ولنتاین ۲۰۲۰ (۱۳۹۸) چه روزیه؟ ❤️ + ۱۵ کادوی شگفت‌انگیز ولنتاین برای خانم‌ها🎁

کادو ولنتاین برای خانم ها

در دنیای مدرن امروزی و با پیشرفت توسعه و فنّاوری، مشغله کاری در میان افراد جامعه باعث شده که گاهی یادشان برود عزیزانی دارند که باید گاهی با یک کلمه دوستت دارم خوشحالشان کنند. بعضی‌اوقات نعمت‌هایی داریم که با هزاران میلیارد ارزش مالی قابل قیاس نیست و درواقع بزرگ‌ترین نعمت‌هایی هستند که ارزش مادی نمی‌توان روی آن گذاشت. با چشم‌پوشی از این نعمت‌هایی که خداوند نثار انسان‌ها کرده، با هدر دادن زمان روزی می‌رسد که می‌فهمیم چه قدر برای گفتن کلمه دوستت دارم  (i love you)و قدردانی از آن‌ها دیر شده است.
روزهایی مثل روز مادر و پدر، روز دختر، روز دانشجو، روز کارگر و … در ایران یادآوری قدردانی از این عزیزان است و رسم بر این است که با یک شاخه گل یا هدیه ای آن‌ها را خوشحال می‌کنیم و یادآور می‌شویم که هنوز دوستتان داریم و برایمان عزیز هستید. این قدردانی در هر کشوری با توجه به رسم و رسوم و تاریخ برگزاری آن متفاوت است.
و اما یک روز در ایران و سرتاسر جهان است که همه نگاه‌ها معطوف به آن است و آن روزی نیست جز روز عشاق که به روز ولنتاین (Valentine’s Day) معروف است. یکی از با شکوهترین روزها برای ابراز عشق (love) به هر کسی که دوست دارید و این روز پیر و جوان و کوچک و بزرگ ندارد. عشق به فرزند، عشق به مادر، به پدر، خواهر به برادر و برعکس همه اینها سمبلی از عشق در این روز زیبا هستند.

کادو روز ولنتاین- روز ولنتاین

ولنتاین ۲۰۲۰ چه روزی است؟

ولنتاین سال ۱۳۹۸ مصادف با  ۱۴ فوریه ۲۰۲۰ است که در روز جمعه، ۲۵ بهمن ماه برگزار می‌شود. این روز برای عشاق یک روز خاص و فراموش‌نشدنی است. افسانه‌های زیادی در مورد ولنتاین وجود دارد. یکی از این افسانه‌ها که دهان‌به‌دهان چرخیده این است که امپراتوری روم ازدواج را برای مردان و زنان قدغن کرده بود. کشیش والنتین (valentine) به‌صورت مخفیانه عشاق را به عقد هم درمی‌آورد و گل سرخ به آن‌ها هدیه می‌داد. امپراتور روم متوجه این موضوع شده و والنتین را در زندان حبس کرد. در زندان والنتین عاشق دختر نابینای زندانبان شد و با عشق والنتین و دختر نابینا، بینایی دختر برگشت. در تاریخ ۱۴ فوریه والنتین را اعدام کردند. والنتین، نامه‌ای که برای دختر نوشته بود با امضای “والنتین تو” و این نامه همیشه به یادگار از آن در ذهن‌ها و قلب‌ها ماند. از آن به بعد والنتین سمبل عشق شد و تا به امروز همچنان این روز را یادبود می‌گیرند. اکثر قریب به‌اتفاق مسیحیان و به یاد کشیش والنتین در مذهب کاتولیک با ارسال گل و کارت تبریک در مراسم یادبود آن کشیش شرکت می‌کنند.

ولنتاین مظهر عشق و محبت و دوستی است. مهم نیست کدام کشور و از چه دین و مذهبی باشید. وقتی با عشق و از صمیم قلب کسی را دوست دارید، همه حستتان را می‌خواهید به او بفهمانید و چه بهتر که در این روز خاص و شگفت‌انگیز زیباترین احساسات را نثار فرد مورد علاقه‌تان بکنید.

