانید و کد اعمال نمیشه

 40. سلام بیش بیست مورد وقتی سراغ دارد شماره تلفن که وارد میکنم کد تخفیف بعد یک روز یا دوروز که این همه منتظر مودیم اگر بیاد با معضل خرابی سیستمون موجود میشم وشماره وارد شده از اتوماتیک وار میپره انگار هیچ کاری صورت نگرفته لطفا هنگی سیستمون برطرف کنید، مورد دوم چرا کد تخفیف رو اینقدر دیر میفرستید واقعا ادم از مجموعه اکلا وافق کورش بدبین میکنید دل ادم خون میکنید تا یه کد بفرستید انگار میخواین اپولو هوا کنید ببخشید اینجوری صحبت میکنم چون خیلی از عملکردتون ناراضی وعصبانی هستم اطفا مشکل سیستم وکد دهی برطرف نمائید،باتشکر

 41. سلام من تاحالا از اکالا خرید نکردم کدتخفیف ۵۰ هزارتومانی برام نمیاد منتظرم اپلیکیشن رو نصب کردم پنج روزه که نیومده چرا نمیاد؟

 42. یه خرید ۴۰۸ هزار تومانی دارم ولی هر کاری میکنم هیچکدام از کد تخفیف ها مخصوصا تخفیف ۱۰۰هزار تومانی جواب نمیده. روی ًلطفا منتظر باشیدً گیر میکنه

 43. کد تخفیف یکصد هزار تومانی اکالا(به قول مهران مدیری وقتی هم میگن لباشون رو باز می کنند!!) اونوقت حداقل خرید ۴۰۰ هزار چوب! یعنی ۲۵ درصد اونم با قیمتایی نجومی اکالا.
  آقا.. وقتی امثال باما و هایپرمی الان نزدیک عیدی ۳۰ درصد آف زدن شما میایی اونو میذاری که یعنی چی؟ یعنی ملت خرند!! سزای گرانفروش نخریدن است.

 44. عزیزان اکالا درست کار میکنه و تخفیفات خوبی هم داره خیلی هم عالیه من کلی شماره دارم که با همش خرید کردم

 45. من ۳روز پیش خرید کردم، کد تخفیف هم داشتم، جوابش هم اومد، گفت ساعت ۲۱تا۲۳ همون شب ارسال میشه، هنوز که ۳روز گذشته نیومده، نمیدونم چیکاره؟؟

 46. مرخرف ترین اپلیکیشین پاکش کردم راحت شدم. هر کدتخفیفی رو وارد نمیکنه. فروشگاهتون هم که گرونه همه چی بدون تخفیف نمیشه خرید کرد

 47. سلام
  من هر کدوم از کد ها رو می زنم نمیاره و میگه زمان تموم شده میشه کد های جدید رو بزارید

 48. با سلام
  زمانی که کد eydane برای خریدهای بالای ۵۰۰ هزار تومن رو وارد میکنم ارور کد غیر فعال است و یا این کد منقصی شده است را نشان میدهد
  در صورتیکه تو سایت و اپلیکیشن فعاله هنوز

 49. سلام چرا کد تخفیف فروشگاه اکالا دیگه تمیزترین همه کد تخفیف ها مال افق کوروشه خیلی از اجناس رو افق کوروش نداره اما اکالا داره

 50. سلام
  کد تخفیف yr36zf خطا اعلام میکنه
  “این کد تخفیف برای مشتری اعتبار ندارد یا قبلا مصرف شده است”
  درصورتیکه برای بار اول داره استفاده میشه

 51. سلام. ماشالله به شما. یه پنیر ۴۰۰ گرمی هراز و صباح و ماست ۲ کیلویی کم چرب پا ۲۰ در صد تخفیف داشت که اونم به حول قوه الهی کردید ۵ درصد
  تخفیف ها تون رو هم که نکم به ازا هر ۸۰ هزار خرید ۲۰ هزار تخفیف که البته با این هزینه ارسال بالا که چیزی نمی مونه
  به قول یه تبلیغ تلویزیونی. هر روز بهتر از دیروز
  مشتری دارید از دست میدید

 52. سلام. من برام یک کد اومد و اون رو زدم اما بعد یا ما تماس گرفتند و گفتن که درست نبوده میشه بگید پس کدوم کد را باید بزنم؟

 53. سلام
  ۱ تخفیف برای حداقل خرید ۱۰۰ هزار تومام خیلی ‌کمه .مثل پیشنهادای بالاتر مثل ۲۰۰ یا ۳۰۰ یا ۴۰۰ هزار تومان باشه .تا هر کس به اندازه ای که میخواد خرید کنه.لطفا رسیدگی فرمایید .
  ۲ خیلی از کالاهایی که لازم داریم موجود نیست .یا اینکه بعضی از کالاهایی را که انتخاب کردیم اگر موجود نباشه خودشون بدون اطلاع ما عوض میکنن.ممنون از راه اندازی اکالا خیلی عالیه خرید اینترنتی

 54. ای بابا !
  امروز ۲۱ بهمن یه کد ۵۰ تومنی خرید اول استوری کرد (MEZANL) گفتم بعد از طهر رفتم خونه خرید می کنم! حالا اومدم امتحان کنم میبینم کلا کد رو برداشته !!! نه اینکه ۲۴ ساعت گذشته باشه ها ! نه ! کلا ۵-۶ ساعت گذشته ! امروز ۲۱ بهمن ساعت ۸:۱۶ بعد از ظهر !!
  کد رو چرا بر میداری؟!؟! فکر کنم زیاد خرید کردن باهاش پشیمون شده !!!!!

 55. قبلا کد های تخفیف شما بد نبود و میشد برای وسوسه خرید کرد مثل ۵۰هزارخرید ۲۰ هزارتخفیف ولی جدیدا خیلی خراب کردید و مشتری رو سرد کردید

 56. با سلام من یه مشتری ثابت هستم که هر روزه حداقل ۲تاخرید دارم تا ۵الی ۶ خرید هم میخرم کد تخفیف های خوب بزارید مانند ۵۰خرید ۲۰تخفیف یا ۱۰۰خرید ۵۰ تخفیف یا مثلا۷۰خرید ۳۰ تخفیف این کد تخفیف های جدیتون خوب نیست مثلا۱۰۰خرید ۲۰ تخفیف، کد تخفیف های قبلی خیلی بهتر بودن با تشکر از سایت اوکالا

 57. سلام لطفا کد ها بهتری بزارید مانند ۷۰ هزار خرید ۳۰ تخفیف یا ۵۰هزار خرید ۲۰تخفیف یا مثلا ۱۰۰خرید ۵۰ تحفیف

 58. لطف کنید گزینه ای هم برای تحویل حضوری در ب فروشگاه بذارید. فاصله ما تافروشگاه ۴ قدم نیست اگه با اسنپ هم بیارن اینقدر هزینه ارسال نمیشه. حتما گزینه تحویل درب فروشگاه بذارید خودمون بریم تحویل بگیریم

 59. سلام،مدتی که هیچ کدی قابلیت استفاده نداره، و هنگام استفاده صفحه روی جمله لطفا منتظر باشید هنگ میکنه

 60. سلام من یه مشتری ثابت و همیشگی افق هستم ممنون از تخفیفات عالی
  کد تخفیف بهمن اعمال نمیشد هر چی میزدیم فقط در حال چرخش بود کاش میشد تا ۲۲بهمن تمدید بشه

 61. سلام من یه مشتری ثابت و همیشگی افق هستم ممنون از تخفیفات عالی
  کد تخفیف بهمن اعمال نمیشد هر چی میزدیم فقط در حال چرخش بود کاش میشد تا ۲۲بهمن تمدید بشه

 62. ممنون که به فکر ما مشتری ها هستید.
  خدا به شما خیر بده که اینقدر تخفیفات شما خوبه.
  موفق باشید.

