ولنتاین ۲۰۱۹ چه روزی است؟+۱۵ کادوی شگفت‌انگیز ولنتاین برای خانم‌ها

روز ولنتاین

در دنیای مدرن امروزی و با پیشرفت توسعه و فنّاوری، مشغله کاری در میان افراد جامعه باعث شده که گاهی یادشان برود عزیزانی دارند که باید گاهی با یک کلمه دوستت دارم خوشحالشان کنند. بعضی‌اوقات نعمت‌هایی داریم که با هزاران میلیارد ارزش مالی قابل قیاس نیست و درواقع بزرگ‌ترین نعمت‌هایی هستند که ارزش مادی نمی‌توان روی آن گذاشت. با چشم‌پوشی از این نعمت‌هایی که خداوند نثار انسان‌ها کرده، با هدر دادن زمان روزی می‌رسد که می‌فهمیم چه قدر برای گفتن کلمه دوستت دارم و قدردانی از آن‌ها دیر شده است.
روزهایی مثل روز مادر و پدر، روز دختر، روز دانشجو، روز کارگر و ……. در ایران یادآوری قدردانی از این عزیزان است و رسم بر این است که با یک شاخه گل و یا هدیه ای آن‌ها را خوشحال می‌کنیم و یادآور می‌شویم که هنوز دوستتان داریم و برایمان عزیز هستید.
و اما یک روز در ایران و سرتاسر جهان است که همه نگاه‌ها معطوف به آن است و آن روزی نیست جز روز عشاق که به ولنتاین(Valentine’s Day) معروف است.

کادو روز ولنتاین

ولنتاین چه روزی است؟

ولنتاین هر سال ۱۴ فوریه ۲۰۱۹ است که در ایران با تاریخ ۲۵ بهمن‌ماه ۱۳۹۷،روز پنج شنبه‌ امسال مصادف است.این روز برای عشاق یک روز خاص و فراموش‌نشدنی است. افسانه‌های زیادی در مورد ولنتاین وجود دارد. یکی از این افسانه‌ها که دهان‌به‌دهان چرخیده این است که امپراتوری روم ازدواج را برای مردان قدغن کرده بود و کشیش والنتین به‌صورت مخفیانه عشاق را به عقد هم درمی‌آورد و گل سرخ به آن‌ها هدیه می‌داد. امپراتور روم متوجه این موضوع شده و والنتین را در زندان حبس کرد. در زندان والنتین عاشق دختر نابینای زندانبان شد و با عشق دو طرفین بینایی دختر برگشت. در تاریخ ۱۴ فوریه والنتین را اعدام کردند و در نامه‌ای که برای دختر نوشته بود با امضای “والنتین تو” همیشه به یادگار از آن ماند. از آن به بعد والنتین سمبل عشق شد و تا به امروز همچنان این روز را یادبود می‌گیرند. اکثر قریب به‌اتفاق مسیحیان و به یاد کشیش والنتین در مذهب کاتولیک با ارسال گل و کارت تبریک در مراسم یادبود آن کشیش شرکت می‌کنند.عشاق بی‌صبرانه منتظر روز ولنتاین هستند و دوست دارند با خرید هدیه ای هر چند کوچک اما به‌یادماندنی به عشق‌شان یادآور بشوند که همچنان دوستش دارند و به یادشان هستند. ولنتاین نیز مانند روزهای خاص دیگر مراسم و آیین خاص خودش را دارد. این مراسم در هر جای دنیا ممکن است با هم تفاوت داشته باشد، اما معمولاً خرید گل به همراه شکلات جعبه‌ای با یک عروسک کوچک خرسی برای کسی که دوستش دارید، جزو الزامات و مرسوم بودن روز ولنتاین است.

