طالع بینی (فال) ازدواج اردیبهشت ۲۰۱۹

فال ازدواج اردیبهشت

طالع بینی ازدواج اردیبهشت، برج ثور (گاو ) 2019:

طالع بینی ازدواج برج ثور (گاو ) 2019 سال روشن و خوب پیش بینی شده است.

نیمه اول سال یک دوره پرمخاطره برای زندگی متاهلی شما خواهد بود. طالع بینی ازدواج برج ثور (گاو ) 2019 روزهای پر برکتی را پیش‌بینی می‌کند. امسال همچنین باید از سلامت والدین خود مراقبت کنید. در نیمه دوم سال، دلایل زیادی برای خوشحالی خود خواهید داشت. اینها ممکن است شما و شریک زندگی تان را به یکدیگر نزدیک کنند. ممکن است خبرهای خوبی از همسرتان دریافت کنید. همسر شما در محیط کاری خود عملکرد خوبی خواهد داشت. همسر شما در همه شرایط در کنار شما خواهد بود و هر دو شما تصمیمات مشترک و متحدی خواهید گرفت. این وحدت و هماهنگی به شما کمک می‌کند. پیوند متقابل شما قوی‌تر می‌شود. علاوه بر این، شما باید شفافیت در روابط خود حفظ کرده و فضای کافی را به شریک زندگی خود بدهید. این امر منجر به یک ازدواج بدون دعوا خواهد شد. یک سفر عاشقانه با شریک زندگی شما ممکن است شور و شوق در روابط شما را نسبت به هم دوباره شعله ور کند، این را فال ازدواج  برج ثور (گاو ) 2019 شما می‌گوید. برای مجردهای در انتظار ازدواج ، گانشا می‌گوید: که امسال با نیمه گم شده خود ملاقات خواهید کرد و همچنین از روابط جدید خود لذت خواهید برد. اگر قبلاً در یک رابطه هستید و اکنون مایل به ازدواج هستید، به نظر می‌رسد دوره از آوریل به بعد کاملاً عالی است.

طالع بینی ازدواج برج ثور (گاو ) 2019 : سال رشد و شکوفایی

کسانی که مدت زمان طولانی زندگی مجرد را پشت سر می‌گذارند امسال یک همراه  پیدا می کنند. فال ازدواج برج ثور شما در سال جاری اتفاقات خوبی دارد که به عنوان یک نعمت برای شما رقم می‌خورد. پیوندها و محبتهای شما روز به روز بیشتر می شود. عشق قرار است بین هر دو شما شکوفا شود و حتی ممکن است خیلی زود تصمیم بگیرید که با یکدیگر ازدواج کنید. اطمینان حاصل کنید که روز و زمان مناسب را برای این مناسبت بزرگ انتخاب کرده اید. شما با معشوقه خود بسیار خوشبخت خواهید بود. اما همیشه این نکته را به خاطر داشته باشید که در حین بحث و گفتگو آرام و خونسرد باشید. به عنوان یک برج ثور شما ممکن است زود عصبی شوید. این می‌تواند شرایط را وخیم‌تر کند و روابط شما را در وضعیت بدی قرار دهد.

اتفاقات خوب و بد 

موارد مثبت و منفی را با هم ببینیم:

طالع بینی ازدواج برج ثور (گاو ) 2019  نحوه دور شدن از نکات منفی را نشان می‌دهد.

  1. اگر کارها با شریک زندگی شما خوب پیش نمی‌رود ، طالع بینی ازدواج برج ثور 2019 پیشنهاد می‌کند که زمان بیشتری را با همسر خود بگذرانید و سعی کنید بفهمید که مشکل از کجاست.
  2. هنگامی که احساس می کنید ممکن است چیزی به بحث و جدل منجر شود، فقط آرام باشید و شرایط و وضعیت را برای خود و شریک زندگی خود سنگین نکنید. از نزاع های غیر ضروری در مورد چیزهای کوچک خودداری کنید.

طالع بینی ازدواج برج ثور 2019 نشان می دهد که چگونه می توانید از اتفاقات مثبت بهترین استفاده را ببرید.

  1.  در طول سفرها با همسر خود، حتماً صمیمیت بالایی برقرار کنید. این امر به شما کمک می‌کند تا مطابق طالع بینی ازدواج برج ثور 2019 برای مدت بسیار طولانی شاد باشید.
  2.  اگر امسال برنامه‌هایی برای ازدواج دارید، بهترین زمان برای انجام این کار است.

این نوشته از سایت هندی معتبر  ganeshaspeaks برگرفته شده است.

بدون نظر!

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code