 63. سلام روزتون بخیر
  ممنون از اکالا بابت تخفیف ۵۰ تومانی خیلی عالی برای کف خرید ۱۰۰ تومان
  خیلی راضی بودیم به اطرافیان تبلیغ کردیم الان همه میگن پیامک میاد برا خرید اول حتما باید کف خرید ۱۵۰ تومان باشه دیگه کدتخفیف برای ۱۰۰ تومان نمیدین؟

 64. سلام چرا من هرچی کد تخفیف میزنم اصلا تخفیف اعمال نمیشه؟؟؟ فقط میزنه منتظر بمانید، اولین خریدم هم هست

 65. سلام خسته نباشید .خاهشا همون خرید ۱۰۰ هزارتومان حداقل خرید ۵۰ هزارتومان تخفیف رو برگردونید.
  شما که شعارتون فروش زیاد با سود کم بود

 66. با سلام
  من تمام کارهایی رو که برای
  ۵۰ هزار تومان کد هدیه بدون قرعه کشی
  گفتید رو انجام دادم ولی متاسفانه تا امروز هیچ خبری از کد هدیه تون نشده

 67. چرا از امروز جمعه ۱۰ بهمن، هزینه ارسال اکالا ۱۰۰درصد افزایش پیدا کرد؟!
  مگه بنزین گرون شده؟
  دلار هم که اومده پایین؟
  واقعا که…

 68. خب نمیخواین کد تخفیف بدین چرا الکی تبلیغ میکنین و وقت و اینترنت مردم رو حروم میکنید،۵۰ رو فرستادیم چیزی نشد،کد تخفیف ۵۰ هزار تومنی داشتم وارد کردم بعد از تایید میگه منتظر بمانید و بعد ۲ ساعت همون حالت میمونه و اتفاقی نمیافته

 69. چرا عزیز هست،
  اما شده به ازاء ۱۵۰،۰۰۰ تومان خرید.
  باید حتما با همون شماره ۵۰ رو پیامک کنی تا کد فعال بشه.

 70. سلام وقتتون بخیر
  ۱. کد تخفیف رو که وارد میکنم روی اعمال کد گیر میکنه و تاثیری نداره؛ مشکل از کجاست؟
  ۲. از طریق سامانه ۲۰۰۰۲۵۰۰۰ هم اقدام میکنم کدی نمیاد برام
  لطفا پیگیری کنید
  با تشکر

 71. سلام
  من‌کد تخفیفی که به موبایل خودم ارسال شد وارد میکنم میگه منتظر باشید بعد دیگه تا ابد باید منتظر بمونم
  چیکار‌کنم

 72. سلام . امروز قسمت نحوه تحویل کالا در اپلیکیشن اکالا مشکل پیدا کرده . هیچ گذینه ای برایانتخاب وجود نداره

 73. سلام وقتتون بخیر دیگه ارسال ۵۰ به ۲۰۰۰۲۵۰۰۰ واسه خرید اول وجود نداره؟؟؟همون تخفیف ۵۰ هزارتومانی خرید اول

 74. سلام
  من هرکاری میکنم کدهای تخفیفم اعمال نمیشن!بعد از وارد کردن کدهای تخفیف روی کد تخفیف گیر میکنه و وارد نمیشه،از سایت خارج شدم تاثیر نداشت!کلا اکالا رو حذف نصب کردم و دوباره نصب کردم بازم درست نمیشه؟!لطفا راهنمایی کنید

 75. سلام ببخشید پن الان عدد ۵۰رو ب سامانه۲۰۰۰۲۵۰۰۰رو زدم هنوز ن لینک دانلود داده ن کد تخفیف

 76. باسلام. چرا جلوی جابجایی مبالغ موجود در کیف پول گرفته شده؟ مگه این پول های داخل کیف پول، پول بلوکه شده خود مشتری ها نیست؟ چرا پول مشتری ها رو بلوکه کردید؟ جواب

 77. سلام این کد تخفیف برای ما میاد همه مراحل رو انجام میدیمجایگه کد تخفیف رو باید بنویسیم نمیاد

 78. سلام خطای “تعداد استفاده از کد تخفیف در دستگاه شما بیش از حد مجاز است ” را چگونه برطرف کنم

 79. خواهشا کد هارو زودتر بذارید تا مهلتش تموم نشده .یا حد اقل جاش رو تو اینستاگرام بگید تا ما هم از اونجا برداریم تا زمانش تموم نشده .چون من اکالا رو فالو کردم ولی کد هارو پیدا نکردم .ولی در کل سایتتون خوبه .

 80. سلام چرا کد تخفیف SAMWER رو وارد میکنم ارور میده این کد مخصوص روغن و برنج هندی و… ایناست من خرید اول هم هست ولی کد تخفیف کار نمیکنه چرا ۵۰رو هم ارسال کردم به ۲۰۰۰۲۵۰۰۰ولی بازهم کد تخفیف همون ارور رو میده؟؟؟؟؟!!!

 81. کد تخفیف های خرید اول کار نمیکنه، اگر نمیدین چرا بیخود تبلیغات میکنید. میگه نامعتبر هست !!!!!!

 82. من خرید اولمه چرا میگه کد استفاده شده است
  نمیخوایین تخفیف بدین پس کد واسه چی میفرستین

 83. هیچکدومشون اعمال نمیشه فقط میگه لطفا منتظر باشید
  برای اولین خریدم پیامک اومده وارد میکنم‌ میگه نامعتبره یا قبلا استفاده شده

 84. سلام از وقتی نسخه جدید اکالا رو دانلود کردم وارد هایپر فامیلی نمیشه و فقط افق کوروش رو داره ک اونم شهر سمنان اصلا نیست در حالیکه قبلا هم هایپر فامیلی هم افق کوروش سمنان رو داشت.باید چیکار کنم؟

 85. سلام خدمت دوستان گرامی
  من از ارومیه مزاحم میشم عارضم به حضور که بنده یک سری خرید کردم واز این بابت هم متشکرم ولی در دفعات بعدی فروشگاه افق کورش خرید های ما رو تحویل ندادند و وقتی هم حضوری به فروشگاه مورد نظر رفتم گفتند که ما آدرس شما رو خط کشیدیم و دیگه هیچ کالایی به شما نمی فروشیم (فروشگاه مرکزی امینی) کد ۱۲۳
  خواهشا رسیدگی کنید متشکرم

 86. من خرید کردم با کد تخفیف عالی بود
  ممنون
  اگه برای کسایی که میزن افق کوروش اما اکالا میاره باید از سایت نخرن برن برنانه رو دانلود کنند خرید کنند
  ممنون

 87. متاسفانه تو این مواقع کار خاصی نمیشه کرد،
  برای من هم اتفاق می افته، اگر کد تخفیف داشته باشم که دیر میارن (اگر بیارن) و بعدشم که طلبکارن که چرا کد تخفیف داری تو.

 88. بسیار از اکالا ممنونم بخاطر یه خرید راحت و پر تخفیف
  محصول را سر موقع و با قیمت باورنکردنی تحویلم دادن
  تو این شرایط کرونا اکالا زحمت بیرون رفتن رو از دوش ما برداشته و حتما به همه پیشنهاد میکنم.

 89. سلام
  بنده هر چی عدد ۵۰ رو با شمارم وارد می کنم کد تخفیف ۵۰ تومنی واسم نمیاد
  لطفا پیگیری کنید

 90. سلام کد تخفیف دی ماه را حواسم نبوده حذف کردم از کجا دوباره بگیرم ۴۰ هزار تومن تخیف داشتم

 91. من برا چند نفر خرید کردم کد تخفیف زدم حالا دیگه به گوشیم تخفیف نمیده میگه بیشاز حد مجاز راهنمایی کنید

 92. سلام وقت بخیر من بسته اینترنتی خریدم ولی مثل اینکه فعال نشده برام و اصن نمیدونم چی شده و ظاهرا پولش ازم کم شده چیکار کنم الان؟

 93. سلام وقت همگی بخیر من سفارش اول ثبت کردم کد هم اعمال شده چون چندتا سفارش داشتم فروشگاه قبول نکرد گفت شما زیاد خرید کردید اونا هم زحمت کشیدن لغوشون کردن.فروشگاه افق کورش شعبه حسن آباد شهرستان سنندج.

 94. باسلام ،
  چرا سایت در شهر کرمانشاه تخفیف میدهد اما هنگام زدن دکمه نهایی کردن سفارش، مبلغ تخفیف را به قیمت اصلی اضافه میکند؟ یعنی تخفیفی نمیدهد؟
  با تشکر

 95. من فقط دوبار از کد تخفیف استفاده کردم ولی میخوام دوباره استفاده کنم میگه با دستگاه شما بیش از حد مجاز می باشد میشه راهنمایی کنید

 96. تنها پیامی که می بینیم “این کد تخفیف مناسب خرید نیست”
  لطف کنید بگید پس این کد رو برای چی فرستادین؟!!!!!