خیلی از آقایان در چند روز قبل از ولنتاین و حتی ماه‌ها قبل درگیر فکر کردن به این هستند که چی واسه عشقم بخرم؟ خانم‌ها به چی علاقه دارند؟ چی بخرم که همسرم از هدیه‌ام خوشش بیاد؟ بهترین کادویی که توی ولنتاین می تونم بخرم چیه؟
من در اینجا شما را با چندین کادوی شگفت‌انگیز و خاص برای خانم‌ها در روز ولنتاین آشنا می کنم و به شما پیشنهاد می‌کنم که حتماً برای یک‌بار هم شده خریداری کنید تا لبخند رضایت را بر چهره خانم‌هایتان ببینید.گل رز قرمز با شکلات‌های خوشمزه با عروسک خرس تدی را درون یک باکس زیبا با طرح قلبی قرار داده و می‌توانید در کنار آن پک‌های آرایشی از رژلب و لاک گرفته تا کرم‌پودر و ریمل و خط چشم قرار دهید. عطرهای خوشبو یا تیشرت ست و ماگ جادویی در کنار کادو روز ولنتاین را رویایی می‌کند. کارت روز ولنتاین را در کنار آن قرار دهید. روز ولنتاین همیشه در ذهن عشقتان خواهد ماند.

۱۵ کادوی شگفت انگیز برای خانم ها در روز ولنتاین

۱-گل رز

در روز ولنتاین گل‌فروش‌ها بسیار خوشحال‌اند زیرا پرفروش‌ترین روز برای آنهاست و تقریباً همه گل‌های رز به فروش می رسد. معمولاً گل رز به رنگ قرمز نشانگر عشق و محبت است. وقتی می‌بینید که رز قرمز تمام‌شده رنگ های دیگر هم می‌توانید در وهله بعدی بخرید. در کل خرید گل یرای روز ولنتاین مرسوم بوده و نماد این روز عاشقانه ولنتاین است. اگر در سطح شهر عاشقانه با کسی که دوستش دارید قدم بزنید خواهید دید همه عاشق‌ها در دستشان حداقل یک گل رز قرار دارد. شاید باورتان نشود اما در آمریکا ۱۵ درصد زنان تنها در روز ولنتاین برای خودشان گل می‌فرستند!

روز ولنتاین

۲- شکلات

شکلات که از قدیم الایام مرسوم بوده و کمتر دختری هست که شکلات را در روز ولنتاین دوست نداشته باشه و می‌توانید دربسته‌های کوچک و بزرگ و پر از زرق‌وبرق در جعبه کادو عشقتان بگذارید. حتی می توانید در کنار آن آبنبات، پاستیل، اسمارتیز و یا لواشک های ترش و خوشمزه در صورت دوست داشتن خانمتان قرار دهید. شکلات به معنای ابراز علاقه به‌طرف مقابل است و به این معنی است که “من از تو خو‌شم می آید و می‌خواهم با تو بیشتر آشنا شم”. شکلات را برای کادو ولنتاین هرگز فراموش نکنید. شکلات نیز نماد اصلی روز ولنتاین است. بیش از ۵۰ درصد از کارت‌های این روز پیش‌ازاین تعطیلات خریداری می‌شوند.این نشان می‌دهد همه برای فرارسیدن این روزعجله داشته باشند. بیش از ۳۵ میلیون جعبه‌های قلبی شکل از شکلات فروخته شدند.

روز ولنتاین

۳- عروسک

عروسک خرس تدی به عنوان کادو ولنتاین یکی از بهترین کادوها برای خانم‌ها است. این عروسک خرس همراه و همدم همیشگی خانم‌ها شده و حتی در هنگام بغل کردن آن به یاد شما میوفتند. حتی اگر چند قطره از عطر خودتان را که یادآور بوی شما باشد به خرس بزنید مطمئن باشید عشق خود را ثابت کرده اید. شکلات و گل یک روز از بین می‌روند ولی این عروسک است که همیشه به یادگار باقی می‌ماند. این عروسک در سایزهای کوچک و بزرگ وجود دارد و با توجه به بودجه ای که در نظر دارید سایز آن را انتخاب کنید.عروسک خرس را در روز ولنتاین فراموش نکنید. عروسک یکی از نمادهای روز ولنتاین است.