 

عشاق بی‌صبرانه منتظر روز ولنتاین هستند و دوست دارند با خرید هدیه ای هر چند کوچک اما به‌یادماندنی به عشق‌شان یادآور بشوند که همچنان دوستش دارند و به یادشان هستند. ولنتاین نیز مانند روزهای خاص دیگر مراسم و آیین خاص خودش را دارد. این مراسم در هر جای دنیا ممکن است با هم تفاوت داشته باشد، اما معمولاً خرید گل به همراه شکلات جعبه‌ای با یک عروسک کوچک خرسی برای کسی که دوستش دارید، جزو الزامات (سمبل) و رسوم روز ولنتاین است.

ولنتاین ۹۸- روز ولنتاین

خیلی از آقایان چند روز قبل از ولنتاین و حتی ماه‌ها قبل درگیر فکر کردن به این هستند که چی واسه کسی که دوستش دارم، بخرم؟ خانم‌ها به چی علاقه دارند؟ چی بخرم که همسرم از هدیه‌ام خوشش بیاد؟ بهترین کادویی که توی ولنتاین می‌تونم بخرم چیه؟

این را بدانید که کادو بهانه‌ست و همین که با رفتارتان نشان بدهید که چه قدر دوستش دارید زیباترین کادو برای خانم شماست. وجود کسی که بدون منت به شما عشق می‌ورزد بزرگترین نعمت است. عشق بی انتهاست و با اعداد و ارقام سر و کار ندارد. عشقی که خاص باشد همه جوره شما را پذیرا خواهد بود. با کادو یا بی کادو همواره به شما عشق خواهد ورزید. اما اگی می‌خواهید این روز را خاطره کنید، من شما را با چندین کادوی شگفت‌انگیز و خاص برای خانم‌ها در روز ولنتاین آشنا و به شما پیشنهاد می‌کنم که حتماً برای یک‌بار هم شده خریداری کنید تا لبخند رضایت را بر چهره خانم‌هایتان ببینید.

گل رز قرمز، شکلات‌های خوشمزه با عروسک خرس تدی را درون یک باکس زیبا با طرح قلبی قرار داده و می‌توانید در کنار آن پک‌های آرایشی از رژلب و لاک گرفته تا کرم‌پودر و ریمل و خط چشم قرار دهید (خانم‌ها عاشق لوازم آرایشی و بهداشتی هستند). حتی پک‌های کامل لوازم آرایشی نیز بهترین گزینه و بی‌ دردسرترین انتخاب است. عطرهای خوشبو یا تیشرت ست و ماگ جادویی در کنار کادو روز ولنتاین را رویایی می‌کند. کارت روز ولنتاین را در کنار آن قرار دهید. روز ولنتاین همیشه در ذهن عشقتان خواهد ماند.

 

۱۵ کادوی شگفت انگیز برای خانم ها در روز ولنتاین

ما به شما ۱۵ کادوی روز ولنتاین را پیشنهاد می‌دهیم.

۱- گل رز

در روز ولنتاین گل‌فروش‌ها بسیار خوشحال‌اند زیرا پرفروش‌ترین و پر مشغله‌ترین روز برای آنهاست و تقریباً همه گل‌های رز به فروش می‌رسد. معمولاً گل رز به رنگ قرمز نشانگر عشق و محبت است. وقتی می‌بینید که رز قرمز تمام‌شده رنگ های دیگر هم می‌توانید در مرحله‌ی بعدی بخرید. در کل خرید گل یرای روز ولنتاین مرسوم بوده و نماد این روز عاشقانه ولنتاین است. اگر در سطح شهر عاشقانه با کسی که دوستش دارید قدم بزنید خواهید دید همه عاشق‌ها در دستشان حداقل یک گل رز قرار دارد. شاید باورتان نشود اما در آمریکا ۱۵ درصد زنان تنها در روز ولنتاین برای خودشان گل می‌فرستند! همه خانوم‌ها به گل علاقه دارند و کسی نمی‌تواند منکر آن شود.