 97. سلام، خوب کد هر روز ساعت ۵ و ۶ صبح بگذارید که خرید خونه میخوایم بکنیم بزنیم.از جای دیگه نخریم. دیر بزارید آخر شب که دیگه خرید نداریم. هنوز کد امروز ندادید. قبلیا هم نمیشه. ممنون

 98. سلام
  امروز ۱ دی هست و هنوز کد تخفیفی بابت جاده تخفیف (که بر اساس خرید هر ماه است ) به من ارسال نشده. لطفا پیگیری نمایید

 99. سلام
  کد تخفیف ۴۰ هزارتومانی با اعتبار ۵ روزه دارم ولی سایت پیغام “این کد تخفیف مناسب خرید از فروشگاه اکالا نیست” را می دهد.
  ELUQCM

 100. خیلی باحالین واقعا… کد تخفیف داده مثلا ۳۰ تومن بالای صد تومنم خرید کردم یبار که از فروشگاه زنگ زد گفت نمیشه بفرستیم😂 ده بارم که برای مثلا پوشک بچه میزنی فیلم بازی میکنه که نمیشه و قابل اعمال نیست… شفاف بگین تخفیف اینترنتی نداریم چرا سرکار میذارین مردمو. به فکر آبروی برند خودتون باشین حداقل

 101. ۷CKbk7 شما این کد رو اینجا برای امروز گزاشتین اما اینستاگرام اکالا یه کد دیگه ایی رو داده و کدشما رو نمیشه وارد کرد و ارور میده

 102. با سلام بنده بعد از اولین خریدم یه پیامکی اومده و نوشته شما ۵٠هزارتومان تخفیف،هدیه اولین خرید اینترنتی شما از افق کوروش!
  کدتخفیف: ******
  حداقل خرید: صدهزارتومان
  اعتبار:۵روز
  بعد از انتخاب محله افق کوروش را انتخاب کنید!
  okala.ir/koa
  حالا من که خرید اول رو قبلا کردم پ این پیام سرکاری؟ اکه هم سرکاری نیست چرا قبل از خریداولم نیومد؟

 103. من کد تخفیف ۴۰هزار ارمنی برای فاکتور۲۱۰۱۱۹۷۵۶۳۵۴۷برای خرید ۲۰۰هزارتومنیاعمال کردم که پذیرفت،ولی نهایتا”کل مبلغ فاکتور را از من کسر کرد،چطور باید ۴۰هزار تومن را پس بگیرم

 104. یک دنیا ممنون از پاسخ سریع شما.
  بله درست شد. چقدر عجیب.
  احیانا نمی‌توان کاری کرد که از طریق سایت هم بتوان کدهای تخفیف را اعمال نمود؟

 105. سلام
  روز بخیر
  موقعی که کد تخفیف را وارد می‌کنم، تخفیف محاسبه می‌شود و نتیجه را به من نشان می‌دهد. اما هنگامی که به صفحه پرداخت می‌روم، به همان مبلغ اولیه بازگشته است. یک هفته است که روی کدهای تخفیف این مشکل را دارم. باید چه کار کنم؟

 106. منکه اکثر خریدهامو با کد تخفیف از اکلا انجام مییم وراضیم فقط یه مدتی قیمتها ی روی جنسها کمتر از فکتور بود که کم کم درست شده

 107. سلام کد تخفیف ۵۰تومانی اولین خرید پیامش نمیاد برای چندین بار را امتحان می کنم?????

 108. من برای دیگران با اپلکشین رو گوشی خودم خرید انجام دادم (در واقع اکالا رو ب بقیه معرفی کردم )حالا هر کار میکنم دیگ نمیشه خودم خرید انجام بدم .لطفا این موضوع رو رسیدگی کنید

 109. کد تخفیف پیامک اومده دیروز زده ۵ روزم اعتبار داره ولی الان خرید کردم میزنه مناسب فروشگاه نیست خودتون پیام میدید بعد سایتتون قبول نمیکنه

 110. سلام من تا حالا با گوشی خودم نزدیک ۸۰ تا سفارش به شماره ای مختلف زدم اما جدیدا وقتی خرید میزنم میگه از گوشی شما بیشتر از سقف مجاز سفارش زدین مشکل از کجاست

 111. سلام تشکربابت تخفیف های هیجان انگیزتان من ۴۰ روزی هست که هیچ کدتخفیفی دریافت نکرده ام چکار کنم

 112. سلام
  اسپری بدن پرستیژ توی برنامه ناموجوده ولی توی فروشگاه هست
  یا خیلی کالا های دیگه
  دلیلش چیه؟

 113. سلام
  ادمین ممنون میشم‌جواب بدین من چند بار خرید کردم با اگ گوشیم ولی حالا که میخوام خرید کنم میاد تعداد کد تخفیف با این دستگاه بیش از حد مجاز می باشد باید چیکار کنم۰۹۳۶۰۳۶۵۵۱۶
  چنتا خ دیگه هم نصب کردم روگوشه خودم بازم اررو میده ممنون

 114. سلام به من یه کد اومده تاحالا ازش استفاده نکردم ولی موقع استفاده می زنه کد تخفیف یافت شد چییکار کنم ؟

 115. سلام خطای “تعداد استفاده از کد تخفیف در دستگاه شما بیش از حد مجاز است ” را چگونه برطرف کنم؟از یلدا ببعد دیگه اجازه نداده با کد تخفیف خرید کنم.فرمایش کردید شماره تونو بفرستید که که بررسی بشه.کجا باید بفرستیم؟ لطفا پاسخ بدید ممنون میشم

 116. سلام من امروز کد تخفیف خرید اولی رو گرفتم اماتاریخ اعتبار مال دیروز رو میرنه و کد هم قبول نمیکنه.

 117. سلام میشه یک کد معتبر برای امروز یعنی ۲۶ دی بدید
  برای اولین خرید ۱۰۰ خرید ۵۰ تخفیف

 118. سلام من تقریبا یک سال است که مشتری دائم اکلا هستم دیشب دو خرید داشتم که در هنگام ثبت سفارش کدهای تخفیف را وارد کردم، ثبت شد و مبلغ تخفیف از مبلغ قابل پرداخت کم شد ولی امروز زمانی که سفیر کارت کشید متوجه شدم در هر دو خرید کد تخفیف‌ها اعمال نشده، این کار را اولین بار است از اکالا می‌بینم.
  بنظرم اکالا دیگه مشتری به اندازه کافی پیدا کرده و شبیه خیلی از فروشگاه‌های نامعتبر اینترنتی دیگه رضایت مشتری برایش مهم نیست.

 119. باسلام خطای “تعداد استفاده از کد تخفیف در دستگاه شما بیش از حد مجاز است ” را چگونه برطرف کنم
  ۰۹۰۳۶۲۸۲۹۹۱
  من خودم سفیر افق کوروش هستم برا مشتری میخوام اعمال کنم نمیشه لطفا پیگیری کنید ممنون

 120. سلام در قزوین از اکالا خرید می‌کنم اجناسی مانند کره و روغن و گوشت و مرغ بیشتر مواقع موجود نیست الان دو هفته است که پیام تخفیف نمی آید این درست است که هر چه خرید بیشتر انجام دهیم کد تخفیف کمتری ارسال می‌شود

 121. سلام
  ببخشید چرا وقتی میخوام با سیمکارت دومم کد رو بزنم میگه استفاده از دستگاه بیش از حد مجاز است؟؟
  قبلا اینطوری نبود و با چنتا خط میشد هر کد رو استفاده کرد
  شاید یکی گوشیش دوسیمکارت باشه
  ینی نباید از هردو سیمکارتاش استفاده کنه؟؟

 122. دوباره مشکل کد تخفیف!!
  کد پیامک شده برام میزنم، اکی هست، سفارش ثبت که میشه،بدون تخفیف هست و پیک میاد شاکی میشه!!!!

  ماشالا پشتیبانی تلفنی هم که باید بیست دقیقه تو صف وایسی و تهش هم هیچی، البته اگر وصل بشی به سیستم.