روز ولنتاین

۴- لوازم آرایشی

خرید لوازم آرایشی که یکی از محبوب‌ترین کادوها در بین خانم‌های جوان در روز ولنتاین است. خانم‌ها به لاک و ست فرنچ، رژ لب و ریمل و کرم پودر و … علاقه خاصی دارند و با خرید پک آرایشی از برندهای خوب و عالی یک کادوی خاص به عشقتان هدیه بدهید و همیشه خاص باشید. با خرید لاک هایی باقیمت مناسب و در ترندهای مختلف از لاک مغناطیسی گرفته تا شب‌تاب و ژله‌ای، آینه ای و مات در چندین رنگ متنوع خانم‌تان را خوشحال کنید. رژلب‌هایی خوش‌رنگ که هر خانمی درروی کره زمین به آن علاقه دارد و برای خرید آن نه نمی‌گوید. با خرید ست آرایشی خانم‌های شما می‌توانند یک آرایش کامل و امروزی داشته باشند. بهترین پیشنهاد کادو در روز ولنتاین برای خانم‌ها لوازم آرایشی است. مطمئن باشید با خرید پک آرایشی با بسته‌بندی‌های خاص یک روز رویایی را برای خانم‌تان فراهم خواهید کرد.

کادو روز ولنتاین

۵-عطر

عطر همیشه جز بهترین کادو برای خانمها بوده و هست. کمتر خانمی وجود دارد که به عطر علاقه نداشته باشد. البته این را مدنظر داشته باشید که عطر را با توجه به سلیقه و روحیه دوست‌دخترتان بخرید. هرگز خرید عطر را سرسری و از روی اجبار انجام ندهید و در انتخاب بوی آن با توجه به بودجه خود دقت کنید. در روز ولنتاین با خرید کادو عطر خانم خود را سورپرایز کنید. سعی کنید سلیقه خانم‌تان را بدانید که با خرید عطر موردعلاقه آن از خرید خود خشنود شوید و هرگز پشیمان نشوید.

کادو روز ولنتاین

۶- ماگ حرارتی

با خرید ماگ حرارتی ( لیوان سحر آمیز) و دادن سفارش چاپ عکس دونفره خودتان بر روی آن روزی خاطره‌انگیز را برای عشقتان فراهم کنید. عکسی که بعد از ریختن یک چای داغ به همراه شکلات ولنتاین در یک‌شب سرد زمستانی بر روی لیوانتان ظاهرشده و لبخند را بر چهره خانمتان به ارمغان می‌آورد. فراموش نکنید که عکس دونفره و یکی از بهترین عکس‌هایی باشد که دو نفرتان دوست دارید و با آن عکس خاطره دارید را انتخاب کنید. ماگ حرارتی جزء بهترین کادوها در روز ولنتاین برای خانم هاست.

۷- گل رز جاودان

این روزها گل‌هایی به بازار آمده به اسم گل جاودان که مورد توجه خانم‌های جوان قرارگرفته و در باکس های بسیار شکیل و زیبا قرار دارد. وقتی‌که این باکس را به کسی هدیه می دهید نشان دهنده آن است که همان‌گونه که این گل ماندگار و جاودان است عشق شما نیز ماندگار و جاودان می‌‌ماند. این گل‌های رز که در رنگ‌های متفاوت موجود است به اعتقاد خیلی‌ها از داستان دیو و دلبر برگرفته‌شده و در باکس‌هایی به شکل حباب شیشه‌ای قرارگرفته اند. این گل‌ها چندین سال تازه و با طراوت باقی می‌مانند بدون آنکه نیاز به آب داشته باشند. گل رز جاودان را برای روز ولنتاین به عنوان کادو دادن به خانم هایتان فراموش نکنید.

کادو روز ولنتاین

۸- تیشرت ست

تیشرت هایی یک شکل و با عکس عشقتان که هردوی شما در روز ولنتاین باهم ست کنید. خرید این تیشرت ها به عنوان یک کادوی دوست‌داشتنی در روز ولنتاین برای خانم‌ها بهترین پیشنهاد است. ترجیحاً این تیشرت‌ها ساده باشد و عکس عشقتان یا نمادی از عشق را بر روی آن چاپ کنید.