روز ولنتاین- ولنتاین ۲۰۲۰- گل رز

۲- شکلات

شکلات که از قدیم الایام مرسوم بوده و کمتر دختری هست که شکلات را در روز ولنتاین دوست نداشته باشه. می‌توانید در بسته‌های کوچک و بزرگ و پر از زرق‌وبرق در جعبه کادو عشقتان بگذارید. حتی می توانید در کنار آن آبنبات، پاستیل، اسمارتیز یا لواشک های ترش و خوشمزه در صورت دوست داشتن خانمتان قرار دهید. شکلات به معنای ابراز علاقه به‌طرف مقابل است و به این معنی است که “من از تو خو‌شم می‌آید و می‌خواهم با تو بیشتر آشنا شم”. شکلات را برای کادو ولنتاین هرگز فراموش نکنید. شکلات نیز نماد اصلی روز ولنتاین است. بیش از ۵۰ درصد از کارت‌های این روز به همراه شکلات‌های قلبی شکل پیش‌ از این تعطیلات خریداری می‌شوند. این نشان می‌دهد همه برای فرارسیدن این روز عجله داشته باشند. بیش از ۳۵ میلیون جعبه‌های قلبی شکل از شکلات قبل از تاریخ روز ولنتاین فروخته شده‌اند.

روز ولنتاین- شکلات

در اینجا می‌خواهیم طرز تهیه شکلات قلبی در منزل را آموزش دهیم. این ایده بسیار جالب است و چون خودتان آن را درست می‌کنید، کادویی به یاد ماندنی و دوست داشتنی برای کسی است که دوستش دارید. در ویدیوی زیر آموزش کامل آن داده شده است.

 

۳- عروسک

عروسک خرس تدی به عنوان کادو ولنتاین یکی از بهترین کادوها برای خانم‌ها است. این عروسک خرس همراه و همدم همیشگی خانم‌ها شده و حتی در هنگام بغل کردن آن به یاد شما میوفتند. حتی اگر چند قطره از عطر خودتان را که یادآور بوی شما باشد به خرس بزنید مطمئن باشید، عشق خود را به طرف مقابلتان ثابت کرده‌اید. شکلات و گل یک روز از بین می‌روند ولی این عروسک است که همیشه به یادگار باقی می‌ماند. این عروسک در سایزهای کوچک و بزرگ وجود دارد و با توجه به بودجه ای که در نظر دارید سایز آن را انتخاب کنید. عروسک خرس را در روز ولنتاین فراموش نکنید. عروسک یکی از نمادهای روز ولنتاین است.

روز ولنتاین- ولنتاین ۲۰۲۰- عروسک خرس تدی

۴- لوازم آرایشی

خرید لوازم آرایشی که یکی از محبوب‌ترین کادوها در بین خانم‌های جوان در روز ولنتاین است. خانم‌ها به لاک و ست فرنچ، رژ لب و ریمل و کرم پودر و … علاقه خاصی دارند و با خرید پک آرایشی از برندهای خوب و عالی یک کادوی خاص به عشقتان هدیه بدهید و همیشه خاص باشید. با خرید لاک هایی باقیمت مناسب و در ترندهای مختلف از لاک مغناطیسی گرفته تا شب‌تاب و ژله‌ای، آینه ای و مات در چندین رنگ متنوع خانم‌تان را خوشحال کنید. رژلب‌هایی خوش‌رنگ که هر خانمی در روی کره زمین به آن علاقه دارد و برای خرید آن نه نمی‌گوید. با خرید ست آرایشی خانم‌های شما می‌توانند ۰ تا ۱۰۰ یک آرایش کامل و امروزی داشته باشند.