 123. خسته نباشید من یکی از مشتری های اکالا هستم ولی چند وقتیه دیگه نمیتونم از کدهای تخفیف استفاده کنم و میگه که تعداد دفعات استفاده از کد تخفیف برای دستگاه شما بیش از حد مجاز است میشه راهنماییم کنید که باید چکار کنم

 124. سلام من خیلی خرید کردم الان هرچی کد تخفیف میزنم میگه دیگه مجاز نیستی چیکار کنم 😣😣😣

 125. سلام وقت بخیر
  تو تبلیغات تلویزیون تبلیغ میکنید که ۵۰ تومن تخفیف در خرید اول
  برای دریافت کد تخفیف ۵۰ هزار تومانی کافیست عدد ۵۰ را به شماره ۲۰۰۰۲۵۰۰۰ پیامک کنید
  اینکار رو انجام میداد ولی کدی برام مسیج نمیشه

 126. سلام چندین بار در مسابقات پیج اینستاگرام شما شرکت کرده ام که بی نتیجه بوده حالا هم آخریش پیش بینی دربی بود که من درست گفتم ولی بازهم از جایزه خبری نیست لطفا رسیدگی کنید ممنون

 127. سلام، ببخشید چرا چند ماهه واسه شماره من کدتخفیف ارسال نکرده اید، والا خرید اینترنتی بدون کد تخفیف به صرفه نیست و مجبوریم بریم از فروشگاه های دیگر بخریم

 128. سلام
  چند بار خرید کردم ولی حالا که میخوام خرید کنم کد تخفیف که میزنم اخطار میده که استفاده از کد تخفیف با دستگاه شما بیش از حد مجاز هست ۰۹۳۷۶۶۱۳۸۴۳

 129. سلام
  چند بار خرید کردم ولی حالا که میخوام خرید کنم کد تخفیف که میزنم اخطار میده که استفاده از کد تخفیف با دستگاه شما بیش از حد مجاز هست ۰۹۳۷۶۶۱۳۸۴۳

 130. چرا انقدر حداقل خریدوفروش بالا بردید؟؟
  قبلا کد تفیفاتون زیاد بود الان چقدر کم شده

 131. سلام به تمام مشتریان اکالا. بنده خودم از طرفداران اکالا بودم و با تخفیف های تقریبا خوب مثل هر ۵۰ هزار ۲۰ هزار تخفیف خرید میکردم ولی در حال حاضر تا این تخفیف های بدی که گذاشته خرید را متوقف کردم.
  بنظر من اگه یک ماه از اکالا خرید نکنیم و همگی از فروشگاه های دیگری خرید بزنیم. شاید درس عبرتی بشود برای مدیران اکالا وافق کوروش

 132. سلام. چرا کد تخفیف ها داره آب میره. فکر کنم تا چند روز آینده میکه به ازای هر ۲۰۰تومان خرید باید ۵۰هزار تومان بیشتر پول بدید. دارید مشتری از دست میدید. مراقب باشید

 133. خیلی وقته که دیگه هیچ کد تخفیفی برای من ارسال نمیشه..با این که داعما از اپلیکیشن سفارش میدم

 134. دارم به الگوریت این کدهای تخفیف فکر می کنم. این کد آخری(۲۰ تومن برا ۱۲۰ تومن!!) باعث شد به فکر بیفتم احتمالا دوستان اکالایی دارند از الگوریتم کدهای مخفی داوینچی برا کداشون استفاده می کنند. با همی فرمون بریم کد ۲۰ تومن خرید ۱۰۰۰۰۰۰ تومان دور از دسترس نیست!!

 135. سلام. به نظر شما کد ۲۲ دی تخفیف به مشتری هستش یا جریمه مشتری؟ ۲۰تومن ۱۲۰ تومن

 136. سلام خطای “تعداد استفاده از کد تخفیف در دستگاه شما بیش از حد مجاز است ” را چگونه برطرف کنم؟

 137. یعنی باید فاتحه این مجموعه رو خوند
  الان چند ماهه که یک به اصطلاح سفیر خرید من رو بدون هماهنگی من لغو کرد و پول من به کیف پول من رفت و الان چند وقته نه میتونم این پول رو برداشت کنم و نه خرید و تا حالا چندین مرتبه تماس گرفتم جواب درستی بهم نمیدن !!!!!!!!

 138. سلام ادمین گرامی. لطفا یکم درصد بیشتری برای تخفیف ها بدین. مثلا امروز برای ۱۲۰ هزارتومان خرید، ۲۰ هزار تومان تخفیف گذاشتین. واقعا کمه، اوایل تخفیف های بیشتری داشتین. لطفا رسیدگی کنید 🙏🏻

 139. سلام.من کدتخفیف ک میزنم میگه استفاده ازکدتخفیف بادسنگاه شما بیش ازحدمجازه رسیدگی کنیدلطفا.۰۹۹۲۴۸۷۹۹۷۶

 140. من کد ۵۰ هزار تومنی داشتم خر ید زدم برام نفرستادن کد ۵۰ هزار تومنی من هم از دست رفت تکلیف چیه

 141. سلام خدمت ادمین عزیز من مشتری پروپا قرص اوکالا هستم زیاد هم خرید میکنم ولی حالا با گوشی دیگه اجازه نمیده خرید کنم ومیگه تعداد دفعات استفاده ات زیاده میشه کاریش کرد

 142. واقعا رفته رفته درصد تخفیفتون کم میشه. نه تنها قیمت بعضی کالا ها رو در سایت بیشتر از روی قیمتشون ثبت کردید، الانم که دیدید درحال پیشرفت هستید کد تخفیف با ارزش کمتری میدید، به قول اون دوستمون کم مونده برای ۵۰۰ هزار تومن خرید، ۲۰ هزارتومن تخفیف بدین

 143. چرا کیف پول کار نمی کنه؟
  الان دو ماه هست غیرفعاله نه شارژ میشه نه مبلغ میشه ارسال کرد نه خرید میشه کرد چند بار هم تماس گرفتم هیچی نشده!

 144. سلام. من از اکالا خرید کردم و قبلا خیلی هم راضی بودم ولی الان چند روزه کلا وارد نمیشه و میگه مشکل ارتباط با سرور چه کار باید بکنم. ممنون

 145. اشکالات رو گفتم بقیه دوستان هم تایید کردند.ولی مشکل از جای دیگه است. دوستانی که طراح سایت هستند به نظر میرسه تسلط کافی در این مقوله ندارند .و گرنه چرا باید در سایتی که مثلا گزینه لغو سفارش هست دکمه مربوطه کار نکنه(همه تایید کردند). خوب راهکار چی هست؟ راهکار اینکه با یکی از شرکتهای نرم افزاری که بیس قوی داره قرار داد ببندید مشکل رو براتون حل کنند. سایت شما از پایه اشکال داره افق کوروش هم با زیرساخت قوی مالی میتونه اینها رو براحتی حل کنه. موفق باشید.

 146. سلام برای من کد ۵۰ تومن تخفیف اولین خرید ارسال شد استفاده نکردم زمانش تموم شد الان قصد خرید دارم اولین خریدم هست چجوری میتونم کد تخفیف بگیرم؟

 147. ادمین محترم این چه تخفیف های مسخره ای است که دارید. هر ۸۰هزار تومان ۲۰هزار تازه ۲هزار هم برای هزینه میگیرید میشه ۱۸هزار تومان. قیمت ها رو دریت کنید تخفیف ندید من دیروز رفتم از وین مارکت خرید زدم پنیر ۴۰۰گرمی هراز را گذاشته ۹۰۰۰تومان ولی شما گذاشتید ۱۲۲۰۰.خودتون را گرفتید یا مارو

 148. متاسفانه برخی از پیک ها رفتار نامناسبی دارند،
  من هم به اون مشکلات برخور کردم، و چون کارمندان فروشگاه رو میشناسیم میدونم که مشکل از پیک هست.
  شما یک پیامک برای نظرسنجی کیفیت خدمات میاد حتما اونجا این موارد رو مطرح کن، پیگیری میکنن ظاهرا.
  یک بار که نه چند بار پیک محل ما نسشته بود تو ماشین که من برم ازش بگیرم، آخرین بار دیگه تحمل نکردم و بهش اعتراض کردم، اول محل نزاشت. بعد که گفتم موقع نظرسنجی من نظر واقعیم رو میگم، یهو رفتارش عوض شد.