کادو روز ولنتاین

۹- قاب عکس

چاپ کردن عکس‌های یادگاری‌تان و گذاشتن آن‌ها در قاب‌های زیبا و خاص جزو بهترین کادوها در روز ولنتاین برای خانم ها است. کلکسیونی از عکس‌هایی که دوست دارید و با آن عکس‌ها خاطرات شما زنده می‌شود را چاپ کنید و در قاب عکس قرار داده و به عشقتان در روز ولنتاین هدیه بدهید.

کادو روز ولنتاین

۱۰-زیور آلات

جواهرات و زیورآلات ازجمله هدایایی است که مورد دلخواه هر دختری است. خرید گردنبند با اسم عشقتان و یا پلاکی با نماد عشق و یا قلب برای روز ولنتاین بهترین ایده است. دست بندهای چرم و طلا که این روزها بسیار پرطرفدار است و هیچ خانمی برای خرید آن دست رد به سینه شما نمی‌زند. البته این را بدانید مهم نیت شماست و  این زیورآلات طلا باشد یا خیر مهم نیست.

کادو روز ولنتاین

۱۱-حلقه ازدواج

خیلی از آقایان در این روز خاص از دوست‌دخترشان خواستگاری می‌کنند و چه‌بهتر که کادوی شما درخواست ازدواج و خرید حلقه‌ای ساده و شیک برای همسر آینده‌تان باشد. بررسی آمارها نشان داده است که بیشترین درخواست ازدواج و خواستگاری در روز ولنتاین بوده است. در روز ولنتاین خانم شما هرگز این خواستگاری رویایی را فراموش نمی کند.

کادو روز ولنتاین

۱۲- شمع

شمع‌های خوشگل و عاشقانه برای روز ولنتاین می‌تواند کادویی جالب و جذاب باشد و به همراه شکلات در جعبه کادویی خود قرار دهید و یا می‌توانید خانه خود را با شمع‌های روشن تزیین کنید. منزل خود را در روز ولنتاین با شمع‌ها رویایی کنید.

کادو روز ولنتاین

۱۳-کارت تبریک

کارت تبریک را برای روز ولنتاین فراموش نکنید. کارت تبریک‌هایی با مضمون تشکر از اینکه در کنارم هستی و دوستت دارم و طرح‌های عاشقانه بهترین کادو برای خانم شماست. حدود ۱ میلیون کارت ولنتاین هرساله بین کسانی که به یکدیگر عشق می‌ورزند، مبادله می‌شود. این باعث می‌شود که این فصل از سال به دومین فصل( سال نو) تبدیل شود که در آن برای هم کارت ارسال می‌کنند.

کادو روز ولنتاین

۱۴-جعبه موزیکال

جعبه موسیقی با صدای رمانتیک و خاطره‌انگیز به‌عنوان کادویی پر از احساس برای خانم‌های رمانتیک و عاشق جزء بهترین کادوها در روز ولنتاین است. صدای جعبه موزیکال به هنگام شب و با یادآوری عشق پرشورتان بهترین کادو روز ولنتاین است.

کادو روز ولنتاین

۱۵-دعوت به رستوران

یکی دیگر از کادوهایی که ممکن است خانم شما را خوشحال کند دعوت او به یک رستوران شیک و صرف یک شام دو نفره در روز ولنتاین است. شام خوردن دو نفره و صحبت از خاطرات دوران آشنایی‌تان در این شب بهترین اتفاق زنگی در روز ولنتاین است. در این شب بهتر است انتخاب غذا با خانم‌تان باشد.

