طالع بینی (فال) ازدواج شهریور ۲۰۱۹

فال ازدواج شهریور

طالع بینی ازدواج شهریور، برج سنبله 2019:

 با شریک زندگی خود ملایم ، مهربان و آرام باشید.

متولدین برج سنبله بسیار دلسوز و دوست داشتنی هستند. از این رو ، آنها اکثراً با مشکلات کمتری در زندگی زناشویی خود مواجه هستند ، زیرا آمادگی لازم برای سازگاری با هر موقعیتی را دارند. از ابتدای امسال تا هفته اول آوریل مطلوب است و بنابراین زندگی زناشویی شما خوشایند خواهد بود. اما، ممکن است طبق فال ازدواج برج سنبله در سال 2019 ، بین هفته دوم آوریل تا هفته اول آگوست، در زندگی متاهل خود با مشکلاتی روبرو شوید. همه چیز را با شریک زندگی خود به صورت مودبانه توضیح دهید. وقتی صدای خود را پایین می‌آ‌ورید ، دیگری به طور خودکار همین کار را انجام می‌دهد. بنابراین توصیه می شود در این مدت از جدال و درگیری خودداری کنید. پس از آن، از هفته دوم آگوست تا پایان دسامبر عالی خواهد بود. متولد سنبله از نظر طبیعت بسیار آرام و لطیف است ، بنابراین برخورد با شریک زندگی خود برای شما دشوار نخواهد بود. با توجه به فال ازدواج برج سنبله 2019 ، امسال برای زندگی متاهل افرادی که تحت این علامت متولد می‌شوند، به طرز حیرت انگیزی عالی خواهد بود. فرزندان شما زندگی شما را درخشان‌تر می‌کنند و هر روز شاهد رشد آنها در عشق خواهید بود که باعث می‌شود احساس خوشبختی کنید. زمان زیادی را با همسر و فرزندان خود سپری کنید، این باعث رشد خانواده می‌شود.

 فرد ایده آل در اطراف شما است.

به همه چیز به اندازه توجه کنید، در حالی که روی خانواده متمرکز هستید که ممکن است کار را فراموش کنید. در هر کاری که انجام می‌دهید هوشیار باشید. اگر برای بچه دار شدن برنامه ای دارید، امسال بهترین زمان برای انجام این کار است، مشکلات مربوط به بچه دار شدن مطابق با طالع بینی برج سنبله 2019 حل می شود. سال  2019 در کل  برای سنبله بسیار خوب خواهد بود. اگر هنوز مجرد هستید و یک یار مناسب پیدا نکرده‌اید یا ازدواجتان به تأخیر می‌افتد،نگران نباشید. فال ازدواج ازدواج برج سنبله شما پیش بینی می‌کند که همه اینها خیلی زود به پایان خوش می‌رسند. تمام مشکلات و بدبختی های شما برطرف می‌شود. اگر امسال احساس جذب شدن نسبت به شخصی را داشته باشید ، فقط بروید و احساسات خود را به آنها ابراز کنید، احتمالاً او نیز احساس مشابهی نسبت به شما دارد. شما  زمان بیشتری را با معشوق جدید خود خواهید گذراند ، از نظر عاطفی نیز خوشحال خواهید بود. آن فضایی که مدت طولانی در قلب شما خالی بوده است، امسال طبق پیش بینی های ازدواج شما برج سنبله 2019 پر می‌شود. مدت زمانی بین 4 ژوئن تا 29 ژوئن و از 04 اکتبر تا 28 اکتبر نوید بخش زندگی زناشویی زیبایی برای شما در سال 2019 است.

اتفاقات خوب و بد امسال

در اینجا با اتفاقات خوب و بد امسال آشنا می‌شویم.

طالع بینی ازدواج برج سنبله 2019 نشان می‌دهد که چگونه از منفی ها دور شوید.

  1.  گرچه متولدین برج سنبله افراد آرام و مهربان هستند، ممکن است مواقعی، شما کنترل خود را از دست بدهید. با این وجود، شما باید در دوره‌های نامطلوب مثلا از 11 آوریل تا 11 آگوست و 23 مارس تا 31 دسامبر 2019 بسیار محتاط باشید.
  2.  در این دوره فقط مشاجره ها را طولانی نکنید، فقط به شریک زندگی خود بگویید که بهتر است مسائل را حل کنید. هیچ فایده ای در طول دادن کشمکش ها و ناراحت بودن از یکدیگر وجود ندارد این را طالع بینی ازدواج برج سنبله 2019 به شما می گوید.

طالع بینی ازدواج برج سنبله 2019 نشان می‌دهد چگونه می توان از مثبت ها بهترین استفاده را برد.

  1.  مطلوب‌ترین دوره های ازدواج شما به شرح زیر است: اول ژانویه تا یازدهم آوریل ، ​​یازدهم آگوست تا 2 دسامبر ، 4 ژوئن تا 29 ژوئن، 4 اکتبر تا 28 اکتبر و 15 دسامبر تا 10 ژانویه.
  2.  در این مدت شما می‌توانید هرچیزی را در ارتباط با ازدواج خود با موفقیت و بدون هیچ گونه مانع برنامه ریزی و اجرا کنید. همانطور که در طالع بینی ازدواج برج سنبله 2019 پیش بینی شده است.

این نوشته از یک سایت معتبر هندی ganeshaspeaks برگرفته شده است.

بدون نظر!

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code