 149. سلام کد تخفیف هایپر فامیلی رو دارم اما اپلیکیشن اجازه ورود به هایپر فامیلی رو نمیده .
  لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام. دوست عزیز هایپرفامیلی در شهرهای قم، مشهد، تبریز، کرمان، یزد، سمنان، بابل، نیشابور، گنبد کاووس، کاشان و بجنورد آماده خدمت رسانی است.

 150. سلام اپ اوکالا رو چند بار بروز‌رسانی کردم ولی باز خطا “عدم ارتباط با سرور میده
  لطفا راهنمایی کنید

 151. سلام چرا میخوام خرید کنم کدرو میزنم میگه تعداد استفاده شما از دستگاه بیش از حد مجازه من تا حالا از این خط خرید نکردم

 152. فروشگاه آزادی اییینقدر افتضاحه که همیییشه یا جنس اشتباه میفرسته یا خریدلغو میکنه یا جنسو نمیاره در خونه .مرجوع میکنه . همییییشه ی خداهم خرید هارو دوروز بعد تاریخ ارسال کالا میارن و طلبکارهم هستن .میگن یا کد رو ارسال کن یا کالارو نمیاریم

 153. باسلام خطای “تعداد استفاده از کد تخفیف در دستگاه شما بیش از حد مجاز است ” را چگونه برطرف کنبم؟ باتشکر

 154. سلام منظقه صدرا تهران قبلا افق کوروش و اکالا داشت
  الان فقط اکالا ورزشگاه رو میاره و هیچ کدوم از کد تخفیفا کار نمیکنه
  بیرون میام دوباره وارد میشمم فرقی نمیکنه

 155. اکالا خیلی عالیه اصلا حرف نداره به همه دوستان و اشنایان توصیه کردم و می کنم الان تو ده ماه که در شهر ارومیه شروع به کار کردید بیش از صد تا سفارش با موفقیت ثبت کردم وتا حالا همه کالاهای که از مرکز رسالت ارومیه منطقه بازارباش اوردند راضی بودم و تا حالا خرابی نداشته واقعا خیلی عالی هستید البته نسبت به دیج ی کااا و بقیه فروشگاهها موجود در ارومیه هم عالی هستید امیدواروم هر روز بیشتر پیشرفت کنید در ضمن کدهای تخفیف مثل سی تومن برای هفتاد تومن را بیشتر قرار دهید بسیار سپاسگزارم.

 156. کد تخفیف رو زودتر بذارین یا جوری باشه که کد تخفیف روز قبل تا زمان اومدن کد جدید قابل استفاده باشه. بعضی کالاها مثل شیر یا پنیر اگه اول وقت خریداری نشه ناموجوده و کد هم براش کار نمیکنه

 157. سلام
  کد تخفیف رو که میزنی تخفیف اعمال میشه ولی وقتی که تایید نهایی رو میزنی تخفیفی در کار نیست.
  گزینه لغو سفارش کار نمیکنه. زنگ میزنی به فروشگاه برای لغو سفارش کلی ناراحت میشن و غرغر میکنن که شما بلد نیستید خرید کنید و دارید مردم آزاری میکنید و از این جور حرفا.
  یا سایتو درست کنید یا به کل این کدهای تخفیفی رو جمع کنید و مردم الاف نکنید. حداقل یه پاسخی به این اشکالات از این دست بدید. من که پاسخی ندیدم.

  1. سلام دوست عزیزم سقف خرید از این کدها محدوده و بهتره زمانی که اعلام شد استفاده کنید. از اپلیکیشن اکالا برای استفاده از این کدها استفاده کنید. اپ خود را به روز رسانی کنید.

 158. آقا یک سوال. سایتتون حالا نه زیاد عالی ولی در حد متوسط کار می کرد چه لزومی داشت آپدیتش کنید؟ الان همه چیش بهم ریخته. کد میزنید میریم خرید کنیم وارد میشه اعمال میکنه تایید نهایی که میزنیم یهو میپره بیرون قیمت بدون کد محاسبه میکنه؟!! قبلا از دوتا فروشگاه محل میشد انتخاب کرد الان اصلا سرچ کار نمیکنه!! لغو سفارش که قربونش از اول کار نمی کرد. زحمتت خودتون میشه پیکه بنده خدا میاد ماهم برگشت میزنیم!

 159. سلام. ۱ هفته است که کدهای تخفیفتون اعمال نمیشه. کد رو میزنم از مبلغ کسر میشه بعد ک میخوام خرید رو نهایی کنم میگه خطا کد اعمال نشد!!!
  مشکل عمیده نه؟ چون اگر سهوا بود فوقش یکی دو روز بعد باید درست میشد دیگه. با ۲ تا سیستم و ۲ تا اکانت مختلف تست کردم همینطوری بود

 160. سلام. چند نکته اینکه اخیرا سایتتون بد جوری آزار دهنده شده.
  ۱.گاهی آدرس را هر چی میزنی پیدا نمیکنه.
  ۲. کد تخفیف را میزنی از مبلغ کم میکنه ولی موقع نهایی کردن میبینی بدون تخفیف ثبت شده.
  ۳.لغو سفارش هم از طریق سایت نمیشه انجام داد. یکبار نیم سااعت پشت خط بودم که سفارش را کنسل کنم و بالاخره به اپراتور گفتم سفارش را لغو کنه ولی باز هم سفارش را فرستادن. انگار اپراتور هم دکوره
  ۴. گاهی اصلا هرچه میخوای خرید کنی میگه اارئه خدمت در فروشگاه شما وجود ندارد مخصوصا وقتی کد تخفیف وجود داره
  ۵. سفارش چیز دیگه ای دادم و بدون هماهنگی کالای دیگری با دو برابر قیمت که تخفیف هم نداشت جایگزینش کردن
  ۶. سفارش مرغ دادم در سایت هم موجود بود ولی سفارشم را بدون هیچ توضیحی لغو کردن
  ۷. سفارش خرید دادم ولی بدون هیچ اطلاعی سفارش ارسال نشد و بعد از اینکه من یک روز که بیرون هم کار داشتم برای اینکه پیک پشت در نمونه بیرون نرفتم و کلی پیگیری. با ۲۴ ساعت تاخیر برام فرستادن
  ۸. نوشتین سفارش بالای ۱۰۰ ارسال رایگانه در حالیکه بالای ۱۲۰ را رایگان در نظر گرفتین.

  بازهم بگم خدایی اگه فروش اینترنتی بلد نیستین در اکالا را تخته کنین

 161. سلام من از طریق وب که خرید می کنم مرحله آخر کد تخفیف اعمال می شه ولی دکمه تایید نهایی رو که می زنم پیغام می ده “کاربر گرامی کد تخفیف اعمال نشده است. لطفا روی دکمه اعمال کد تخفیف کلیک کنید” و اگر بعد از آن پیغام “آیا میخواهید خرید خود را نهایی کنید؟” رو تایید کنم کد تخفیف اعمال نمی شه، مشکل چیستف با ۲ مرورگر mozila و edge امتحان کردم نشد.
  ممنون

 162. اول سلام
  و بعد …
  کد تخفیف زدم ثبت شده سفارش تایید کردم و دیدم که کد تخفیف بعد از ثبت سفارش حذف شده!!!
  چه کاریه؟ از اول کد تخفیف پیامک نکنید یا اگر تخفیف دادید پاش وایسید و اینطوری برای خودتون دردرسر درست نکنید و وقت مردم رو هم تلف نکنید.