کادو روز ولنتاین

چند ایده جالب برای شب ولنتاین

و اما کادوهایی هستند که بسیار لوکس و لاکچری هستند و به‌عنوان ایده‌ای برای این شب رویایی می‌توانم به شما پیشنهاد کنم:
با خرید از سوپرمارکت‌های اینترنتی و بدون اتلاف وقت خرید های موردنیاز برای منزل خود را انجام داده و برای یک‌شب به همسر خود اجازه استراحت بدهید. دوستان متاهل خود را به منزل دعوت کنید و مهمانی صمیمانه‌ای به مناسبت روز ولنتاین بگیرید. این کادو جزو بهترین کادوها برای خانم‌ها در روز عشق است. اتاق‌خواب خود را با شمع و گل‌های پرپر و بادکنک‌های عاشقانه تزیین کنید و به همسرتان نشان بدهید که هنوز هم عاشقانه دوستش دارید.

کادو روز ولنتاین

برای یک سفر چه خارج و چه داخل کشور برنامه‌ریزی کنید و هتل و بلیط خود را برای روز ولنتاین رزرو کنید. این را مطمئن باشید که برای آن روز همه پروازها پر است و از قبل باید همه این کارها را انجام دهید. سفر روحی تازه به جان هر دوتایتان می‌بخشد و روز ولنتاین شما را خاطره‌انگیز می‌کند. ممکن است سال‌ها در خصوص این سفر رویایی با هم صحبت کنید.

کادو روز ولنتاین

اگر توان مالی بالایی دارید و پولدار هستید، با خرید ماشین و دادن سوئیچ آن در روز ولنتاین همسر خود را سورپرایز کنید. این کادو بسیار خاص و لاکچری است و صرفاً پیشنهاد برای قشر خاصی از جامعه است.

کادو روز ولنتاین

و هزاران ایده دیگر وجود دارد که باکمی خلاقیت می‌توانید روز ولنتاین را بهترین روز برای خود و عشقتان بکنید و بهترین کادو را به خانم‌های خود هدیه دهید و یک شب رویایی برایشان بسازید که سالیان سال در ذهنشان بماند. لازم نیست حتماً هدیه‌های معمول در این روز را برای عشقتان بخرید، می‌توانید چیزی را که احتیاج دارد برایش تهیه کنید، کتابی را که می‌خواهد بخرید یا کوپن‌های خرید از فروشگاه‌های مختلف را تهیه کرده تا بتواند به سلیقۀ خودش هدیه‌اش را انتخاب کند. هدیۀ ولنتاین می‌تواند بسیار خاص‌تر باشد، می‌تواند نوشته و یا نامه‌ای عاشقانه، پستی زیبا در صفحات مجازی، دیدن فیلم یا تئاتری خاطره‌انگیز باشد. بازسازی رفتن به روزها و قرارهای اول و اتفاقات زیبای بین شما وعشقتان می‌تواند دامنۀ زیبایی این روز را فراتر بوده و هرچه بیشتر خاطراتی ماندگار و خوشایند را برایتان رقم بزند.

18 پیام
  1. بله دقیقاً… یکی از بهترین کادوهایی که آقایون به خانم ها در روز ولنتاین می تونن بدن سبد گل است.

  1. عزیزم همونطوری که اشاره شد انتخاب عطر بسیار سلیقه ای است ولی خوب به نظر من چون ولنتاین در فصل سرد است از عطرهایی با بوی گرم استفاده شود و به طور کلی همه عطرها، از برندهای معروف عطرهای مخصوص فصل سرد را دارند.

 1. مطالب جالب و مفیدی بود، ممنون 🙏
  به امید خدا همه روزهای زندگی روز عشق باشه و دوست داشتن های واقعی و از صمیم قلب و جاویدان را آرزو میکنم.

  1. برای کسانی که هم دیگر رو دوست دارند هر روز، روز عشق است. و گاهی با گفتن کلمه دوستت دارم و بدون نیاز به خرید چیزی می توان عشق را ابراز کرد.

  1. بله روز سپندارمذگان در ۲۹ بهمن است و روز عشاق ایرانی….. به امید روزی که این روز جایگزین روز ولنتاین شود.

 2. همسر من ۴ سال پیش روز ولنتاین از من خواستگاری کرد. خیلی سورپرایز قشنگی بود!
  هرسال ولنتاین برای من بهترین روز ساله

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.