تعبیر خواب آنلاین، معرفی ۴ سایت معتبر برای تعبیر خواب🌙

تعبیر خواب-دیدن خواب

خواب حالتی از زندگی انسانه که در آن توانایی کنترل محیط رو نداره و سطح هوشیاری او بسیار پایین می‌آد. ما در این حالت، رؤیایی می‌بینیم به اسم خواب، گاه خوب، گاها غمگین و ترسناک. ما با تعبیر کردن خواب به رویاهایی که تو خواب دیده‌ایم معنا می‌دهیم. تو بیشتر تمدن‌های باستانی خواب دیدن به عنوان یک ارتباط فراطبیعی است که افراد خاصی توانایی درک و فهم مفهوم آن را دارن.

تا به حال شده وقتی از خواب بیدار می‌شین تا چند ساعتی به خوابی که دیدین فکر کنین و برای کسی تعریف کنین؟ حتماً بعد تعریف کردن، جواب‌های زیادی دریافت کردین از اطرافیانتون. ممکنه بشنوین شام لابد زیاد خوردی جدی نگیر، صدقه بده رفع بلا بشه، برای آب روان خواب رو تعریف کن، از تعبیر خواب کمک بگیر و …تعبیر خواب‌ها خیلی پیچیده و بسته به خیلی از شرایط متفاوت است مثلاً شخصی که خواب دیده زنه یا مرد، ازدواج کرده یا مجرده، بچه داره یا … حتی ممکن است هر خواب شما، تعابیری متعدد داشته باشه و برای شرایط شما فقط یک مورد صحیح باشه، تعابیری از جمله: نیکی، بدی، طلاق، بارداری، مرگ و تولد. بعضی افراد برای جلوگیری از بلا و آسان کردن خیلی از مسائل زندگی بعد دیدن خواب به دنبال تعبیر اون هستن.

تعبیر خواب چیست-تعبیر خواب

تعبیر خواب از دیدگاه روانشناسان:

با پیشرفت علم کتاب‌های روانشناسی زیادی در مورد خواب‌های شب نوشته شده. از نظر خیلی از روانشناسان خواب دیدن معمولاً به علت آشفتگی‌های ذهنی افراد و یا اتفاقات روزمره آنها اتفاق می‌افته و مرتبط می‌شه. فروید روانشناس معروف در کتاب «تعبیر خواب» در مورد کارکردهای خواب صحبت کرده. بخش عمده‌ای از کتاب به شرح رویاهای شخصی خود فروید، نزدیکان و بیماران اختصاص داده. فروید می‌گه هر خوابی در مورد تحقق یکی از آرزوهای و خواسته‌های انسانه. آرامشی که در خواب شخص خوابیده دارد به اون اجازه ابراز خواسته‌های سرکوب شدش رو می‌ده. البته مشکلاتی که تو تحقق خواسته‌ها وجود داشته باشه ممکنه خواب رو ناخوشایند بکنه. علاوه بر این فروید چهار قاعده دیگر هم تو رویاها شناسایی کرده.

تعبیر خواب از دیدگاه اسلام:

از دیدگاه اسلام اصل علم تعبیر خواب یک علم الهیه و هر کسی قادر به تعبیر نیست. گفته شده احتمال رویای صادقه در نزدیکی اذان صبح بیشتره، اما این طور نیست که کسی اول شب بخوابد و رویای صادقه نبینه. ولی بیشتر افراد اهل عرفان و یا پیامبران و امام‌های دین اسلام، بعضی از خواب‌ها که در ساعات معینی از صبح می‌بینین رو با مفهوم می‌دونن. البته دیدن رویای صادقه شرایطی داره، مثل: نظافت، چگونه قرار گرفتن بدن و …

خیلی از خوابهایی که ما می‌بینیم به حدی مفهومی و خاصن که حتی اگه این خواب رو ندیده باشین خالی از لطف نی با تعبیراش آشنا بشین و مطالعه کنین، ما اینجا نمونه هایی واسه شما آورده ایم که از منابع معتبری گرفته شده اند.

تعبیر دیدن دندان در خواب:

تعبیر خواب دندان

 • دیدن دندون های سیاه و خراب نمادی از درگیری پنهانی است. شما نارضایتی خودتون رو به صورت آشکار ابراز نمی‌کنید و این فقط روابط شما را خراب می کنه.
 • دیدن دندونای سالم تمیز و سفید توی خواب می‌تونه نشون دهنده تغییرات خوب و رسیدن زمان مناسب برای انجام دادن کارها باشه.
 • اگر دندون شخص از دهنش میوفته بیرون تعبیرش اینه که شما شخصیت حمایتگری برای خانواده تون هستید.
 • بیرون کشیدن دندون ها علامت مثبتی در نظر گرفته می‌شه که نشون می‌ده شخص خواب بیننده از مشکلی که تا همین اواخر آزارش می‌داده احتمالن خلاص می‌شه.
 • اگر ببینید که افراد دیگه‌ای دندون هاتون رو بیرون می‌کشن، این می‌تونه سمبل بیماری شدید باشه
 • دیدن این که توی خواب در حال مسواک زدن دندون ها هستید نشان دهنده‌ی بی‌حرمتی، از دست دادن قدرت و اقتدار هستش.
 • اگر خواب می‌بینید که چیزی بین دندونای شما گیر کرده، باید منتظر رکود تجارت و موانع دیگر باشید.