 163. چرا قیمت های افق کوروش در اکالا،بیشتر از خود فروشگاه های افق کوروش برای خرید حضوری هست؟
  یه جنس توی اکالا خریدم ۱۶ تومن، توی فروشگاه ۱۱ تومن بود
  دلیل اختلاف قیمت ها واسه چیه ؟
  اینطوری خرید از اکالا حتی با تخفیف هم ارزش نداره

 164. باسلام خطای “تعداد استفاده از کد تخفیف در دستگاه شما بیش از حد مجاز است ” را چگونه برطرف کنبم؟ باتشکر

 165. سلام من چون بچه کوچیک دارم همیشه اینترنتی خریده‌ام انجام میدم و از فروشگاه افق کوروش و اکالا هم چندین مرتبه خرید کردم .حالا دوباره که میخوام خرید کنم و از کد تخفیف برای مشتریان دائمی استفاده کنم میگه تعداد دفعات استفاده از تخفیف بیش از حد مجاز
  این چه قانونیه .من میخوام از مشتریاتون باقی بمونم اما بدون تخفیف ترجیح میدم خرید نکنم لطفا این محدودیتو برطرف کنید اینطوری مشتریانتونو از دست می دین لطفا پیگیری کنید جواب منم بدین که کاره چیه؟اینم شکرانه
  ۰۹۳۰۹۰۱۲۵۳۴

 166. سایت اکالا به هیچ وجه اجازه خرید از فروشگاه افق کوروش را در هیچ محله ای نمیده و عملاً تمام کدهای تخفیفی را که ارسال میکنه ارزش نداره
  ولی در زمانهایی که کد تخفیف وجود نداره به راحتی وارد فروشگاه افق کوروش میشه
  علی الظاهر دستکاری در سایت برای عدم دسترسی به فروشگاه افق کوروش و استفاده از کد تخفیف وجود دارد
  تماس هم گرفتم کارشناس محترم گفت در آن منطقه افق کوروش خدمات نداره در صورتیکه من چندین محله را انتخاب کردم و هیچ کدام جواب نداد

 167. سلام من از مشتریان قدیمی شما هستم.الان هم اینترنتی خرید میکنم ولی الان پیام میده با این دستگاه سقف مجاز کد تخفیف رد شده چکار کنم؟
  ممنون میشم راهنمایی ام کنین

 168. سلام. الان یکی نخواد از اپلیکیشن استفاده نکنه چیکار کنه سایت درست کنید خو کد تخفیف اعمال نمیشه

 169. سلام ادمین محترم. چرا هر روز داره تخفیفات مشتریان قدیمی کمتر و کمتر میشه. بجای اینکه مشتری رو بیشتر جذب کنید تا از وین مارکت یا اسنپ مارکت خرید نکنه.

 170. من با خطم دوتا سفارش دادم که یکی کد تخفیف اولین خرید بود ویه کد ۲۰ تومنی که دومی فروشگاه سفارشمو کنسل کرد حالا دوباره میخوام چیز دیگه ای سفارش بدم میگه کد تخفیف بیش از حد مجاز

 171. سلام من کد تخفیف میزنم میگه کد تخفیف با این دستگاه بیش از حد مجاز است چرا؟یعنی دیگه نمیشه خرید کنم

 172. کد جاده تخفیف فرستادید اما همون مشکل این چند روز یعنی وقتی کد تخفیف می زنیم پیغام می ده کد تخفیف اعمال نشده ، دکمه اعمال کد تخفیف را کلیک کنید. چرا جواب نمی دید؟ از چی می ترسید؟

 173. سلام , کد تخفیف و باشگاه اول اعمال میشه با لمس آیکون “نهائی کردن سفارش” هم تخفیف باشگاه و هم تخفیف کد با ظاهر شدن پیغام “کاربر گرامی کد تخفیف اعمال نشده است. لطفا روی دکمه اعمال کد تخفیف کلیک کنید ” از بین میره . با اپلیکیشن و نسخه وب هر دو همین حالت وجود داره

 174. سلام , زمان نهائی کردن سفارش پیغام عدم اعمال کد تخفیف ظاهر میشه درصورتیکه کد تخفیف اعمال شده . این وضعیت حدود یکهفته ای هست که هر روز تکرار میشه . علاوه بر عدم محاسبه کد, تخفیف باشگاه هم که در صورتحساب دیده میشه دوباره پس از نهائی کردن سفارش حذف میشه . یه فکری به حال این قضایا بکنید . به عبارتی کورش رفته رفته داره مقبولیت و محبوبیت خودش رو از دست میده

 175. سلام
  کد تخفیف رو وقتی تو سایتتون میزنیم اعمال میشه و مبلغ رو کسر میکنه اما وقتی تایید نهایی رو میزنیم پیغام میده که کد تخفیف اعمال نشده و دکمه اعمال رو بزنین!!!!

 176. سلام.چند روز میشه که شیر نایلونی پگاه را شارژ نمیکنید و همچنین نه دیروز و نه امروز کد تخفیف اکالا اعلام نکرد.

 177. سلام. نه دیروز و نه امروز کد تخفیف اکالا اعلام نکرد. شیر نایلونی پگاه هم چند روز هست که نمیارید.

 178. سلام متاسفانه سایتون وقتی میخوام بازه ای انتخاب کنم و به مرحله ثبت نهایی خرید برم
  یه پیغام میده
  آیا میخواهید به اوکالا منتقل شوید و من خیر رو میزنم ولی صفحه سفید میشه و بعد از بروز رسانی صفحه متوجه میشم فروشگاه ام اوکالا به عنوان پیش فرض انتخاب شده و نمیتونم از کد تخفیف اولین خرید افق کوروش استفاده کنم چون برای فروشگاه اوکالا نیست
  لطفا این مشگل رو حل کنید وقتی هم تماس میگیرم اپراتور هاتون میگن از اپلیکیشن استفاده کن ولی گوشی من به دلایلی نمیشه اپ برنامه شمارو نصب کنم و مجبورم از نسخه وب سایت استفاده کنم

 179. ار همون اول مشتری اکالا و افق کوروش هستم. اما چند روزی می شه که کد تخفیف رو می زنیم اعمال میشه و از مبلغ نهایی کم میشه ولی تا میام خرید رو نهایی کنم پیغام می ده که :”کاربر گرامی کد تخفیف اعمال نشده است.لطفا روی دکمه اعمال کد تخفیف کلیک کنید.” عین متن پیغام همینه. لطفا و خواهشا به احترام اینکه از همون ابتدا مشتریتون بودم و هستم این مشکل رو حل کنید یا پاسخ بدید که اشکال کار کجاست.

 180. ار همون اول مشتری اکالا و افق کوروش هستم. اما چند روزی می شه که کد تخفیف رو می زنیم اعمال میشه و از مبلغ نهایی کم میشه ولی تا میام خرید رو نهایی کنم پیغام می ده که :”کاربر گرامی کد تخفیف اعمال نشده است.لطفا روی دکمه اعمال کد تخفیف کلیک کنید.” عین متن پیغام همینه. لطفا و خواهشا به احترام اینکه از همون ابتدا مشتریتون بودم و هستم این مشکل رو حل کنید یا پاسخ بدید که اشکال کار کجاست.

 181. سلام تا الان چهار نوبت خرید کردم هر هفته یک کد تخفیف برام میومد ولی الان دوسه هفته شده دیگه کد تخفیف نمیاد اگه منظورتان اینه بدون کد خرید کنم محاله چون بدون کد جنسهاتون از بیرون گرون تره!

 182. سلام. چرا تخیف ۱۲ دی درج نمیشه؟ لطفا مشخص کنید کد تخفیفات چه ساعتی درج میشه…
  ممنون

 183. سلام .الان چند وقت هست هر کد تخفیفی با هر شماره ای وارد میکنم میگه این کد مناسب خرید از فروشگاه نیست چرا؟؟

 184. تخم مرغ تنظیم بازار چه موقع توی فروشگاه شارژ میشه ملکه هر وقت صبح و شب نگاه کردیم نداشتند

 185. سلام و وقت بخیر. من از کد تخفیف مشریان همیشگی استفاده کردم اما پیام میدهد: “این کد تخفیف به جز روغن های خوراکی، برنج هندی و کالاهای تنظیم بازار برای سایر کالاها قابل استفاده است.”. در حالی که من چنین کالاهایی را سفارش نداده بودم و بنابراین کد کار نکرد!!
  از کجا می توان فهمید که کالای سفارش داده شده، کالای تنظیم بازار است؟
  مرسی

  1. کالاهای اساسی و تنظیم بازار که شامل روغن خوراکی، شکر، برنج خارجی و تن ماهی است، ممکن است محدودیت‌هایی وجود داشته باشد.

 186. سلام و وقتتون بخیر. من از کد FTy4jH برای مشتریان همیشگی استفاده کردم ولی پیام میده: “این کد تخفیف به جز روغن های خوراکی، برنج هندی و کالاهای تنظیم بازار برای سایر کالاها قابل استفاده است.”
  در حالی که من این کالاهارو سفارش نداده ام. پس چرا این کد کار نمیکند؟ پیشاپیش مرسی ازپاسخگویی

  1. کالاهای اساسی و تنظیم بازار که شامل روغن خوراکی، شکر، برنج خارجی و تن ماهی است، ممکن است محدودیت‌هایی وجود داشته باشد.

