نحوه ست کردن پارکت و لمینیت با مبلمان منزل با رنگ قهوه ای

دکوراسیون مدرن قهوه ای

شاید برای خیلی از افراد این سوال پیش بیاد که چطور میتوان پارکت خونه با رنگ مبلمان هارمونی خاصی داشته باشد.در اینجا باید بگوییم که رنگ پارکت در جلوه دادن به اسباب منزل نقش بسزا و چشمگیری دارد.
اولین نکته : سعی کنید رنگ پارکت با لمینت متضاد باشد به این صورت هردو هم پارکت و هم مبلمان به چشم میاید و تفاوت رنگی  در حدی باشد که هارمونی رنگ ها با یکدیگر رعایت شده باشد .
دومین نکته : حتما طرح پارکت ها را در نظر داشته باشید مثلا پارچه مبلمان با طرح ها درشت با پارکتی مناسب است که بافت ریز و نسبتا برجسته داشته باشد و سعی کنید فرشی که روی پارکت میاندازید طرح نسبتا خلوتی داشته باشد.
سومین نکته : برای اینکه منزلتان شیک تر به نظر بیاید کف پوش های چوبی با رنگ تیره استفاده کنید که امروزه طرفداران بسیاری دارد و به منزل شما جذابیت زیادی میدهد.شما می توانید اگر از پارکت یا لمینت تیره استفاده کردین از مبلمان روشن و اگه مبلمان سفید مشکی دارین از پارکت یا لمینت سفید استفاده کنید.

ترکیب رنگ قهوه‎ای و کرم در دکوراسیون پارکت و مبلمان :
رنگ قهوه‎ای همیشه زمانی که با کرم به کار گرفته می‎شوند کنتراست دوست داشتنی به وجود می‎آورند و این دو باعث افزایش محیط شده‎اند. پارکت چوبی و دیواره های چوبی با مبلمان کرم روشن و پرده روشن هارمونی دوست داشتنی به منزل شما می دهد.ترکیب این دو رنگ برای خانه های کلاسیک ایده جالبی به حساب میاید و محدودیتی در تیره گی یا رونی رنگ کرم نیست از هر مدل رنگ کرم میتوان در این ترکیب کرم و قهوه ای استفاده کرد.

ست مبلمان آبی قهوه ای
ترکیب رنگ قهوه ای تیره با آبی در دکوراسیون پارکت و مبلمان :
فضا را خنک کنید. رنگ قهوه‌‌ای به خوبی با رنگ آبی و سبز هارمونی دارد به نوعی باید گفت رنگ قهوه ای با رنگ های سرد ترکیب رنگی ایده است.پارکت قهوه ای تیره با مبلمان آبی فیروزه ای یا آبی تیره منزل شما راجذابتر میکند مخصوصا اگر از کوسن های قهوه ای و نارنجی هم استفاده کنید.

 

بدون نظر!

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.