بهترین پیشنهاد کادو در روز ولنتاین برای خانم‌ها لوازم آرایشی است. مطمئن باشید با خرید پک آرایشی با بسته‌بندی‌های خاص یک روز رویایی را برای خانم‌تان فراهم خواهید کرد.

این را مدنظر داشته باشید که لوازم آرایشی از برندهای معتبر روز دنیا و مورد تایید وزارت بهداشت باشد. به پوست آسیبی نرساند و مدت زمان طولانی قابل استفاده باشد.

کادو روز ولنتاین- ولنتاین 2020- خرید پک آرایشی

۵- عطر

یکی از کادوهای شیک و خاص برای خانم‌ها عطر است. عطر در هر مناسبتی جزو بهترین کادوها است. عطرها در انواع و اقسام مختلف با بوهای متفاوت وجود دارد. عطری که از کیفیت بالا برخوردار باشد معمولاً قیمت بالایی دارد. اما عطرهایی هستند که با همان بویی که مدنظر دارید اما با قیمت مناسبتر در بازار موجود است.

عطر همیشه جز بهترین کادو برای خانمها بوده و هست. کمتر خانمی وجود دارد که به عطر علاقه نداشته باشد. البته این را مدنظر داشته باشید که عطر را با توجه به سلیقه و روحیه دوست‌دخترتان بخرید. هرگز خرید عطر را سرسری و از روی اجبار انجام ندهید و در انتخاب بوی آن با توجه به بودجه خود دقت کنید.

در روز ولنتاین با خرید کادو عطر خانم خود را سورپرایز کنید. سعی کنید سلیقه خانم‌تان را بدانید که با خرید عطر موردعلاقه آن از خرید خود خشنود شوید و هرگز پشیمان نشوید.

کادو روز ولنتاین- عطر

۶- ماگ حرارتی

یکی از کادوهای جالب و خاص خرید ماگ حرارتی هست. شاید تا به حال اسم ماگ حرارتی به گوشتان نخورده باشد. این لیوان سحرآمیز با ریختن آب جوش در آن عکس روی لیوان ظاهر می‌شود و نمایی جذاب به لیوان می‌دهد. با خرید ماگ حرارتی ( لیوان سحر آمیز) و دادن سفارش چاپ عکس دونفره خودتان بر روی آن روزی خاطره‌انگیز را برای عشقتان فراهم کنید. عکسی که بعد از ریختن یک چای داغ به همراه شکلات ولنتاین در یک‌ شب سرد زمستانی بر روی لیوانتان ظاهر شده و لبخند را بر چهره خانمتان به ارمغان می‌آورد. فراموش نکنید که عکس دونفره و یکی از بهترین عکس‌هایی باشد که دو نفرتان دوست دارید و با آن عکس خاطره دارید را انتخاب کنید. ماگ حرارتی جزء بهترین کادوها در روز ولنتاین برای خانم هاست.

 

۷- گل رز جاودان

گل از هر نوعی که باشد، زیباست و هدی‌ای خاص تلقی می‌شود. اما گل‌هایی در فروشگاه‌ها وجود دارد که به رز جاودان معروف است. این گل‌ها زمانی طولانی در محفظه‌ای شیشه‌ای، سالم باقی می‌مانند و به هیچ عنوان پژمرده نمی‌شوند.

این روزها گل‌های رز جاودان  مورد توجه خانم‌های جوان قرار گرفته و در باکس های بسیار شکیل و زیبا قرار دارد. وقتی‌ که این باکس را به کسی هدیه می‌دهید نشان دهنده آن است که همان‌گونه که این گل ماندگار و جاودان است، عشق شما نیز ماندگار و جاودان می‌‌ماند. این گل‌های رز که در رنگ‌های متفاوت موجود است به اعتقاد خیلی‌ها از داستان دیو و دلبر برگرفته‌شده و در باکس‌هایی به شکل حباب شیشه‌ای قرار گرفته اند. این گل‌ها چندین سال تازه و با طراوت باقی می‌مانند بدون آنکه نیاز به آب داشته باشند. گل رز جاودان را برای روز ولنتاین به عنوان کادو دادن به خانم هایتان فراموش نکنید.