 187. کد تخفیف برام ارسال شده خرید میزنم اعمال میکنه میخام نهایی کنم میگه کده اعمال نشده؟ دکمه اعمال بزنید. این یعنی چی؟ یعنی کده الکیه!! خودتون سایتتون چک میکنید؟ نرم افزاری پر باگه هک نشید شانس آوردید.

 188. سلام ، این داستان جدید باز چی هست؟ کد تخفیف میزنیم اعمال میکنه وقتی میخای نهایی کنی میگه اعمال نشده دکمه اعمال بزنید؟ قبلا اینطور نبود چرا؟

 189. من می‌خوام از کدهای تخفیف استفاده کنم ولی میگه برای کالاهای تنظیم بازاری نمیشه استفاده کرد، درحالی‌که من در سبدم برنج ایرانی دارم! الان این جزو کالاهای تنظیم بازاری هست با این قیمت!؟

 190. ناشناس گفت:
  سلام به همگی، یه چندتا مشکل اساسی هست که احتمالا از باگ سیستمی است!!:
  ۱- براتون کد تخفیف پیامک میشه، خرید میزنید و کد رو اعمال می کنید. ولی عملا……
  گفتید سوالات قبلا پاسخ داده شده. چه خوب بود لینک میدادید. مثلا من هنوز متوجه وجود گزینه “لغو سفارش” (که البته بلافاصله بعد از ست شدن سفارش هم کار نمیکنه) نشدم!!

 191. سلام
  واقعا ممنونم ازهمه کارمندان افق کوروش وکارمندان کوروش خیابان بهار.
  کریمی

 192. با این که کد اعمال میشه ولی لحظه پرداخت میگه کد اعمال نشده روی دکمه اعمال فشار دهید

 193. دوست عزیز این مقاله رو خوندم . شما مطلب من رو نخوندید .اصلا نوشته من به این مقاله ربطی نداشت و دقیقا مشکل از عدم امدن فروشگاه های افق کوروش در سایت بعد لاگین هست و فقط اکالا را نشان میده و به همین علت از کد تخفیف افق کوروش استفاده نمیشه کرد و منم گفتم مشکل داره سایتتون.
  شما یه تست ساده هم نکردی سایت رو

 194. باسلام مجدد

  تخفیفات مربوط به دوستان قدیمی چند وقته دیگه گذشته نیست…
  واقعا کم هستش…

 195. ادمین عزیز کد تخفیفی که مربوط به امروز هست میزنیم اما وقتی میخام ثبت کنم میگه اعمال نشده دکمه اعمال بزنید اما بازم ثبت نمیشه
  سیستمتون ایراد داره درستش کنید لطفا

 196. چرا ساییتون کد تخفیف رو اعمال نمیکنه؟؟؟؟؟
  تو قسمت کد تخفیف ، مینویسه تخفیف اعمال شد ولی آخرش که نهایی کردن سفارش رو میزنم همش پیغام میده کد تخفیف اعمال نشد!!!!

 197. مردم رو مسخره کردید با این سایت مزخرفتون..
  پیامک میدید کد تخفیف چقدر وقت میزاریم کالا انتخاب میکنیم بعد میگه مناسب اکالا نیست.
  سایتتون مشکل داره . وقتی یه منطقه رو انتخاب مبکنبم و افق کوروش رو انتخاب میکنیم اگه با یوزر ورود کرده باشی فقط اکالا رو نشون میده و افق کوروش رو نمیاره . وقتی هم لاگین نیستی و افق کوروش رو انتخاب میشه و کالا رو انتخاب مبکنی به مرحله ورود که میرسی بعد ورود دوباره اکالای اون منطقه رو میاره. به همین راحتی ملت رو سر کار گذاشتید.و در نتیجه از کد تخفیف نمیشه استفاده کرد

  1. سلام
   دوست عزیزم اگر این مقاله را با دقت خوانده باشید این کدهای تخفیف فقط مخصوص خرید از فروشگاه افق کوروش است.

 198. امروز اینستاگرام چک کردم اما چیزی پیدا نکردم میشه راهنمایی کنید یا لینک بزارید

 199. لطفاً کد تخفیف به افراد نیازمند و کم درامد و معلمان و دانش جو ها هم بدید چون واقعاً بیشتر از همه دانشجویان تحت فشارند و مسابقه آنلاین بزارید تست هوش یا بازی و به برنده ها هم کد تخفیف بدید ممنون

 200. سلام به همگی، یه چندتا مشکل اساسی هست که احتمالا از باگ سیستمی است!!:
  ۱- براتون کد تخفیف پیامک میشه، خرید میزنید و کد رو اعمال می کنید. ولی عملا کد اعمال نمیشه. برا ما که اینطور شد وقتی هم پیک اومد دیدیم از قیمت رایج بازار بیشتره چه برسه تخفیفم خورده باشه. برگشت زدیم. چون لغو سفارش نداشت. البته طرف یه مقدار غرغر کرد!!
  ۲- در تنظیمات سفارشهای باز اگه لغو سفارش بزنید هیچ کاری انجام نمیشه. نمی دونم گزینه لغو سفارش برا چی هست؟!! مرورگر کروم بود.
  ۳- کف ارسال رایگان بر خلاف اونچه عنوان شده ۱۰۰ هزار تومان نیست. یه فروشگاه ۱۲۰ تومنه یه فروشگاه یه چیز دیگه!!
  ۴- قیمت افق کوروش با هایپر فامیلی متفاوته بعضی جاها خیلی هم تفاوت داره.احتمالا هایپر خصوصی تر از افق کوروشه؟!!اینطوره واقعا؟
  ممنون

  1. سلام دوست عزیز ممنون از حسن توجه شما. همه این مشکلاتی که مطرح شد در قسمت سوال‌های متداول در سایت جواب داده شده است.

 201. سلام من امروز اولین خریدمه ولی هنوز هیچ پیامکی حاوی کد تخفیف برای من نیومده حالا من چکار کنم سفارشمو ثبت کنم یا نه

  با تشکر از افق کوروش

  1. سلام دوست عزیز. کدهای تخفیف به صورت روزانه در اینستاگرام و در اینجا برای خرید اول از افق کوروش اعلام می‌شود.

 202. چرا قیمت های خرید آنلاین با فروشگاه افق کوروش فرق داره؟
  اکثر قیمتها بالاتر از فروشگاه و خرید حضوری هست

 203. سلام من بار اول هستش که برام پیام تخفیفی اومده ولی تو نرم افزار کالا نمی‌دونم کجا ثبتش کنم

 204. کد تخفیف ثبت میشه ولی در هنگام خرید نهایی پیامی ظاهر میشه که کد تخفیف شما اعمال نشد مشکل چی هست؟

 205. سلام برای من کد تخفیف همراه همیشگی و جاده تخفیف ارسال شده و گفته تخفیف بی قید و شرط!
  ولی سایت کد تخفیف رو برای خرید زیر ۵۰ تومان اعمال نمی کنه و درواقع قیدو شرط گذاشتین!

