تعبیر خواب آنلاین، معرفی ۴ سایت معتبر برای تعبیر خواب🌙

تعبیر خواب-دیدن خواب

خواب حالتی از زندگی انسانه که در آن توانایی کنترل محیط رو نداره و سطح هوشیاری او بسیار پایین می‌آد. ما در این حالت رؤیایی می‌بینیم به اسم خواب، گاه خوب، گاها غمگین و ترسناک.ما با تعبیر کردن خواب به رویاهایی که تو خواب دیده‌ایم معنا می‌دیم. تو بیشتر تمدن‌های باستانی خواب دیدن به عنوان یک ارتباط فراطبیعی است که افراد خاصی توانایی درک و فهم مفهوم آن را دارن.

تا به حال شده وقتی از خواب بیدار می‌شین تا چند ساعتی به خوابی که دیدین فکر کنین و برای کسی تعریف کنین؟ حتماً بعد تعریف کردن، جواب‌های زیادی دریافت کردین از اطافیانتون. ممکنه بشنوین شام لابد زیاد خوردی جدی نگیر، صدقه بده رفع بلا بشه، برای آب روان خواب رو تعریف کن، از تعبیر خواب کمک بگیر و …تعبیر خواب‌ها خیلی پیچیده و بسته به خیلی از شرایط متفاوت است مثلاً شخصی که خواب دیده زنه یا مرد، ازدواج کرده یا مجرده، بچه داره یا … حتی ممکن است هر خواب شما، تعابیری متعدد داشته باشه و برای شرایط شما فقط یک مورد صحیح باشه، تعابیری از جمله: نیکی، بدی، طلاق، بارداری، مرگ و تولد. بعضی افراد برای جلوگیری از بلا و آسان کردن خیلی از مسائل زندگی بعد دیدن خواب به دنبال تعبیر اون هستن.

تعبیر خواب چیست-تعبیر خواب

تعبیر خواب از دیدگاه روانشناسان:

با پیشرفت علم کتاب‌های روانشناسی زیادی در مورد خواب‌های شب نوشته شده. از نظر خیلی از روانشناسان خواب دیدن معمولاً به علت آشفتگی‌های ذهنی افراد و یا اتفاقات روزمره آنها اتفاق می‌افته و مرتبط می‌شه. فروید روانشناس معروف در کتاب «تعبیر خواب» در مورد کارکردهای خواب صحبت کرده. بخش عمده‌ای از کتاب به شرح رویاهای شخصی خود فروید، نزدیکان و بیماران اختصاص داده. فروید می‌گه هر خوابی در مورد تحقق یکی از آرزوهای و خواسته‌های انسانه. آرامشی که در خواب شخص خوابیده دارد به اون اجازه ابراز خواسته‌های سرکوب شدش رو می‌ده. البته مشکلاتی که تو تحقق خواسته‌ها وجود داشته باشه ممکنه خواب رو ناخوشایند بکنه. علاوه بر این فروید چهار قاعده دیگر هم تو رویاها شناسایی کرده.

تعبیر خواب از دیدگاه اسلام:

از دیدگاه اسلام اصل علم تعبیر خواب یک علم الهیه و هر کسی قادر به تعبیر نیست. گفته شده احتمال رویای صادقه در نزدیکی اذان صبح بیشتره، اما این طور نیست که کسی اول شب بخوابد و رویای صادقه نبینه. ولی بیشتر افراد اهل عرفان و یا پیامبران و امام‌های دین اسلام، بعضی از خواب‌ها که در ساعات معینی از صبح می‌بینین رو با مفهوم می‌دونن. البته دیدن رویای صادقه شرایطی داره، مثل: نظافت، چگونه قرار گرفتن بدن و …

معرفی 4 سایت برای تعبیر خواب:

ما اینجا به شما چند سایت معتبر رو معرفی کرده و شما رو با آنها آشنا می‌کنیم تا به راحتی خواب خود و یا دوستانتون رو تعبیر کنین. با خوندن مطالب زیر می‌توانید این سایت هارو با هم مقایسه کنید و انتخاب مناسبی داشته باشید.

خواب

در وبلاگ پیچک تقسیم بندی و توضیحاتی راجبع، جدول زمان تعبیر شدن خواب‌ها بر حسب ساعت (مثلا: ساعت 5/4 صبح در سپیده دم خواب از یک هفته تا یک ماه تعبیر می‌شود)، جدول زمان تعبیر شدن خوابها بر حسب روزهای ماه شمسی و در ماه‌های قمری داده است (مثلا: خواب از روز 6 ام ماه بعد از یک یا دو روز تعبیر می‌شود). علاوه بر این دگمه‌های گذاشته شده از همه حروف، جهت نوشتن حرف اول خوابی که دیده‌این، که شما می‌توانین با این روش کلمه اول خوابتان را پیدا کرده و تعبیر آن را ببینین.تعبیر خواب خوب- تعبیر خواب

خواب دیدن
در این سایت علاوه بر دیدن تعبیر خوابتون می‌تونید کلی مطلب در مورد خواب بخونید و با اسامی روانشناسانی که در مورد خواب نظریه‌ای دارند آشنا بشین. اسامی تعبیر کنندگان شرقی، تعبیر کنندگان غربی را ببینید و همچنین نقل قول‌هایی از امام جعفر صادق و سلمان فارسی آورده است.
تعبیر خواب-تعبیر خواب به چه معنا است

تعبیر خواب
در این مجله هم 210 خواب را به طور تیتر وارد نوشته شده و شما با پیدا کردن خواب مورد نظرتون
می‌تونین متن رو بخوانید و از تعبیر آن آگاه بشین، با وجود کم بودن تعداد تعبیرها ولی کیفیت توضیح خوبی داره. این سایت از منبع معتبری تمامی مطالب را نوشته و مترجم‌های بسیار خوبی مطالب رو به صورت خیلی واضح بیان کرده‌اند.خواب گوسفند-تعبیر خواب

سایت تعبیر خواب
این سایت بسیار مختصر و مفید از تعبیر خواب نوشته و برای دیدن تعبیر خواب خود بر روی حروف الفبا شما باید کلیک کنید. 2 ایراد اساسی این سایت این است که به وسیله گوشی، کار کردن با این سایت دشوار و برای کلیک بر روی حروف الفبا حتما باید بر روی خود نوشته کلیک کنید نه خود خانه این موضوع کمی کار را سخت می‌کند.
امیدواریم همیشه با آرامش بخوابید و از تعبیر خوابتون راضی باشین.

بدون نظر!

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.