برای اطلاعات بیشتر از  “تعبیر خواب دندان 🦷” کلیک کنید.

تعبیر  دیدن مرده در خواب:

تعبیر خواب مرده

 • اگر کسی توی خواب ببینه که داره لباسای شخصی که فوت شده رو می‌شوره تعبیرش اینه که شخص مرده رستگار شده.
 • اگر کسی ببینه که جنازه شخص مرده رو به روش مرسوم حمل می‌کنه معنیش اینه که این شخص از حاکم زمانش پیروی می‌کنه و یا اینکه بعضی از مسئولیت‌های شخص مرده رو به عهده می‌گیره.
 • اگر کسی توی خواب ببینه که برای شخصی که فوت شده و می‌شناسه داره قبر می‌کنه تعبیرش اینه که این شخص در امور دنیوی و امور مذهبی از شخصی که فوت شده پیروی خواهد کرد.
 • اگر شخصی توی خواب ببینه که با زنی که فوت شده ازدواج می‌کنه تعبیرش اینه که توی کاری که امیدش رو به موفقیتش کامل از دست داده بود موفق می‌شه.
  یرای اطلاعات بیشتر از “تعبیر خواب مرده” کلیک کنید.

  تعبیر دیدن مار در خواب:

  تعبیر مار رنگی

 • دیدن مار توی تختتون توی خواب می‌تونه بیانگر علاقه و گرایش شما به صمیمیت با اطرافیان باشه.
 •  دیدن خواب ماری که به شما حمله می‌کنه و می‌خواد شما رو نیش بزنه می‌تونه به احتمال زیاد علامت عدم صداقت توی روابط عاشقانه‌ی شما باشه.
 • اگه توی خواب یه مار سیاه توی تختتون ببینید این خواب داره به شما نشون می‌ده که در آینده یه شخصی که با شما صادق نیست وارد زندگیتون می‌شه.
 • دیدن خود مار به تنهایی معمولا به این که شما به شخصه چه جوری به جهان نگاه می‌کنید مربوط می‌شه.
  برای دیدن جزئیات بیشتر  “تعبیر خواب مار 🐍، مار در خواب نماد چیست؟” کلیک کنید.

معرفی 4 سایت برای تعبیر خواب:

ما اینجا به شما چند سایت معتبر رو معرفی کرده و شما رو با آنها آشنا می‌کنیم تا به راحتی خواب خود و یا دوستانتون رو تعبیر کنین. با خوندن مطالب زیر می‌توانید این سایت هارو با هم مقایسه کنید و انتخاب مناسبی داشته باشید.

 وبلاگ پیچک

خواب

در وبلاگ پیچک تقسیم بندی و توضیحاتی راجبع، جدول زمان تعبیر شدن خواب‌ها بر حسب ساعت (مثلا: ساعت 5/4 صبح در سپیده دم خواب از یک هفته تا یک ماه تعبیر می‌شود)، جدول زمان تعبیر شدن خوابها بر حسب روزهای ماه شمسی و در ماه‌های قمری داده است (مثلا: خواب از روز 6 ام ماه بعد از یک یا دو روز تعبیر می‌شود). علاوه بر این دگمه‌های گذاشته شده از همه حروف، جهت نوشتن حرف اول خوابی که دیده‌این، که شما می‌توانین با این روش کلمه اول خوابتان را پیدا کرده و تعبیر آن را ببینین.تعبیر خواب خوب- تعبیر خواب

حرف تازه

خواب دیدن
در این سایت علاوه بر دیدن تعبیر خوابتون می‌تونید کلی مطلب در مورد خواب بخونید و با اسامی روانشناسانی که در مورد خواب نظریه‌ای دارند آشنا بشین. اسامی تعبیر کنندگان شرقی، تعبیر کنندگان غربی را ببینید و همچنین نقل قول‌هایی از امام جعفر صادق و سلمان فارسی آورده است.
تعبیر خواب-تعبیر خواب به چه معنا است

مجله کسب و کار بازده

تعبیر خواب
در این مجله هم 210 خواب را به طور تیتر وارد نوشته شده و شما با پیدا کردن خواب مورد نظرتون
می‌تونین متن رو بخوانید و از تعبیر آن آگاه بشین، با وجود کم بودن تعداد تعبیرها ولی کیفیت توضیح خوبی داره. این سایت از منبع معتبری تمامی مطالب را نوشته و مترجم‌های بسیار خوبی مطالب رو به صورت خیلی واضح بیان کرده‌اند.خواب گوسفند-تعبیر خواب

سایت نیک صالحی

سایت تعبیر خواب
این سایت بسیار مختصر و مفید از تعبیر خواب نوشته و برای دیدن تعبیر خواب خود بر روی حروف الفبا شما باید کلیک کنید. 2 ایراد اساسی این سایت این است که به وسیله گوشی، کار کردن با این سایت دشوار و برای کلیک بر روی حروف الفبا حتما باید بر روی خود نوشته کلیک کنید نه خود خانه این موضوع کمی کار را سخت می‌کند.
امیدواریم همیشه با آرامش بخوابید و از تعبیر خوابتون راضی باشین.

5 پیام
 1. شوهرم خواب دیده علم سنگینی وبلندمیکن که یکدفع علم میفته امانمیزاربخورزمین میزارروی سه چرخه بدباکمک دیگران نیم تیغه بلندمیکن تاببرهیت یک مردبالبخندبهش میگه ماشالابدمیبینه علم سبک شد

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code