کادو روز ولنتاین- ولنتین ۲۰۲۰- رز جاودان

۸- تیشرت ست

عکس همیشه خاطره‌ساز است و زمانی زیبا می‌شود که بر روی لباس خود عکسی از عشقتان به همراه داشته باشید. می‌توانید دو تیشرت از عکس هم داشته و آن را چاپ کنید. تیشرت هایی یک شکل و با عکس عشقتان که هر دوی شما در روز ولنتاین باهم ست کنید. خرید این تیشرت ها به عنوان یک کادوی دوست‌داشتنی در روز ولنتاین برای خانم‌ها بهترین پیشنهاد است. عکسی که دوست دارید از همدیگرو به فروشگاه‌هایی که این کار را انجام می‌دهند ارسال کنید تا عکس‌تان را چاپ کند. ترجیحاً این تیشرت‌ها ساده باشد و عکس عشقتان یا نمادی از عشق را بر روی آن چاپ کنید.

کادو روز ولنتاین- ولنتاین ۲۰۲۰- تیشرت‌های ست

۹- قاب عکس

همان‌طور که از قبل هم اشاره شد، چاپ کردن عکس جز بهترین کارهای دنیا و مرور خاطرات است. عکس‌هایی که برایتان خاطره ساز شده را انتخاب و چاپ کنید. چاپ کردن عکس‌های یادگاری‌تان و گذاشتن آن‌ها در قاب‌های زیبا و خاص جزو بهترین کادوها در روز ولنتاین برای خانم ها است. کلکسیونی از عکس‌هایی که دوست دارید و با آن عکس‌ها خاطرات شما زنده می‌شود را چاپ کنید و در قاب عکس قرار داده و به عشقتان در روز ولنتاین هدیه بدهید. این بهترین یادگاری در روز ولنتاین است.

کادو روز ولنتاین- ولنتاین 2020- قاب عکس

۱۰-زیور آلات

جواهرات و زیورآلات ازجمله هدایایی است که مورد دلخواه هر دختری است. اهدای طلا از زمان‌های قدیم مرسوم بوده و در هر مراسم باشکوهی از عروسی و عقد گرفته تا جشن تولد و … آن را هدیه می‌دادند. در روز ولنتاین، خرید گردنبند با اسم عشقتان یا پلاکی با نماد عشق و قلب برای روز ولنتاین بهترین ایده است. دست بندهای چرم و طلا که این روزها بسیار پرطرفدار است و هیچ خانمی برای خرید آن دست رد به سینه شما نمی‌زند. البته این را بدانید مهم نیت شماست و  این زیورآلات طلا باشد یا خیر، مهم نیست.

کادو روز ولنتاین- ولنتاین 2020- خرید طلا

۱۱-حلقه ازدواج

خیلی از آقایان از ماه‌ها قبل برنامه‌ریزی می‌کنند تا در این روز خاص از دوست‌دخترشان خواستگاری کنند و چه‌بهتر که کادوی شما درخواست ازدواج و خرید حلقه‌ای ساده و شیک برای همسر آینده‌تان باشد. از قبل خودتان را برای روز ولنتاین آماده کنید و بعد از زمینه‌چینی مناسب، از عشقتان خواستگاری کنید.

بررسی آمارها نشان داده است که بیشترین درخواست ازدواج و خواستگاری در روز ولنتاین بوده است. در روز ولنتاین خانم شما هرگز این خواستگاری رویایی را فراموش نمی‌کند. پس اگر قصد ازدواج دارید، از همین امروز برای خواستگاری از عشقتان، در ولنتاین ۲۰۲۰ برنامه‌ریزی کنید.