  ضمنا عملا چیز خاصی برای خرید تو سایت نمونده. خیلی چیزا ناموجود شده و شارژ نمیشه. افق کوروش و اکالا خرید مایحتاج معمول رو پوشش نمیده. در نتیجه ناچارم جای دیگه خرید کنم که همش رو داشته باشه

 206. لطفا مشکل اینکه …دستگاه شما بیش از حد مجاز از کد تخفیف استفاده کرده است را حل کنید …..خواهشا

 207. سلام چ جوری میش از خود فروشگاه اکالا تخفیف گرف ؟ و ایا فروشگاه اکالا شامل شهر رشت میش؟

 208. سلام ، واس من ارور میده بیش از اندازه از این دستگاه کد تخفیف استفاده کردین ..تخفیف اعمال نمیشه چرا؟ و اینکه درست میشه؟

 209. سلام
  کد تخفیف رو که وارد میکنم و رو دکمه اعمال که میزنم مبلغ کد تخفیف از حساب کم میشه اما زمانی که میخوای خرید رو نهایی کنی پیغام کد تخفیف اعمال نشد رو میده و با اینکه مبلغ نهایی تخفیف خورده هست وارد درگاه پرداخت که میشی مبلغ نهایی بدون تخفیف و مبلغ اصلیه…. مشکل کجاست؟

 210. خیلی جالبه. هر کس می گه کد تخفیف رو وارد کرده و جواب گرفته که این کد تخفیف مناسب خرید از اکالا نیست شما می گین هست؟ یعنی مردم همه دروغ می گن؟ یه کم فکر نمی کنین شاید یه مشکلی از طرف اکالا وجود داره و باید حل بشه؟ من که چهار بار اعتراض توی سایت ثبت کردم که این کدهای تخفیف احمقانه رو برای من نفرستن بازم می فرستن. حتی تنظیمات پیامکی رو هم درست کردم بازم پیامک میاد. واقعا تحسین برانگیزه این همه احترام اکالا به مشتریانش

 211. با این که کد اعمال میشه ولی لحظه پرداخت میگه کد اعمال نشده روی دکمه اعمال فشار دهید

 212. سلام کد تخفیف شب یلدا که ارسال شده قابل استفاده نمیباشد.لطفا بررسی بفرمایید.

 213. سلام چرا عدد۵۰روبه شماره ۲۰۰۰۲۵۰۰۰ میفرستیم ولی هیچ کدتخفیفی نمیده اگرم بفرسته انقضاء شده میفرسته

 214. سلام
  من اولین خریدمو انجام دادم و کد تخفیف ۵۰ هزار تومانی وارد کردم، اما از طرف افق کوروش به دلیل نبود کالای سفارش داده شده، خرید من لغو شد. کد تخفیف من بلااستفاده شد.
  راه حلی وجود داره؟ الان باید چه کاری انجام بدم

 215. سلام
  من اولین خریدمو انجام دادم و کد تخفیف ۵۰ هزار تومانی وارد کردم، اما از طرف افق کوروش به دلیل نبود کالای سفارش داده شده، خرید من لغو شد. کد تخفیف من بلااستفاده شد.
  راه حلی وجود داره؟

 216. سلام من اولین خریدم هست به شماره ۲۰۰۰۲۵۰۰۰ عدد ۵۰ رو اسمس کردیم ولی پیام کد تخفیف نیومد
  مجدد از سایت زدم کدتخفیف ۳۰ تومنی داد
  چطور باید تخفیف ۵۰ هزارتومنی رو فعال کرد و کدش و گرفت؟

 217. سلام با گوشیم بیشتر از ۵تا خرید نزدم میخوام خرید کنم میگه تعداد تخفیف استفاده شده بیش از حد مجاز است، لطفا این مشکل رو حل کنین

 218. سلام من چند بار خرید کردم با این گوشیم ولی حالا که میخوام خرید کنم میاد تعداد کد تخفیف با این دستگاه بیش از حد مجاز می باشد باید چیکار کنم

 219. من اولین خریدم رو میخوام انجام بدم. کد رو باید کجا وارد کرد. در اپلیکیشن محلی برای وارد کردن کد نیست

  1. سلام. بعد از انتخاب زمان ارسال در قسمتی که برای پرداخت هزینه وجود دارد، کادری باز می‌شود که می‌توانید کد تخفیف خود را در آنجا ثبت نمایید.

 220. سلام
  من دو کد ۵۰ تومانی شب یلدا و یک کد ۱۰ تومانی داشتم. بیش از ۱۰ بار تکرار کردم، هیچکدام کار نکردم خطای«این کد مناسب خرید از فروشگاه کالا نیست» را می داد. چندین بار هم تماس گرفتم احتمالا یک روز کامل باید پشت خط می ماندم تا نوبتم شود

 221. سلام خود اکتفا برام کد می‌فرسته اما باز میگه استفاده بیشتر حد مجاز می‌باشد . این دیگه چه مدلشه .

 222. تلفنهای داخلی اصلا جوابگو نیستن. به محض زدن کد قطع میشن. متاسفانه در شهرستانهایی مثل بیرجند فروشگاهی که اتومات در محدوده من انتخال میشه هیچی نداره. و اون چیزهایی هم که موجود هست بدترین و ناشناخته ترین برندهای بازار. من واقعا نمی دونم شناخت نیاز مشتری و برند در نظر گرفته برای شهرستانا با چه سیستمی انتخاب میشه. من می خوام خرید کنم ولی اصلا چیزی ندارن که بتونم بخرم مگر هر روز فقط پودر لباسشویی و ماکارونی و روغن بخرم

  1. دوست عزیز این کدها به صورت روزانه آپدیت می‌شود و تا زمانی که استوری را مشاهده کنید قابل استفاده است. در ضمن فقط مخصوص خرید از افق کوروش است.

 223. سلام ببخشید چرا همش افق کوروش کد تخفیف داره؟😔
  من کالاهایی که میخوام افق کوروش ‌موجود نیست اما اکالا موجوده…هیچوقت کد اکالا واسم نمیاد….

 224. سلام ارور میده تعداد دفعات با دستگاه بیش از حد مجازه چیکار باید بکنم ؟۰۹۳۳۵۱۵۵۱۰۶

 225. سلام بنده میخوام خرید کنم کد تخفیف رو ک میزنم میگه تعداد دفعات از دستگاه شما بیش از حد مجاز است در صورتی ک من فقط یک خرید با تخفیف داشتم الان میخوام بالای ۱۰۰ تومن خرید کنم و تخفیف ۳۰ تومنی بزنم نمیشه یا حتی با شماره های دیگه هم امتحان میکنم با گوشیه خودم همین خطا رو میده

 226. سلام
  منم روی سایت اکالا وقتی افق کوروش را انتخاب میکنم بازم میره روی اکالا
  خارج شدم و دوباره وارد شدم حتی آدرس را پاک کردم ولی فرقی نکرد
  سایتتون مشکل داره و وارد افق کوروش نمیشه بعد کد تخفیف دادین،
  چرا سایت اکالا تخفیف نداره حالا که خرابه

 227. سلام کد تخیف شب یلدایی من اعمال نشد ۲۰۰ هزار تومن شب یلدا خرید کردم.بعد میخوام سفارش لغو کنم اعمال نمیشه

 228. من تا حالا خیلی خرید کردم هم حصوری هم اینترنتی ولی چن روزه با کد میخام خرید کنم میگه تعداد کد تخفیف با این دستگاه بیش از حرد مجاز است باید چکار کنم

 229. سلام کد تخفیفم و میزنم میگه تعداد دفعات بیش از حده ولی من ازاین خطم استفاده نکردم

 230. چجوری باید از افق کوروش خرید کرد؟ من روی مپ، مهرشهر کرج رو انتخاب میکنم. بعد در گزینه فروشگاه ها، افق کوروش رو میزنم ولی وقتی به صفحه فروشگاه میاد، باز هم اون بالا زده خرید از اکالای مهرشهر. و بعد هم کد تخفیف رو قبول نمیکنه.
  تلفنی هم که روی سایت اعلام کردید، مشکل داره و اصلا داخلی رو تایید نمی کنه.
  شاید بد نباشه مشکلات فنی سایت و تلفن و … رو حل کنید تا مردم انقد گرفتار نشن

  1. سلام دوست عزیز. از اکانت خود بیرون بیایید. مجدد وارد شده و روی لوکیشن آدرس خود و افق کوروش را انتخاب کنید.

 231. طبق وعده تون ۲۰۰ هزار تومان شب یلدا خرید کردم و کد تخفیف برام ارسال شده. ولی سایت کد رو قبول نمیکنه و این اخطار رو میده:
  “این کد تخفیف مناسب خرید از فروشگاه اکالا نیست”
  با این وضعیت فکر نکنم دیگه از اکالا خرید کنم

 232. سلام.
  کد تخفیف یلدایی که دو تا ۵۰ هزاری هست رو نمیشه استفاده کرد.
  میگه این کد مناسبت افق کوروش نیست.
  لطفا رسیدگی و راهنمایی کنید

  1. این کد تا شب یلدا قابل دریافت و استفاده بود. چنانچه این کد را دریافت کردین برای افق کوروش قابل استفاده است.

  1. سلام دوست عزیز
   تاریخ استفاده از این کدها ۲۴ ساعت و از زمانی که در استوری اینستاگرام قرار می‌گیرد، قابل استفاده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا