24 ایده فوق العاده ست لاک و رژلب همراه با تصویر | اکالا

۲۴ ایده فوق العاده ست لاک و رژلب همراه با تصویر

24 ایده فوق العاده ست لاک و رژلب همراه با تصویر - ست لاک و رژلب

اگر شما هم جزو خانوم های خوش سلیقه و ریزبین باشید حتما بارها به ست کردن چیزای مختلف در استایل خودتون فکر کردید

  • ست کردن رنگ لباس ها با هم
  • ست کردن رنگ کیف و کفش با لباس
  • ست کردن رنگ آرایش با رنگ لباس
  • ست کردن لاک و رژلب

و خیلی از این مدل ریزه کاری ها که در نهایت باعث میشه یه استایل خاص داشته باشید

امروز میخوایم یه سری ایده ی جالب در مورد ست کردن رنگ لاک و رژلب رو با هم ببینیم. با توجه به نزدیک شدن به پایان سال و خریدهای هیجان انگیز سال نو، این موضوع که یه ایده خاص برای انتخاب رنگ و مدل و استایل های مختلف تو ذهنمون باشه تا در زمان انتخاب یا دیزاین، گیج و متحیر نشیم خیلی جذاب خواهد بود.

ست کردن لاک و رژلب یکی از ایده هاییه که میتونه تفاوت خیلی چشمگیری توی استایل شما به وجود بیاره. تغییر دادن عادت همیشگی رژلب زدن و خلق و ایجاد یه استایل متفاوت و هیجان انگیز ممکنه نتایج خارج از تصورتون رو براتون به ارمغان بیاره.

24 ایده فوق العاده ست لاک و رژلب همراه با تصویراولین ست لاک و رژلب که بهتون پیشنهاد میکنم یه ست ساده و شیک از رژلب و لاک عادی روزانه خودتون هست. سعی کنیدرنگ لاک خودتون رو طبق رنگ رژی که بیشتر اوقات استفاده میکنید انتخاب کنید.

24 ایده فوق العاده ست لاک و رژلب همراه با تصویر - استفاده از رنگ های روزمرهاگر رژلب براق می زنید سعی کنید لاکتون هم براق و اکلیلی باشه. جلوه براق و اکلیلی رژلب به همراه اکلیل های هیجان انگیز لاک، زیبایی خاصی توی استایل شما به وجود میاره.

24 ایده فوق العاده ست لاک و رژلب همراه با تصویر - ست لاک و رژلب براقاگر بیشتر رژلب مات استفاده میکنید سعی کنید لاکتون هم از انواع لاک مات باشه یا اینکه با یک تاپ کات (topcoat) مات کننده به لاک مورد استفاده خودتون جلوه مات بدید.

24 ایده فوق العاده ست لاک و رژلب همراه با تصویر - ست لاک و رژلب ماتیکی دیگه از رنگ های خیلی پر طرفدار خانم ها برای ست لاک و رژلب، خانواده رنگ های قرمز هست. یه ست لاک و رژلب قرمز همیشه جزو اولین اتنخاب های خانوم هاست.

24 ایده فوق العاده ست لاک و رژلب همراه با تصویر - ست لاک و رژلب قرمزاین رنگ تقربا به تمام تایپ های رنگ پوست میاد پوست های روشن با ست لاک و رژلب قرمز بسیار همخونی دارن .

24 ایده فوق العاده ست لاک و رژلب همراه با تصویر -ست لاک و رژلب قرمز با پوست روشن ست لاک و رژلب قرمز حتی برای تیره ترین پوست ها هم همونقدر جذاب و زیباست.

24 ایده فوق العاده ست لاک و رژلب همراه با تصویر -ست لاک و رژلب قرمز با پوست تیرهست لاک و رژلب قرمز توی هر فصلی زیبایی خودش رو داره و برای تمام فصول مناسبه؛ اما ست لاک و رژلب قرمز یه انتخاب کلاسیک و جذاب و همیشه شیک برای هر رده سنی هست.

24 ایده فوق العاده ست لاک و رژلب همراه با تصویر - رژ قرمز و پوست روشناز دیگر رنگ های پر طرفدار خانواده ی قرمز، رنگ زیبای زرشکی هست. ست لاک و رژلب زرشکی هم برای سنین بالا شیک و کلاسیکه و هم برای سنین پایین تر جذاب و هیجان انگیزه. اگر دقت کرده باشید، کسایی که از استایل های خاص هنری و هنرمندی خوششون میاد از ست لاک و رژلب زرشکی زیاد استفاده می کنن.

24 ایده فوق العاده ست لاک و رژلب همراه با تصویر - ست لاک و رژلب زرشکی ماتست لاک و رژلب زرشکی براق بیشتر برای مراسم های شب و رسمی به کار میره. اگر میخواهید استایل کلاسیک و بسیار جذاب داشته باشید می تونید از این ست لاک و رژلب استفاده کنید. توی فصل های سرد سال هم این رنگ به خاطر گرمی خاصش واقعا مناسبه و طرفدارای زیادی داره و جلوه ی خوبی به ظاهر شما می ده.

24 ایده فوق العاده ست لاک و رژلب همراه با تصویر - ست لاک و رژلب زرشکی براقاز دیگر انواع رنگ های پر طرفدار ست لاک و رژلب میتونیم به انواع خانواده nudecolor اشاره کنیم

24 ایده فوق العاده ست لاک و رژلب همراه با تصویر- ست لاک و رژلب نودکالر سادهخانواده nudecolor که به اسم های مختلفی مثل کرم، کالباسی، نخودی و… میشناسیمشون رنگ هایی هستن که هم در مورد لاک و هم درمورد رژلب طرفدارای پر و پا قرص و همیشگی دارن.

24 ایده فوق العاده ست لاک و رژلب همراه با تصویر - رژلب نودکالرلاک های nudecolor جزو زیباترین و کم دردسر ترین رنگ های قابل استفاده هستن. خانوم هایی که کارمند هستن اگر بخوان ناخون های مرتب و در عین حال بدون جلب توجهی داشته باشن از این رنگ خوب استقبال می کنن.

24 ایده فوق العاده ست لاک و رژلب همراه با تصویر - لاک نودکالرNudecolor ها مخصوصا وقتی ست لاک و رژلب شما باشن جلوه لاکچری به استایل شما میدن.

24 ایده فوق العاده ست لاک و رژلب همراه با تصویر - استایل نودکالر دورنگ ست لاک و رژلب nudecolor با لباس رسمی برای کسانی که میخوان همزمان هم رسمی باشن هم شیک و آراسته، انتخاب بسیار خوبیه.

24 ایده فوق العاده ست لاک و رژلب همراه با تصویر - استایل نود کالر قهوه ایبرای اینکه این ست لاک و رژلب بعد از مدتی برای شما خسته کننده و یکنواخت نشه می تونید به تناوب یکی از اونها رو براق و دیگری رو مات استفاده کنید.

24 ایده فوق العاده ست لاک و رژلب همراه با تصویر - ست لاک و رژلب نودکالر مات و. براقست لاک و رژلب قهوه ای برای خانوم های سخت پسند بسیار رنگ جذاب و مناسبیه. خانوم هایی با رنگ پوست روشن زمانی که از این رنگ آرایش استفاده می کنن می تونن با ست لاک و رژلب خودشون جذابیت دو چندانی رو تجربه کنن. تضاد رنگ قهوه ای با روشنی پوست صورت و دست ها بسیار زیبا خواهد بود.

24 ایده فوق العاده ست لاک و رژلب همراه با تصویر - ست لاک و رژلب قهوه ای تیرهست لاک و رژلب سیاه و خیلی تیره هم همیشه طرفداران خاص خودش رو داره. برای این نوع استایل ها لاک سیاه با رژلب های خیلی تیره و خط چشم های تیره و پهن در قسمت بالا و زیر چشم ست میشه.

24 ایده فوق العاده ست لاک و رژلب همراه با تصویر - ست لاک و رژلب سیاهآخرین پیشنهادات ما برای ست لاک و رژلب استایل های فانتزی و نیمه فانتزیه

استفاده از رنگ های خیلی جیغ در ست لاک و رژلب برای زمانی که شما میخواید در مهمانی های بالماسکه شرکت کنید.

24 ایده فوق العاده ست لاک و رژلب همراه با تصویر - ست لاک و رژلب صورتی استایل بالماسکه 1

24 ایده فوق العاده ست لاک و رژلب همراه با تصویر - ست لاک و رژلب بنفش

24 ایده فوق العاده ست لاک و رژلب همراه با تصویر - ست لاک و رژلب اکلیلی استایل بالماسکه

24 ایده فوق العاده ست لاک و رژلب همراه با تصویر - ست لاک و رژلب سیاه و سفید استایل بالماسکه

24 ایده فوق العاده ست لاک و رژلب همراه با تصویر - ست لاک و رژلب قرمز استایل بالماسکهدیزاین های خاص ست لاک و رژلب برای زمانی که فوتوشوت دارید برای خلق تصاویر خاص و به یاد موندنی میتونه انتخاب خوبی باشه.

24 ایده فوق العاده ست لاک و رژلب همراه با تصویر - ست لاک و رژلب سبز استایل فوتوشوت

24 ایده فوق العاده ست لاک و رژلب همراه با تصویر - ست لاک و رژلب طلایی استایل فوتوشوت

24 ایده فوق العاده ست لاک و رژلب همراه با تصویر - ست لاک و رژلب صدفی استایل فوتوشوتو درنهایت باید بدونید که بهترین رنگ ست لاک و رژلب اون رنگیه که شما خودتون دوست دارید و شما رو خوشحال می کنه. با عبور از کلیشه های ذهنی قدیمی، زمینه های خلاقیت رو برای خودتون فراهم کنید و تنوع و روحیه‌ی شاد رو با ایجاد تغییرات کوچیک در زندگی خودتون تجربه کنید.

بدون نظر!

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.