کادو روز ولنتاین- ولنتاین 2020- پیشنهاد ازدواج

۱۲- شمع

شمع نماد روشنی، گرمی، لطف، مهر و سوختن و رنج خود و راحت یاران طلبیدن است.

شمع‌های خوشگل و عاشقانه برای روز ولنتاین می‌تواند کادویی جالب و جذاب باشد. امروزه شمع‌ها در اشکال مختلف از کوچک گرفته تا بزرگ در رنگ‌ها و اشکال مختلف برای خرید وجود دارند.

شمع را به همراه شکلات در جعبه کادویی خود قرار دهید یا می‌توانید خانه خود را با شمع‌های روشن تزیین کنید. منزل خود را در روز ولنتاین با شمع‌ها رویایی کنید.

با روشن کردن شمع، روشنی، گرمی، لطف و مهر را در خانه نمایان کنید.

کادو روز ولنتاین2020- شمع

۱۳-کارت تبریک

کارت تبریک را برای روز ولنتاین فراموش نکنید. کارت تبریک‌هایی با مضمون تشکر از اینکه در کنارم هستی و دوستت دارم و طرح‌های عاشقانه بهترین کادو برای خانم شماست. حدود ۱ میلیون کارت ولنتاین هرساله بین کسانی که به یکدیگر عشق می‌ورزند، مبادله می‌شود. این باعث می‌شود که این فصل از سال به دومین فصل( سال نو) تبدیل شود که در آن برای هم کارت ارسال می‌کنند.

کادو روز ولنتاین2020- کارت تبریک

۱۴-جعبه موزیکال

جعبه موسیقی با صدای رمانتیک و خاطره‌انگیز به‌عنوان کادویی پر از احساس برای خانم‌های رمانتیک و عاشق جزء بهترین کادوها در روز ولنتاین است. صدای جعبه موزیکال به هنگام شب و با یادآوری عشق پرشورتان بهترین کادو روز ولنتاین است. صدای جعبه موزیکال نوازش بخش روحتان خواهد شد.

کادو روز ولنتاین 2020- جعبه موزیکال

۱۵-دعوت به رستوران

یکی دیگر از کادوهایی که ممکن است خانم شما را خوشحال کند دعوت او به یک رستوران شیک و صرف یک شام دو نفره در روز ولنتاین است. شام خوردن دو نفره و صحبت از خاطرات دوران آشنایی‌تان در این شب بهترین اتفاق زنگی در روز ولنتاین است. در این شب بهتر است انتخاب غذا با خانم‌تان باشد.

کادو روز ولنتاین 2020- شام دو نفره

چند ایده جالب برای شب ولنتاین

و اما کادوهایی هستند که بسیار لوکس و لاکچری هستند و به‌عنوان ایده‌ای برای این شب رویایی می‌توانم به شما پیشنهاد کنم:
با خرید از سوپرمارکت‌های اینترنتی و بدون اتلاف وقت خرید های موردنیاز برای منزل خود را انجام داده و برای یک‌ شب به همسر خود اجازه استراحت بدهید. دوستان متاهل خود را به منزل دعوت کنید و مهمانی صمیمانه‌ای به مناسبت روز ولنتاین بگیرید. این کادو جزو بهترین کادوها برای خانم‌ها در روز عشق است. اتاق‌خواب خود را با شمع و گل‌های پرپر و بادکنک‌های عاشقانه تزیین کنید و به همسرتان نشان بدهید که هنوز هم عاشقانه دوستش دارید.

برای یک سفر چه خارج و چه داخل کشور برنامه‌ریزی کنید و هتل و بلیط خود را برای روز ولنتاین رزرو کنید. این را مطمئن باشید که برای آن روز همه پروازها پر است و از قبل باید همه این کارها را انجام دهید. سفر روحی تازه به جان هر دویتان می‌بخشد و روز ولنتاین شما را خاطره‌انگیز می‌کند. ممکن است سال‌ها در خصوص این سفر رویایی با هم صحبت کنید.

