استفاده از کوروش کارت در سوپرمارکت اینترنتی اکالا

کوروش کارت

نخستین مراحل گسترش وفاداری مشتریان یقیناً در فروشگاه‌ها شکل می‌گیرد، ثبت اطلاعات مشتریان و خرید آنان، شیوه شناخته‌شده‌ای برای شناسایی و وفاداری هر مشتری است و در  فعالیت‌های تجاری، در سطح وسیعی کاربرد دارد.

روش‌های وفاداری در فروشگاه‌های زنجیره‌ای، مکانیزه شده است، شیوه‌های به کار گرفته‌شده برای اجرای فرآیند وفاداری در فروشگاه‌ها، مانند شیوه‌های مورداستفاده در سایر فعالیت‌های بازرگانی است، بااین‌حال یکی از ویژگی‌های گسترش وفاداری در زمینه فروشگاه‌های زنجیره‌ای این است که این امر اغلب به یک نقطه فروش واحد مربوط می‌شود. فروش کالا یا خدمات به مشتری محدود است و پیاده‌سازی فرآیند وفاداری می‌تواند به  یک مجموعه واحد منحصر شود.

در راستای این مشتری مداری فروشگاه‌های افق کوروش به کلیه کارکنان در گروه صنعتی گلرنگ کارت‌هایی ارائه داده است که بتوانند از محصولات متنوع با تخفیف‌های ویژه از فروشگاه‌های همواره تخفیف افق کوروش خریداری نمایند. این کارت‌ها هر ۳ ماه یک‌بار به مبلغ ۸۰۰۰۰ تومان شارژ می‌شود. این یکی از تسهیلات بی‌نظیر افق کوروش در گروه صنعتی گلرنگ است.

در فروشگاه اینترنتی افق کوروش با نام اکالا کارکنان محترم نیز می‌توانند خریدهای خود را به صورت آنلاین و غیر حضوری خریداری کرده و پس از تحویل به درب منزل از کوروش کارت برای کشیدن از دستگاه پوز استفاده نمایند.

اُکالا، با استفاده از روش‌های پرداخت آسان، ویترین عالی و طرح‌های تخفیفی بی‌نظیر در وب‌سایت، امکان خرید با قیمت و تخفیف مناسب را برای همه مشتریان عزیز و به‌خصوص کارکنان محترم گروه صنعتی گلرنگ به وجود آورده است. با سوپرمارکت آنلاین اُکالا می‌توانید کالاهای اساسی را با تضمین کمترین قیمت ممکن و بهترین خدمات پس از فروش درب منزلتان تحویل بگیرید.

با خرید از فروشگاه اینترنتی اکالا از طریق کوروش کارت نه تنها کارکنان محترم گروه از ترافیک‌های سرسام‌آور تهران در امان می‌مانند بلکه از مزایای فروش ویژه و کدهای تخفیف اکالا بهره‌مند خواهند شد.

یکی از این مزایا، اعطای کد ویژه تخفیف «golrang»  به مبلغ ۲۵۰۰۰ تومان است. با اولین خرید بالای ۱۰۰۰۰۰ تومان شما می‌توانید مبلغ ۲۵۰۰۰ تومان تخفیف بگیرید و این تنها مختص کارکنان گروه صنعتی گلرنگ است.

تحویل به‌موقع و سالم کالا نیز از تعهدات اکالا است. کلیه همکاران گلرنگی با خیال آسوده می‌توانند از فروشگاه اینترنتی خریداری کرده و از سلامت ارسال کالا اطمینان کامل داشته باشند. اکالا تلاش می‌کند با گروه حرفه‌ای خود سریع‌ترین زمان تحویل کالا با بیشترین تنوع ممکن و  با بیشترین تخفیف‌ها را به مشتریان خود ارائه دهد تا رضایت خاطر آن‌ها را جلب کرده و آسایش بیشتری در خرید برایشان رقم زند.

از دیگر ویژگی های اکالا می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • تحویل رایگان سفارشات بالای ۱۰۰۰۰۰ هزار تومان
  • امکان سفارش گذاری به صورت اینترنتی و تلفنی در هفت روز هفته به صورت ۲۴ ساعته
  • ارائه همان تخفیفات فروشگاههای افق کوروش تا ۵۰٪
  • تحویل سریع در کمتر از ۲ ساعت
  • امکان پرداخت آنلاین و نقدی یا پرداخت در محل با کوروش کارت یا کارت‌های دیگر
  • ضمانت تعویض کالا تا ۷۲ ساعت
  • اجتناب از شلوغی فروشگاه ها و صف صندوق و آرامش در خرید
  • کمک به کاهش ترافیک
  • صرفه جویی در وقت
  • صرفه جویی در هزینه با توجه به تخفیفات

در اکالا منتظر حضور و خرید شما همکاران گرامی گلرنگی هستیم.

6 پیام

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.