کادو روز ولنتاین 2020- سفر

اگر توان مالی بالایی دارید و تمکن مالی دارید، با خرید ماشین و دادن سوئیچ آن در روز ولنتاین همسر خود را سورپرایز کنید. این کادو بسیار خاص و لاکچری است و صرفاً پیشنهاد برای قشر خاصی از جامعه است.

کادو روز ولنتاین 2020- ماشین

و هزاران ایده دیگر وجود دارد که باکمی خلاقیت می‌توانید روز ولنتاین را بهترین روز برای خود و عشقتان بکنید و بهترین کادو را به خانم‌های خود هدیه دهید و یک شب رویایی برایشان بسازید که سالیان سال در ذهنشان بماند. لازم نیست حتماً هدیه‌های معمول در این روز را برای عشقتان بخرید، می‌توانید چیزی را که احتیاج دارد برایش تهیه کنید، کتابی را که می‌خواهد بخرید یا کوپن‌های خرید از فروشگاه‌های مختلف را تهیه کرده تا بتواند به سلیقۀ خودش هدیه‌اش را انتخاب کند. هدیۀ ولنتاین می‌تواند بسیار خاص‌تر باشد، می‌تواند نوشته و یا نامه‌ای عاشقانه، پستی زیبا در صفحات مجازی، دیدن فیلم یا تئاتری خاطره‌انگیز باشد. بازسازی رفتن به روزها و قرارهای اول و اتفاقات زیبای بین شما و عشقتان می‌تواند دامنۀ زیبایی این روز را فراتر بوده و هرچه بیشتر خاطراتی ماندگار و خوشایند را برایتان رقم بزند.

 ریمکس‌های جدید ۲۰۲۰ برای ولنتاین:

42 پیام
  1. بله دقیقاً… یکی از بهترین کادوهایی که آقایون به خانم ها در روز ولنتاین می تونن بدن سبد گل است.

  1. عزیزم همونطوری که اشاره شد انتخاب عطر بسیار سلیقه ای است ولی خوب به نظر من چون ولنتاین در فصل سرد است از عطرهایی با بوی گرم استفاده شود و به طور کلی همه عطرها، از برندهای معروف عطرهای مخصوص فصل سرد را دارند.

 1. مطالب جالب و مفیدی بود، ممنون 🙏
  به امید خدا همه روزهای زندگی روز عشق باشه و دوست داشتن های واقعی و از صمیم قلب و جاویدان را آرزو میکنم.

  1. برای کسانی که هم دیگر رو دوست دارند هر روز، روز عشق است. و گاهی با گفتن کلمه دوستت دارم و بدون نیاز به خرید چیزی می توان عشق را ابراز کرد.

  1. بله روز سپندارمذگان در ۲۹ بهمن است و روز عشاق ایرانی….. به امید روزی که این روز جایگزین روز ولنتاین شود.

 2. همسر من ۴ سال پیش روز ولنتاین از من خواستگاری کرد. خیلی سورپرایز قشنگی بود!
  هرسال ولنتاین برای من بهترین روز ساله

 3. با خوندن این مقاله به این نتیجه رسیدم که برای خرید ولنتاین باید دقت خیلی کرد. بهترین کادو هم از نظر من لوازم آرایشیه

  1. دوست عزیز از بازار گل نبرد یا امام رضا در جاده تهران- مشهد خریداری کنید. برای خرید صبح زود مراجعه کنید.

 4. ولنتاین در اروپا به این شکلی که میگین نیس. اونجا با یک شاخه گل و شکلات و دعوت به رستوران ولنتاین رو جشن میگیرن. در ایران این همه تجملات وجود داره.

 5. دقیقا چیزایی که فکر میکردم. منم به این چیزا فکر کردوم برای ولنتاین. داشتم به این نتیجه می رسیدم که یه سبد گل با یک عروسک تدی بگیرم:))

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.